Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Na kogo może trafić Man Utd w 1/2 finału Ligi Europy?

Data dodania 20 kwietnia 2017, 23:55 - Autor: matheo - DevilPage.pl
Na kogo może trafić Man Utd w 1/2 finału Ligi Europy?
» Półfinały Ligi Europy zostaną rozlosowane w piątek 21 kwietnia o godzinie 13:00
Podziel się z innymi:

Którego rywala chciałbyś dla Manchesteru United w 1/2 finału Ligi Europy?
Manchester United w czwartek pokonał Anderlecht 2:1 i awansował do półfinału Ligi Europy. Czerwone Diabły nie będą musiały długo czekać na kolejnego przeciwnika, bo losowanie par półfinałowych zaplanowano na piątek na godzinę 13:00 czasu polskiego.

W grze o trofeum Ligi Europy pozostały cztery zespoły. Oprócz Manchesteru United są to Ajax Amsterdam, Celta Vigo i Olympique Lyon.

Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się 4 maja, a rewanż 11 maja. Finałowe starcie w Sztokholmie zaplanowano na 24 maja.

« Poprzedni news
Statystyki: Manchester United - Anderlecht 2:1
Następny news »
Rashford i Carrick po meczu z Anderlechtem




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (16)


asart: Tak jak chciałem, celta !
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 13:41 #16
jaratkow: To 1/2 finału - słabeuszy już nie ma. Zresztą... wystarczy spojrzeć na nasz wczorajszy ćwierćfinał... I na pozostałe też. Poziom europejskiej piłki bardzo się wyrównał i być może dlatego wielu, którzy pamiętają dawne czasy bagatelizuje obecność na tym etapie niektórych klubów. Coraz więcej inwestorów spoza Europy inwestuje w kluby dzięki czemu pojawia się ogromny kapitał, który z kolei przekłada się na wyniki. Jeszcze niedawno w Premier League co najwyżej 4 drużyny "miały prawo" przebywać w TOP4 i tylko miejscami na koniec sezonu się zamieniały. Po 30-40 latach do tego grona dołączył Man City, rozdają karty Tottki i kilka innych zespołów w każdej chwili może dobić do czołówki. Stąd - między innymi - bierze się nasza batalia o TOP4. Jesteśmy w trakcie przebudowy i tego trzeba mieć świadomość. A wracając do 1/2 finału LE... Chyba chciałbym uniknąć konfrontacji z Celtą Vigo... Taka ostatnio "moda na Hiszpanię" - zwłaszcza wśród sędziów...
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 10:09 #15
rasputin: ciekawe czy w związku z tym przesuną nam mecze z arsenalem i spurs, które są planowane na 7 i 14 maja. jeśli nie, to trochę lipa :/
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 08:49 #14
giggi: za SAF-a to czekali byśmy na losowanie 1/2 tyle że Ligi Mistrzów
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 08:48 #13
pequ89: SAF z takimi rywalami wygrywał zwykle wystawiając młokosów...
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 07:43 #12
Kris91: Wyobrażacie sobie jakbyśmy spoglądali na tych rywali gdyby to był zespół z czasów Fergiego? :)
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 06:59 #11
HarryBrown: Niezależnie na kogo trafimy to i tak trzeba to wygrać.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 02:33 #10
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2017 02:15

Najłatwiejszym rywalem wydaje się być Ajax. To jeszcze młody niezaprawiony w bojach zespoł ze przeciętnej ligi. Celta to drużyna z hiszpanii a jak wiemy ciężko gra się nam z takimi drużynami. Niby średniak ale jednak ograni w silnej lidze gdzie mogą się mierzy z Barceloną, Realem czy Atletico. Lyon to z kolei zespół który ma dużą jakość. Grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów gdzie potrafili stoczyć zacięte boje z Juvetusem i Sevillą. Nie będzie łatwo ich pokonać czy to w dwumeczu czy też w samym finale jeśli do takiego dojdzie.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 02:15 #9
LvG: Lyon,CV i Ajax,ale słaby poziom LE w tym roku
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 02:01 #8
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2017 01:17

Teoretycznie najlepiej byloby trafic na Ajax, bo wiadomo najlatwiejszy rywal, ale w praktyce mysle ze najlepiej byloby trafic juz w 1/2 na Lyon. Jak wtopimy jeden mecz, to zawsze jest ten drugi w zapasie, a jak wtopimy final to po zawodach... Dlatego licze na final z Ajaxem :D. Ciekawi mnie tez ta Celta, bo niby w lidze typowy sredniak, jednak te 4 bramki strzelone Barcelonie robia wrazenie, takze nie wiadomo czego sie po nich spodziewac.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 01:15 #7
Qlisz: Wolałbym Ajax lub Celte ale jednak dwumecz z Lyonem powinniśmy wygrać a w finale pewna wygrana ze słabszym zespołem. Jak dla mnie faworyt tego pucharu jest tylko 1! GGMU!
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 01:04 #6
bartoszjan: Ogólnie najlepiej by trafić na Ajax...ale w tym momencie nie mamy obrony...plus brak Ibry kadabry i Maty....oj końcówka czarno się zapowiada...może Rooney powróci?
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:37 #5
rasputin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2017 08:52

może z Ibrą będzie ok: Luke Shaw on Zlatan's injury: "He's fine. He was walking around in the changing room." #MUFC

chociaż tutaj bardziej martwi mnie absencja Rojo, bo złapał formę chłopak, a bez niego obrona to ser szwajcarski w tym momencie...
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 08:52 #4
Klimaa: Ciężko powiedzieć na kogo najlepiej trafić w kolejnej rundzie. Przeczucie mówi mi że znowu czeka nas podróż do Francji. Jeśli chcemy wygrać rozgrywki musimy być najlepsi więc nie jest ważne na kogo trafimy. Fajnie jak uda nam się grać pierwszy mecz na wyjeździe.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:18 #3