Finał Ligi Europy: Ajax - Man Utd 0:2

» 24 maja 2017, 23:09 - Autor: matheo - źródło: Eurosport
Manchester United dzięki bramkom Paula Pogby i Henricha Mychitariana pokonał Ajax Amsterdam (2:0) w finale Ligi Europy. Czerwone Diabły zapewniły sobie nie tylko cenne trofeum, którego do tej pory brakowało w gablocie na Old Trafford, ale także przepustkę do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.
» Paul Pogba otworzył wynik spotkania w 18. minucie finału Ligi Europy, a Henrich Mychitarian dołożył drugiego gola tuż po przerwie
Wynik spotkania w 18. minucie otworzył Paul Pogba. Francuz oddał mocny strzał zza pola karnego, a piłka odbiła się po drodze od Sancheza i zaskoczyła bramkarza Ajaxu.

Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Henrich Mychitarian, który przytomnie kopnął piłkę po zgraniu jej na piąty metr przez Chrisa Smallinga.