Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Telegraph: United poznali cenę za Erica Diera

» 16 czerwca 2017, 23:15 - Autor: Rio5fan - Źródło: telegraph.co.uk
Na łamach dziennika The Telegraph pojawiła się informacja o zainteresowaniu Erikiem Dierem ze strony Manchesteru United. Piłkarza do swojego zespołu bardzo chciałby sprowadzić José Mourinho.
Telegraph: United poznali cenę za Erica Diera
» Tottenham wysoko ceni reprezentanta Anglii
Włodarze Tottenhamu zapowiedzieli, że nie sprzedadzą reprezentanta Anglii taniej, niż za 50 milionów funtów.

Menadżer Manchesteru United postrzega Diera jako idealnego następcę dla Michaela Carricka.

« Poprzedni news
Aperribay: Jesteśmy zainteresowani Januzajem
Następny news »
Mendes: Ochłoniemy i znów usiądziemy do rozmów


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (31)


Fenek: Hmm przy obecnych cenach i nastawieniu Tottków, to wcale nie jest to wygórowana kwota.
» 17 czerwca 2017, 16:28 #31
fworyt: Mamy dużo czasu na szukanie piłkarzy defensywnych.Dier to jeden z piłkarzy dość łatwo doszczegalnych.Jest jeszcze dużo czasu do końca okienka i takie plotki,ploteczki będom na poziomie dziennym a Dier to jeden z nich.
» 17 czerwca 2017, 13:45 #30
ess: Nie wiem, więc się zapytam. Jaki jest profil tego zawodnika? Bardziej Matić(rzeźnik, bez dużych umiejętności rozegrania i ofensywnych), Fabinho(który potrafi zaatakować) czy Carrick(świetne rozegranie i inteligenta obrona), a może jeszcze jakoś inaczej?
» 17 czerwca 2017, 10:37 #29
Chestnut: "Menadżer Manchesteru United postrzega Diera jako idealnego następcę dla Michaela Carricka."
» 17 czerwca 2017, 12:58 #28
ess: Co nie znaczy, że gra jak Carrick. Chciałbym jakieś info od kogoś kto zwracał uwagę na jego grę.
» 17 czerwca 2017, 13:38 #27
siara93: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 22:36

Wg. mnie bliżej mu do Maticia. Dier to nominalny obronca(potrafi grac zarowno na środku obrony jak i prawej obronie) jednak w ostatnim czasie podobnie jak Fabinho zostal przeformowany na defensywnego pomocnika przy czym w zaleznosci od potrzeb taktycznych wykorzystywany jest czesto jako trzeci srodkowy rozgrywajacy obronca w systemie 343 ala conte w zespole Pochetino.
Odnoszac sie do jego gry w pomocy mysle, ze z wymienionej przez ciebie trojki najblizej mu do Maticia, glowne atuty to czytanie gry, dobry odbior, sila fizyczna,długie podanie i -podobnie jak u Maticia - dobry strzal z dystansu; techniki Fabinho i kunsztu rozgrywania Carricka wg mnie nie posiada(jeszcze, gdyż to wciąż młody zawodnik), co nie zmienia faktu, ze to dobry wybor.
» 17 czerwca 2017, 22:30 #26
ess: Ok, dzięki
» 18 czerwca 2017, 09:22 #25
RyanScholes1878: OŁŁŁ JEEEE !
» 17 czerwca 2017, 10:18 #24
Klimaa: Tottenham nie musi nikogo sprzedawać - są w komfortowej pozycji. Szczerze myślałem że cena będzie o wiele wyższa.
» 17 czerwca 2017, 10:15 #23
mrk: Skoro za Walkera krzyczą 60 mln to 50 za Diera nie mogą? Toich podstawowy zawodnik i w dodatku Angol, a Angole potrafiący kopnąć prosto piłkę są w tej lidze zawsze w cenie
» 17 czerwca 2017, 10:10 #22
jari13: Czołowy defensywny pomocnik w lidze, ale wolałbym Fabibnho. Jeżeli Mou woli Diera to cena nie jest wygórowana. Zbijemy do 40 i będzie dobrze.
» 17 czerwca 2017, 09:50 #21
odbyciarz: Ludzie narzekają jakby to oni mieli wydać te pieniądze.
Jakoś nie specjalnie wierzę, że umiecie lepiej negocjować od Mou i Edka, ale cóż to jest właśnie 70% użytkowników DP.
Młody, ograny, defensywny, umie daleko podać, niebezpieczny przy rożnych.
Przy tych cenach to się cieszmy.
» 17 czerwca 2017, 08:11 #20
Marti24: Nie wierzę, że Chelsea lub Tottenham sprzeda ważnego zawodnika do jednego z największym rywali.
Lepiej skupić się na Fabinho. Strootmann przedłużył kontrakt. Ewentualnie zostaje nam Nainggolan.
» 17 czerwca 2017, 07:37 #19
S4MICHAEL: Jakoś np: van Persie'go Arsenal sprzedał do Man Utd.
» 17 czerwca 2017, 16:08 #18
EmilCioran: Dier-Matić. Kogo byście woleli i dlaczego?
» 17 czerwca 2017, 07:11 #17
emil1986x: ciężki wybór zupełnie inni zawodnicy...najlepiej wziąć obydwóch ;)
» 17 czerwca 2017, 07:54 #16
Lwedkas: Chcemy walczyć na kilku frontach a defensywnego pomocnika po odejściu Carricka mieć nie będziemy, ale dwóch kosztowałoby blisko 100 milionów
» 17 czerwca 2017, 22:47 #15
ManchesterUtd: Za 50 mln to muszą Eriksena dorzucić.
» 17 czerwca 2017, 07:01 #14
emil1986x: Brać Jego i Matica bo Dier może grać wyżej w pomocy, na stoperze jak i na prawej obronie ;) idealny młody Anglik do United
» 17 czerwca 2017, 06:39 #13
brennt: brać, promocja.
» 16 czerwca 2017, 23:56 #12
ziomboy777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.06.2017 23:45

heh czyli to jednak prawda - CR9 poszedł na noże.. ;-)

mimo wszystko, panowie i panie - powiadam Wam - nie ma co się podniecać, CR zakończy karierę w Realu ;-)


PS. Sorry - post do następnego newsa ;-)
» 16 czerwca 2017, 23:44 #11
duncaneedwards: najdrozsze drewno swiata
» 16 czerwca 2017, 23:34 #10
wrobel1992: Drewno?? W Manchesterze United zawsze grali czołowi brytyjscy piłkarze! To jest jeden z genów United!
» 16 czerwca 2017, 23:45 #9
trikos: Powiedzmy sobie szczerze, 50mln ? Cena jak najbardziej uczciwa mając na uwadze: anglik, młody, ograny i nie musi odchodzić, tym bardziej do ligowego rywala.
» 16 czerwca 2017, 23:27 #8
sisinho: Ze Anglik to powinno byc -50% właśnie. Który Anglik po transferze był wart swojej ceny w ostatnich sezonach?
» 16 czerwca 2017, 23:56 #7
Spadkobierca: Drewno? Hahaha, dobre żarty.
» 17 czerwca 2017, 00:16 #6
Moodzel: hary k. rooney ?
» 17 czerwca 2017, 10:38 #5
Mariusz199012: Niestety kogo chcemy kupic to odrazu chcą wielkiej kwoty .. Tak sie zastanawiam i fakt zastepca Cariicka idealny ale nie za 50 mln