Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Mourinho wygrał zakład warty 1000 funtów

Data dodania 18 kwietnia 2017, 18:58 - Autor: matheo - The Telegraph
Mourinho wygrał zakład warty 1000 funtów
» Przeczucie nie zawiodło Jose Mourinho i pozwoliło zgarnąć mu 1000 funtów
Czytaj więcej:
» Jose Mourinho
Podziel się z innymi:

Jose Mourinho wygrał niedawno zakład z piłkarzami oraz członkami sztabu szkoleniowego Manchesteru United i zgarnął w ten sposób około 1000 funtów – czytamy w The Telegraph.

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy obstawiali zwycięzcę golfowego turnieju Masters, który na początku kwietnia odbył się w Stanach Zjednoczonych. Portugalczyk postawił na wygraną Sergio Garcii, który wygrał prestiżową imprezę dopiero przy swoim 19. podejściu.

Mourinho nie jest ekspertem od golfa, ale jego udział w zabawie miał na celu zacieśnienie więzi ze swoimi zawodnikami.

Portugalczyk cieszy się dobrą opinią wśród piłkarzy Manchesteru United, choć zdarza mu się publicznie skrytykować swoich zawodników.

« Poprzedni news
Januzaj kartą przetargową United w negocjacjach?
Następny news »
Herrera: Mourinho dał mi dużo pewności siebie




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (14)


Kubu202: niech zakładają się o to, czy wygrają mecz tylko o jakieś poważne sumki to może zakończymy sezon w jakimś top 2 :D
» Środa, 19 kwietnia 2017, 15:37 #14
m4c1eq1991: myślałem, że założył się o wygraną nad Chelsea...
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:45 #13
mataderPL: Z zawodnikami?? xD

Pzdr
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 20:05 #12
N17: żelazna logika!
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 20:17 #11
micsie03339: Żelazną logike to Wy dwaj prezentujecie @mataderPL @N17. Słowo "myślałem" jednoznacznie pokazuje, że @m4c1eq1991 przeczytał artykuł. Tytuł newsa nic nie mówi o tym, z kim się założył w związku z czym można pomyśleć, że założył się z kimś właśnie o wynik tego meczu.
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 20:24 #10
MR09KARO: Micsie to chyba ty nie przeczytałeś :D Jest mowa o tym, że założył się z zawodnikami i sztabem więc nie mógł się założyć o wynik meczu z Chelsea ;)
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 23:44 #9
micsie03339: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.04.2017 01:20

To chyba Ty nie rozumiesz co napisałem. Koleś myślał tak po przeczytaniu tytułu, przed wejściem w artykuł. Po przeczytaniu już wiedział o co i z kim był zakład.

MOURINHO WYGRAŁ ZAKŁAD WARTY 1000 FUNTÓW
Gdzie w tym zdaniu według Ciebie jest mowa o sztabie i zawodnikach?
» Środa, 19 kwietnia 2017, 01:19 #8
miocinho2: Micsie nie masz co sie denerwowac bo tu z polowa ludzi trudniej dogadac sie niz ze sloikiem po musztardzie
» Środa, 19 kwietnia 2017, 11:19 #7
gaucho2015: Zrzuta na Lukaku....
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:23 #6
Fugas: Bez jaj, nie macie o czym pisać?
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:20 #5
Sideswipe: A co złego jest w tym newsie? Może ktoś jednak się interesuje golfem i United, wiesz to?
Z resztą nikt Ci nie broni pisać ciekawszych newsów.
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 20:26 #4
piter100000: w tym co teraz napiszę nie odnoszę się tylko do kolegi Fugas, ale ogólnie do pewnego "sortu" użytkowników Devilpage. po pierwsze jak coś Wam nie pasuje na cholere to czytacie? po drugie chłopaki, którzy publikuj,a tutaj newsy robią to z miłości i pasji do Naszego klubu, żebyśmy mogli komentować (w miarę rozsądnie), czytać wszelkie newsy i ciekawostki dotyczące naszego klubu. po trzecie miejcie co poniektórzy trochę szacunku do tych osób, że poświęcają swój czas, żeby Nam Kibicom nie brakowało informacji o klubie
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 20:52 #3
seju: Otóż to!
» Środa, 19 kwietnia 2017, 00:43 #2
grzeho16: Mou zbiera hajs na Griezmana wszystkimi możliwymi sposobami. :)
» Wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:10 #1