Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Składy: Southampton vs Manchester United

» 17 maja 2017, 19:49 - Autor: matheo - Źródło: Twitter
Jose Mourinho podał wyjściowy skład Manchesteru United na zaległe spotkanie Premier League z Southampton. W podstawowej jedenastce zobaczymy m.in. Sergio Romero i Axela Tuanzebe. Początek spotkania na St Mary’s Stadium o godzinie 20:45. Relacja na żywo na Live.DevilPage.pl.
Składy: Southampton vs Manchester United
» Jose Mourinho podał wyjściowy skład Manchesteru United na zaległe spotkanie Premier League z Southampton. W podstawowej jedenastce zobaczymy m.in. Sergio Romero i Axela Tuanzebe. Początek spotkania na St Mary’s Stadium o godzinie 20:45. Relacja na żywo na Live.DevilPage.pl.

Southampton vs Man Utd: Relacja na Żywo



Southampton: Forster – Cedric, Stephens, Yoshida, Targett – Ward-Prowse, Romeu, Davis, Redmond, Gabbiadini – Tadić

Rezerwa: Clasie, Rodriguez, Austin, Caceres, Boufal, Pied, Hassen

Manchester United: Romero – Bailly, Jones, Smalling, Darmian, Tuanzebe – Fellaini, Mata, Rooney, Mychitarian – Martial

Rezerwa: J. Pereira, Mitchell, McTominay, Carrick, Herrera, Lingard, Rashford

« Poprzedni news
Mourinho: Ten klub jest ważniejszy niż my wszyscy
Następny news »
Balague: James nie jest priorytetem dla United


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (65)


bearst: Nie wiem jak wam ale mi gra united wydaje sie strasznie niechlujna, masa niedokladnych podan, wykopy na oślep, straty my potrzebujemy rozgrywajacych z prawdziwego zdarzenia!
» 17 maja 2017, 22:46 #65
korn99: Jak można mecz odpuścić! widać że nigdy w piłkę nie grałeś, bo byś wiedział że na każdy mecz wychodzi się po to by go wygrać
» 17 maja 2017, 22:31 #64
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.05.2017 22:31

Mam nadzieję że Fellaini nie zdąży się wykurować i w finale Ligi Europy zagra Carrick.
» 17 maja 2017, 22:30 #63
mateusz194: Jak ta będą grać z ajaxem tak jak dziś to do przerwy ajax dupnie z 3 brameczki
» 17 maja 2017, 22:30 #62
Flash: United jak zwykle bez gola wstyd...
» 17 maja 2017, 22:20 #61
morrgan: Kolejny słupek do kolekcji w tym sezonie...
» 17 maja 2017, 22:16 #60
miocinho2: Martial musi zagrac w finale
» 17 maja 2017, 22:15 #59
pawelisto2: Ulalala Mata szedł bezpośrednio do szatni po zejściu z boiska?
Oby nie kontuzja.
» 17 maja 2017, 22:12 #58
MarChester: Przez duże T
» 17 maja 2017, 22:05 #57
Fenek: Poważnie obawiam się tego finału w LE. Nasza gra jest tragiczna.
» 17 maja 2017, 22:03 #56
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.05.2017 22:06

A ja nie. Na finał wyjdziemy z zupełnie innym nastawieniem, a widać, że ligę już całkowicie Mourinho odpuścił.
Ot, wygrywać najmniejszym nakładem sił, ale jak to wygląda to już inna sprawa.
» 17 maja 2017, 22:05 #55
Fenek: Niby z jakim nastawieniem? Ich gra cały sezon wygląda podobnie. Akcje z nastawieniem na indywidualne przebłyski albo babloe rywali. Jeśli jeszcze Mou postanowi tak jak dziś grać 6 defensywnymi + bramkarz to bardzo czarno to widzę.
» 17 maja 2017, 22:09 #54
johnnyblaze: Żenada taka gra
» 17 maja 2017, 22:02 #53
Xchrisx7: Mówcie co chcecie ale z De Geą byłoby już 2:0.
» 17 maja 2017, 22:01 #52
Fenek: hahahha żenujące, jeszcze kilka tygodni temu lizaliście wszyscy dawidowi wory a jak pojawiły się ploty o jego odejściu to robicie z niego niedojdę.
» 17 maja 2017, 22:07 #51
Xchrisx7: Nie mierz wszystkich jedną miarką. Nigdy żadnemu piłkarzowi United a szczególnie nie De Gei nie "lizałem" jak to mówisz "worów". Liczy się dobro klubu i nikt nie jest ponad klubem!
Zresztą, nie od dziś uważam, że Romero jest świetnym bramkarzem a David szczególnie w tym sezonie mnie nie przekonuję. Niczego mu oczywiście nie ujmując bo jest klasą samą w sobie aczkolwiek wiele wskazuje na to iż myślami jest w Madrycie.
» 17 maja 2017, 22:11 #50
Lokator23: A co takiego wskazuje ze David jest myslami w Madrycie?? Plotki z the sun??
» 17 maja 2017, 22:21 #49
Xchrisx7: Gdyby Fax się nie "popsuł" to by go z nami już nie było. Jak każdy z nas, sugeruje się spekulacjami z prasy (przeróżnej) i własnymi obserwacjami. Jak dla mnie coś jest na rzeczy i mam nadzieje że się jednak mylę.
» 17 maja 2017, 22:26 #48
Obsliniak: Fenek, Ty te swoje pedalskie fantazje zostaw dla siebie!
» 17 maja 2017, 22:42 #47
miloszek5555: szkoda mi troche Fosu, bo caly sezon przesiedzial na lawie, dostal szanse na 3 minuty grania i komtuzja a spokojnie do konca sezonu moglby sie ogrywac w peirwszym skladzie
» 17 maja 2017, 22:01 #46
CJQualls: To coś dziś skromnie przegramy tylko 1-0, czy czeka nas dawno nie widziany remis 0-0 xD?
» 17 maja 2017, 21:55 #45
michal1993: rooney dostaje piłkę traci ją i upada na kolana :D tak jak upada jego kariera , jest pierwszym do zmiany .
» 17 maja 2017, 21:50 #44
Pietrus: Przydałby się od następnego sezonu jakis porządny kapitan a nie co mecz inny.
» 17 maja 2017, 21:49 #43
MatiasXD: Czy tam na ławce trenerskiej czasem nie siedzi Van Gaal? :D
» 17 maja 2017, 21:39 #42
brylantowy: Łooo Panie :D rzeczywiście :D
» 17 maja 2017, 21:51 #41
jarko82: Nasz kapitan jest tak daremny, że to historia. On już nawet na ławe się nie nadaje. Co piłka to strata. Dać 50 mln i Roo i wyciągnąć Lukaku.
» 17 maja 2017, 21:35 #40
Gary1920: Ale pier...isz
» 17 maja 2017, 21:47 #39
GoForWin: Strasznie nudny ten mecz. Normalnie czuję się jak podczas większości meczów za kadencji LvG.
» 17 maja 2017, 21:28 #38
Pietrus: Jak dla mnie Romero super gra jedyny minus to gra nogami ale ja nie Guardiola że mi to aż tak przeszkadza :D
» 17 maja 2017, 21:17 #37
mikon70: Hehe a tymczasem Barcelonka zbliża się do drugiego miejsca w lidze.
» 17 maja 2017, 21:14 #36
dexteo: I co w tym śmiesznego, My tu kibicujemy MANCHESTER UNITED, a nie Realowi czy Barcelonie, w sumie to z dwojga złego wolę kibicować Barcelonie, która przynajmniej nie podkupuje nam najlepszych piłkarzy co czyni regularnie Real Madryt...
» 17 maja 2017, 21:43 #35
rizx: Żeby tylko im się Herrera nie spodobał zbytnio
» 17 maja 2017, 22:02 #34
mikon70: Skoro się nic w meczu nie dzieje to mam prawo wspomnieć o czymś innym. Z reszta nie lubię ani realu ani Barcelony ale będzie płacz tych dzieci z Katalonii jak to oszukali.
» 17 maja 2017, 22:35 #33
MarChester: Romero gigant ale drużyna bez życia
» 17 maja 2017, 21:07 #32
Cavron: Mówcie co chcecie, ale Romero nie jest gorszy od Davida. Żadnych Oblaków czy Hartów. Tylko ten gość, niesamowity!
» 17 maja 2017, 21:04 #31
vegeto65: Zgadzam się jest dwóch dobrych bramkarzy wiadomo ten drugi młody musi się ograć ale tez będzie z niego klasa :) w sumie United zawsze miało dobrych bramkarzy
» 17 maja 2017, 22:26 #30
Gary1920: Pięknie Roo
» 17 maja 2017, 21:00 #29
brylantowy: Co ten Romero... Wariat...! :D Nie no serio on jest dobry to jest taki Gość, że jakby miał problem z zamówieniem w kebabie jedzenia, to ja bym mu sam ugotował, byle tylko bronił tak i świetnie czytał Pole swojej gry :)
» 17 maja 2017, 20:56 #28
mat90: uwielbiam tego goscia miedzy slupkami
» 17 maja 2017, 20:52 #27
jobok: Mamy zastepce Davida jak odejdzie do Realu nie chce Donnarumy ani nikogo innego Romero na 2/3 sezony jak nie dluzej i potem pomyslimy:) Joel Perreira jest rownież a jest Portugalczykiem wiec mozliwe , ze to on po Romero paleczke przejmie:)
» 17 maja 2017, 20:52 #26
NicPozytywnego: Za 3 sezony to Mourinho już tutaj nie będzie
» 17 maja 2017, 21:18 #25
Fenek: Oliwa sprawiedliwa ;D
Bravo Romero.
» 17 maja 2017, 20:51 #24
janpal1: "Dziękujemy" sędziemu i dziękujemy Romero!
» 17 maja 2017, 20:51 #23
RedHunter: Brawo Dean!
» 17 maja 2017, 20:51 #22
pawelisto2: Romero jest naprawdę niesamowity.
» 17 maja 2017, 20:51 #21
stasiu669: Brawo Romero!
» 17 maja 2017, 20:50 #20
Klimaa: Ciężko powiedzieć jakiego wyniku możemy się spodziewać. Forma Jonesa i Smallinga jest daleka od dobrej ale oby dzisiaj zagrali dobre zawody.
» 17 maja 2017, 20:47 #19
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.05.2017 20:32

Bailly i Darmian jako boczni obrońcy otrzymają specjalne polecenie taktyczne od Mourinho:
- ani kroku do przodu!

Ultra kreatywny środek pola: Fellaini - Rooney będzie rozrzucał piły po autach.

Na desancie Martial który będzie pojedynkował się z całym bastionem defensorów Southampton.

Wojnę o 1 punkt czas zacząć! Go Red Devils!
» 17 maja 2017, 20:32 #18
maciekkrol09: Widzę, że optymista się znalazł ;)
» 17 maja 2017, 20:34 #17
brylantowy: Jak dla mnie mogą już być zmęczenie, zrezygnowania i jedną noga w meczu z Ajaxem, ale zawsze ale to zawsze wszystkim wam powtarzałem, że ta drużyna, jakby nie grała, czy fatalnie, czy pięknie, czy widowisko zawsze będzie dla mnie najważniejsza na świecie. Czytałem setki waszych komentarzy, mówiących o kryzysie o tym, ze ten zespól jest beznadziejny, ale wiecie co? tak se myślę niech skonam co ma być to będzie, a jak już będzie to będzie się trzeba z tym zmierzyć! Twarzą w twarz! A ja wierze w mój zespól! Kocham go! I nigdy się od niego nie odwrócę! Choćby przegrali dziś, czy nawet finał z Ajaxem Będę płakał z nimi, ale następnego dnia, wejdę tu i napisze jak bardzo ich kocham i szanuje mimo przegranej.
» 17 maja 2017, 20:18 #16
iMarMU: 4-2-3-1 tak pokazuje mi na wynikach na żywo :)?
Martial
Rooney Mata Miki
Tuanz. Felek
Damian Jones Smaling Baily
» 17 maja 2017, 20:16 #15
qlop: A cóż to? Podpora drużyny, walczący z wiatrakami Lingardinho na ławie? 😀 Tu musiało się coś stać 😀 Szkoda że tak późno...
» 17 maja 2017, 20:15 #14
robertbham: Dżesi wśród gwiazd oszczędzany na finał!
» 17 maja 2017, 20:14 #13
RedDevils4life: No co jak co, ale on w finałach wie jak grać. :D
» 17 maja 2017, 20:21 #12
iMarMU: Wyglada jak by Rooney był na skrzydle a Mata za Martialem ?
» 17 maja 2017, 20:11 #11
mataderPL: Co to za formacja? Z 5 obrońcami i Axelem i Darmianem jako wachadłowymi, czy może klasyczne 4-2-3-1 z Axelem na... ŚPD i Baillym na PO? A co wtedy z Roo? Na szpicę, "10", czy może...
.
.
.
.
skrzydło? xd

Pzdr
» 17 maja 2017, 20:01 #10
Diabelred: 4-2-3-1 jak dla mnie, a Roo jako 10
» 17 maja 2017, 20:08 #9
szabo1878: 5 obroncow na Southampton? Czy to juz nie jest przesada? Z calym szcunkiem do nich, wychodzic w tym meczu tak defensywnie to wstyd dla nas.
» 17 maja 2017, 19:56 #8
MikiMU: Tuanzebe gra w srodku razem z fellainim a przed nimi Roo.
» 17 maja 2017, 20:17 #7
ziomboy777: a gdzie David??
» 17 maja 2017, 19:55 #6
Ave88: u Goliata :) hehe on Valencia Pogba i Blind wolne dostali:)
» 17 maja 2017, 19:58 #5
Ave88: Wg mnie powinien dać szanse Mitchelowii i McTominayowi bo to i tak mecz o nic a zawsze fajnie byloby zobaczyc co Ci mlodzi potrafia :)
» 17 maja 2017, 19:53 #4
iMarMU: Skład lepszy niż na tottenham czy Arsrnal ;) Hehehe
» 17 maja 2017, 19:52 #3
jari13: Ciekawe czy Bailly będzie grał tak ofensywnie na prawej obronie jak robił to w Villareal. Szkoda, że nie ma brata bliźniaka, bo mielibyśmy fajnie obsadzoną obronę.
» 17 maja 2017, 19:51 #2
Maziarzu: Limgard ? XD