Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Man Utd - Anderlecht na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

» 19 kwietnia 2017, 19:37 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United zmierzy się z Anderlechtem w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Europy. Czerwone Diabły na Old Trafford będą chciały zrobić kolejny krok w stronę sztokholmskiego finału. Pierwszy gwizdek sędziego w czwartek o godzinie 21:05. A gdzie będzie można obejrzeć na żywo spotkanie Manchester United – Anderlecht? Podpowiadamy!
Man Utd - Anderlecht na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?
» Henrich Mychitarian wpisał się na listę strzelców w pierwszym meczu z Anderlechtem
Bezpośrednią transmisję ze starcia na Old Trafford przeprowadzi stacja Eurosport 1. Relacja telewizyjna rozpocznie się o godzinie 21:00.

Mecz Manchester United – Anderlecht nie będzie pokazywany na żywo na antenach CANAL+. O godzinie 23:05 na antenie CANAL+ SPORT będzie można natomiast zobaczyć skróty wszystkich spotkań ćwierćfinałowych Ligi Europy.

W Anglii spotkanie Czerwonych Diabłów z Fiołkami pokaże stacja BT Sport.

Relację tekstową będzie można natomiast śledzić na łamach Live.DevilPage.pl. Startujemy równo z pierwszym gwizdkiem, o 21:05.

« Poprzedni news
Zapowiedź: Manchester United vs Anderlecht
Następny news »
Scholes wybrał swoją najładniejszą bramkę [wideo]


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (18)


Kuba1878MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.04.2017 12:07

do usunięcia
» 20 kwietnia 2017, 12:06 #18
jaratkow: Po co tej hejt na komentatorów? Telewizor to nie radioodbiornik - głos zawsze można wyłączyć i pozostawić to co najważniejsze.
» 20 kwietnia 2017, 11:02 #17
dawid27154: Najgorzej Rzewłakow, Strejlau, i inne tego typy wynalazki... Hejtu na Tomka Hajte nie rozumiem, chociaż pamietam jak zaczynał komentować Bundeslige była masakra ale teraz to nawet lubie go posłuchać. Potrafi z czymś wypalić umiejetności wzrosły o 23%, typowy Jugol, czy Turbo Grosik to klasyki, zreszta to On zmobilizował swoimi komentarzami na wizji Lewego do tych wolnych xd a już recytacja po Niemiecku hymnu Schalke, coś pięknego :D
» 20 kwietnia 2017, 00:12 #16
mikon70: Jak będzie Mati borek z hajto to spoko. Ale jak strejlau albo ten z eurosportu typ co mówi dalej Blind. To się załamie. Tak samo masakra jak będzie Żurawski i ten tak Maciej jakiś tam co raz już komentował
» 19 kwietnia 2017, 23:12 #15
Kuba1878MU: Ja tam nie rozumiem tego hejtu na Hajto :D mi zawsze miło się ogląda mecze z jego udziałem czy to reprezentacje czy bundeslige, z resztą w ogóle nie rozumiem ataków na każdego z komentatorów i podejścia do tego tak radykalnie i wymagania niewiadomo czego zawsze każdy ma swoją wymowę czy coś i tak już jest, trzeba zaakceptować...
Jeszcze jedno najczęściej oglądam mecze na zagranicznych streamach, ale ostatni mniej więcej miesiąc to są polskie transmisje z C+ i jest wiele tekstów komentatorów z tej stacji, które nie są umieszczane w memach a gdyby tylko Hajto to powiedział to już cały "internet" byłby poruszony :)
» 19 kwietnia 2017, 22:55 #14
Klimaa: Każdy ma swojego "najmniej lubianego" komentatora. Hajto nie należy do najgorszych ale daleko mu do takiego którego słucha się z przyjemnością. Wydaje się że C+ ma na tą chwilę najlepszych komentatorów. Mi osobiście zawsze najgorzej słuchało się trenera Stefana Białasa - potrafił zanudzić na śmierć gdy jeszcze C+ miał ligę francuską :P
» 19 kwietnia 2017, 23:10 #13
jackuzi84: Twarowski Nahorny. Siadamy w fotelach i zapinamy pasy.
» 20 kwietnia 2017, 02:39 #12
MareckiBojan: Zawsze można wyłączyć dźwięk panowie. Dobrze ,że będzie mecz na Eurosporcie do którego więcej osób na dostęp niż do C+
Lepiej ogladać w normalnej jakości w TV niż na streamach arabskich itp.
» 19 kwietnia 2017, 22:37 #11
NoLogo: Szkoda, że się nie da wyłączyć samych komentatorów, jak lektora na innych kanałach.
» 19 kwietnia 2017, 23:32 #10
Woodys: No nie znowu Eurosport !! Czemuuu!?!!?!
» 19 kwietnia 2017, 21:47 #9
DiMaryja: Przypomnę tylko zwycięski skład Kaiserslautern z sezonu 98/99...
» 19 kwietnia 2017, 21:39 #8
2Fast4You: Zobaczyłem newsa, w myślach tylko nie Eurosport proszę, błagam. Nie ważne
» 19 kwietnia 2017, 20:25 #7
rubin: Znowu Borek I Hajto :(
» 19 kwietnia 2017, 20:03 #6
miro10: Borek nie jest zły, a nawet powiedział bym , że dobrze się słucha jego komentowania.
Ale HAJTO !!
» 19 kwietnia 2017, 20:48 #5
rubin: Ciekawe czy zagra Hołan I Dalej? 😁
» 19 kwietnia 2017, 21:04 #4
N17: Ja tam lubię Tomka posłuchać. Komentuje dosyć ciekawie (w porównaniu do wspomnianych Hoanów i Dalejów) a i pośmiać się można czasami.
» 19 kwietnia 2017, 21:28 #3
dawid27154: Tomuś jak najbardziej na plus ostatnio jego umiejetnosci komentatorskie podskoczyły o 23% :)
» 20 kwietnia 2017, 00:05 #2
miro10: Z deszczu pod rynne !
Nie chcielismy Hajty !
Jest Strejlau !
» 20 kwietnia 2017, 21:06 #1