United z najgorszą niepokonaną serią w Premier League

» 6 kwietnia 2017, 06:48 - Autor: matheo - źródło: goal.com
Manchester United pozostaje niepokonany w Premier League od 20 spotkań. Powodów do wielkiej dumy jednak nie ma. Z zespołów, które zanotowały taką serię w angielskiej ekstraklasie, United mają najmniejszy procent zwycięstw.
» Jose Mourinho nie może być zadowolony z dużej liczby remisów w tym sezonie
20 meczów bez porażki Czerwonych Diabłów przełożyło się zaledwie na 40 ligowych punktów. Połowę meczów Manchester United bowiem zremisował.

W ostatnim meczu z Evertonem (1:1) wydawało się, że seria Manchesteru United zostanie przerwana. W doliczonym czasie gry, strzałem z rzutu karnego, remis uratował jednak Zlatan Ibrahimović.

Czerwone Diabły w ligowej tabeli zajmują szóste miejsce. W porównaniu do października, od czasu dotkliwej porażki z Chelsea (0:4), kiedy to rozpoczęła się seria United, zespół zanotował więc awans o zaledwie jedną pozycję w Premier League.