Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Składy: Middlesbrough vs Manchester United

Data dodania 19 marca 2017, 12:03 - Autor: matheo - twitter.com
Składy: Middlesbrough vs Manchester United
Czytaj więcej:
» Middlesbrough
» Premier League
» Składy
Podziel się z innymi:

Jose Mourinho podał skład Manchesteru United, który wybiegnie na boisko od pierwszej minuty w niedzielnym starciu z Middlesbrough. Jak Czerwone Diabły poradzą sobie na Riverside Stadium bez Zlatana Ibrahimovicia, Paula Pogby i Andera Herrery? Początek meczu o 13:00.

W porównaniu do ostatniego starcia z FK Rostów, Jose Mourinho dokonał siedmiu zmian w podstawowej jedenastce Czerwonych Diabłów.

Middlesbrough vs Man Utd: Relacja na Żywo



Middlesbrough: Valdes, Barragan, Bernardo, Gibson, Fabio, Clayton, Leadbitter, De Roon, Ramirez, Downing, Negredo

Rezerwa: Guzan, Gry, Forshaw, Guedioura, Traore, Stuani, Gestede

Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Bailly, Young, Carrick, Fellaini, Mata, Lingard, Rashford

Rezerwa: Romero, Darmian, Fosu-Mensah, Rojo, Shaw, Mychitarian, Martial

« Poprzedni news
Young: Więcej przebywamy w hotelach, niż w domu
Następny news »
Statystyki: Middlesbrough - Manchester United 1:3


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (353)


vieeeri: Boże wreszcie United pokazało się w zakładce po prawej pt. "Tabela Premier League" bez konieczności rozwijania
» Niedziela, 19 marca 2017, 17:20 #353
mikon70: Jako hejter liniesty. Dzisiaj czapki z glow. Najlepszy zdecydowanie na boisku
» Niedziela, 19 marca 2017, 15:19 #352
reggieynot: Cieszy zwycięstwo i ważne punkty, ale Smalling nie może popełniać takich błędów.. Wyszły braki w wyszkoleniu technicznym.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:59 #351
majer86: Bez 5 piłkarzy z podstawowego składu wygrana i git.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:59 #350
Himself: Co jak co,mowcie co chcecie ale wielkie NIE dla MU w Lidze Mistrzow...7 obroncow na BORO...posiadanie pilki 64-36 dla BORO! a o wynik trzeba bylo drzyc prawie do konca meczu gdyby nie Valdes...to jest panowie masakra!!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:58 #349
Vamp: Ale bzdury opowiadasz, to była jedyna sensowna taktyka przy takim składzie i zmęczeniu wcześniejszymi meczami. MU gra sporo meczy gdzie się można doczepić do stylu gry, ale akurat dziś taka gra była oczekiwana i trzeba się cieszyć ze zwycięstwa nawet w takim stylu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 17:41 #348
Kuba1878MU: Do momentu Zmiany Mata > Rojo byłem zadowolony i będę zadowolony z takiej gry jeśli owa będzie do końca sezonu. Fatalna zmiana ze względu na stracenie jakości z przodu jednak jak najbardziej zrozumiała biorąc pod uwagę wejście drugiego napastnika. Lecz nie chcę aby tak to wyglądało bo strach był do końca.
Jeszcze jedno. Mimo mojej sympatii do Smallinga to jednak jeo umieję tności piłkarskie są na poziomie B klasy i to od jakiegoś czasu strasznie rzuca się w oczy, sama gra głową to za mało, bo nawet z kryciem są problemy. Mam nadzieję, że ta trójka obrońców będzie się składała z Bailliego - Jonesa - Rojo.
3 punkty !!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:57 #347
maxi7777: Valdes XDDD
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:54 #346
maticr7: Bravo Valencia !! ;D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:53 #345
M4GIK1990MU: ahahahaha! Parada roku! :D To jest nasz Valdes!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:53 #344
manutdfan92: Chyba Twój
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:54 #343
romario11: Lingard motm ??
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:52 #342
DjTED: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #341
M4GIK1990MU: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #340
duncaneedwards: Pieknie sa 3pkt.wkoncu przeskakujemy ta 6 pozycje:D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #339
Devil90: Antek zrobil swoje,polecial do konca za pilka i sie oplacilo. Atut szybkosci wykorzystany,brawo.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #338
kondzik: mamy 5 miejsce jupi :D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #337
Bobson834: Co to się stanęło :D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #336
romario11: Haha antek zasłużył najlepszy nasz gracz
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:51 #335
Fenek: Hahahaha to było dobre
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:50 #334
Xchrisx7: To juz druga taka w tym sezonie
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:50 #333
Jasnowidz: hahahaah dzięki Valdes !!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:50 #332
kamilpe: Jaka gra takie gole
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:50 #331
RedHunter: Hahahahahahahahahahaha
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:49 #330
rizx: Powiem tyle "XDDDDDDDD"
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:49 #329
Bobson834: Za co te 4 minuty : o
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:48 #328
PogromcaTroli: Jones=Terminator
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:48 #327
DjTED: 6 obrońców gorzej broni niż 4
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:48 #326
Kuba1878MU: Nie zawsze więcej znaczy lepiej :) Widać było, że ich tam za dużo było i sami sobie zamieszane wprowadzali... Jednak zmiana była poniekąd wymuszona wejściem Gesteda jednak mógł to Jose inaczej rozwiązać. Ale 3 pkt najważniejsze.
» Niedziela, 19 marca 2017, 15:00 #325
romario11: Smalling dostał sito we własnym polu karnym ... obrona Częstochowy
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:48 #324
PanWolodyjowski: Giggs się nie dawno wypowiedział, że drużyny z Premier League nic nie mogą ugrać w Lidze Mistrzów, po prostu mają za słabych piłkarzy, największe gwiazdy grają poza Anglią i to jest prawda.

No weźcie sobie nas porównajcie przykładowo, do Bayernu,Realu. Jeszcze kilka lat temu nie było różnicy, a dzisiaj? Przez ten czas oni swoją kadre uzupełniali takimi piłkarzami jak Casemiro,Kroos +wiele wartościowych zmienników. W przypadku Bayernu Douglas Costa, Thiago Alcantara, Lewandowski itp. NA PRZESTRZENI OSTATNICH KILKU LAT.

A my jaki progres?Kim się wzmocniliśmy? Niby sporo rotacji, ale kto gra? Fellaini,Lingard,Young (akurat dziś grają dobrze i chwała im za to), Blind,Rojo

No to nie jest raczej kadra na Ligę Mistrzów. A teraz zobaczcie ile oni kosztowali (Fellaini 35 milionów, Blind 17 milionów, Rojo 20 milionów, Darmian 20 milionów - 92 miliony za tych 4 piłkarzy, masakra) Do tego zostało nam sporo graczy wiekowych pozbawionych formy - Rooney,Carrick,Young.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:47 #323
vieeeri: Ale Carricka to Ty szanuj
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:58 #322
Czlowiek: Żenująca gra, żenująca kadra. Całe szczęście że nie zagramy w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie (mam taką nadzieję). Przecież taki futbol to wstyd światu pokazywać. Ręce opadają. To już nie jest nawet przykre, to już się robi śmieszne. Śmiech przez łzy jak się patrzy na to, co dzieje się z tym klubem i jacy ludzie w nim pracują.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:47 #321
Xchrisx7: Idż spać
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:48 #320
Vamp: Masakra co ten Smalling wyrabia ;/ Po takim meczu to powinien dostać dłuższy urlop.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:46 #319
majer86: Na następny sezon potrzeba stopera z górnej półki
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:46 #318
MikiMU: Jak wcześniej bronilem Mourinho to co sie teraz dzieje to jest jakas komedia jak mozna się tak bronic z Boro ?;o
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:46 #317
MatiasXD: Smalling to jest parodia. Dobrze że Jones trzyma tę obronę w ryzach.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:46 #316
Fenek: Szkoda, że Mou nie ma więcej zmian bo chyba wpuściłby wszystkich obrońców.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:45 #315
MaciekBOWER: W 94 było 7 obrońców :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:57 #314
Xchrisx7: Smalling pracuje na ocenę 1
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:45 #313
kamilpe: I kolejny obrońca będzie wchodził..
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:44 #312
Daka: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:44 #311
matizek92: 7 obrońca...MÓJ MISTRZ!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:44 #310
cropps: De GEa utyka
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:44 #309
DjTED: Takimi meczami wygrywa się ligę
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:43 #308
Himself: o czym Ty czowieku marzysz? :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:46 #307
DjTED: Bardziej mi chodzi o cały sezon
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:50 #306
DjTED: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:42 #305
Fenek: Teraz będziemy tylko wywalać piłkę przed siebie bo w środku nawet nikogo nie ma a o rozegraniu to można pomarzyć.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:40 #304
Ciechanek: Na przestrzeni sezonu to de gea i valencia to nasze jedyne pewne punkty druzyny. Szkoda ze z przodu nikogo takiego nie ma...
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:38 #303
stasiu669: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2017 14:38

Zaraz Martial zakręci obroną i 1-3
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:37 #302
Nubeq: Smalling kaleka.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:37 #301
lukiton0589: Tak się kończy murowanie mając na środku takich patałachów jak Smalling czy Jones.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:37 #300
Andrew07: Smalling jest takim petem nie tylko w tym meczu ale od początku sezonu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:37 #299
Rdz777: Tego sie obawiałem. Tak sie konczy obrona czestochowy w Anglii. Samlling zachowal sie jakby nie wiedzial ze ma jeszcze lewa noge
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:36 #298
Fenek: Tak to jest jak się nastawiasz na kompletną obronę ze spadkowiczem. Głupi strzał w kolano od Mou.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:36 #297
CJQualls: Będzie remis.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:36 #296
romario11: Tak dalej stoimy we własnym polu karnym a się remisem skończy
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #295
PanWolodyjowski: Smalling to jest średniak i tyle, pisałem tu wielokrotnie, że w naszej kadrze jest multum graczy na poziomie Evertonu i niżej, to wy i tak klapki na oczach. Smalling miał jeden czy dwa dobre sezony, a tak to niczym się nie wyróżniał i robił babole.

Można powiedzieć, że jest niezły, ale nic więcej. Jak się chce myśleć w przyszłym roku o mistrzostwie to tacy gracze nie mogą być podporą defensywy. Bramka na koncie Smallinga tak na prawdę wisiałą w powietrzu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #294
dlabigt23: zremisujemy to bedziemy Frajerami meeeega i koniec marzen o top4
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #293
Jasnowidz: Macie swojego Jose ,który na boro przy wyniku 0:2 wpuszcza Rojo za Mate... hahahaa !!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #292
matizek92: I BARDZO DOBRZE!! Niech wpuści jeszcze z 3 obrońców.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #291
DjTED: Smalling drewno
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:34 #290
Bobson834: Szkoda. Liczyłem na czyste konto Davida
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:34 #289
duncaneedwards: smalling co robi to jest paranoja
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:34 #288
Xchrisx7: Będzie nerwowo do końca, nieporadność Smallinga w dzisiejszym meczu przechodzi ludzkie pojęcie. Wygląda jak kukła
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:34 #287
RedHunter: No fajnie
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:34 #286
duncaneedwards: lingard szok co za bramka.czapki z glow
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:33 #285
dawid27154: 6-3-1
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:33 #284
PT77: A na koniec 7-3-0 :D
» Niedziela, 19 marca 2017, 15:01 #283
Himself: Rojo za Mate...oho widze obrona Czestochowy...ja ...z !9 zespolem w lidze...patrze i oczom nie wierze...ilu jest obroncow na boisku??!!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:30 #282
Wave: grunt zeby to dowiezc, zerknij sobie na Arsenal co wyprawial
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:31 #281
Himself: no wlasnie...a tu masz nagle gola na 1-2 i nerwowka zamiast atakowac...zenada powinni stracic jeszcze ze dwie bramki k...
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:35 #280
Wave: sam zes zenada
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:52 #279
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2017 14:28

Pierwsza bramka lingarda w tym sezonie w lidze, po jego wszystkich śmiesznych występach, no rzeczywiście macie się czym podniecać/ pisać coś w stylu gdzie jego hejetrzy itp. śmieszne są tu niektóre osoby..
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:28 #278
Wave: zeszlo Lingardowi i tyle, ale i tak wygladalo to przednie
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:29 #277
PogromcaTroli: Tobie zeszło ciśnienie w majtach po golu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:33 #276
SUGAR311: OBROŃCA ZA POMOCNIKA... O NIE !!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:26 #275
majer86: I obrona wyniku...
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:25 #274
Koxpep7: Gramy podobnie do Chelsea. Baaaardzo podobnie a to mnie cieszy :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:24 #273
Czlowiek: Raz do roku to i miotla wystrzeli. Nadal uważam że Fellaini i Lingard to nie poziom United. Nie mam pojęcia jakim cudem Ci ludzie grają w United. Gdyby zamiast nich grali piłkarze na poziomie tego klubu, a nie pokraki nadający się do West Hamu to gole zdobywali by seryjnie a nie od święta.

Po sezonie mam nadzieję odejdą Ci wyżej, Darmian i reszta szrotu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:24 #272
Rdz777: To sa silidni pilkarze którzy znaja lige i nadaja sie do rotacji na slabszych przeciwników, ale fakt ze nie sa to gracze na miarę kluczowych graczy pierwszego skladu. Naszla mnie taka mysl, kogo mial w ostatnich sezonach SAF a kogo ma teraz mourinho. Zastanawiam sie ile byłby w stanie wykrzesac Fergie z tych grajkow
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:26 #271
Gale: I kim chcesz grać w takie dni jak dzisiaj gdzie nasi główni piłkarze nie są w stanie grać? Z akademii będziesz brał bezpośrednio czy Martiala będziesz zmieniał Ronaldo, a Pogbe/Herrere Modriciem jak w Fifie?
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:29 #270
miocinho2: czy ja ogladam inny mecz czy ludzie na devilpage to(i tu nie moge uzyc tego slowa)
obrona dramat ale goli nie tracimy,Lingard z Rashem padaka ale ciągną naszą gre.Rash nie strzela goli ale duzo wiekszy udzial ma w konstruowaniu akcji(tak wiem Ibra czesto cofa sie po pilke ale zazwyczaj co z tego wychodzi to spowolnienie akcji)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:23 #269
Devilfight: ochłońmy, to tylko 19 Middlesbrough
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:23 #268
DevilJames: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2017 14:26

3 punkty za lidera albo za ostatnia druzyne sa warte tyle samo ;)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:25 #267
Himself: dokladnie...gdzie i tak to nie jest jakis wybitny mecz
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:26 #266
cynamonancymon: i co na to znafcy i chójteży ??
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:23 #265
EricKing: Lingard ro może nie zawodnik na pierwszy skład w każdym meczu, ale do rotacji zawodnik niezastąpiony. Wychowanek - jak nie gra nie marudzi, może nie zawsze wszystko mu wychodzi, ale na słabsze zespoły w PL świetny.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:23 #264
MatiasXD: Takie bramki to tylko Lingardinho potrafi strzelać :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:22 #263
Micci: Lingardinho :O !
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:22 #262
DevilJames: Fella i lingaard strzelają, to smutny dzien w zyciu hejterów ^^ sa zmuszeni wrocic do piwnic, a przed meczem nadzieje byly duze zeby sobie pouzywac na tyvh dwoch Panach ;)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:22 #261
Czlowiek: Smutny dzień to ja mam od momentu kiedy panowie ich pokroju przyszli do tego klubu.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:25 #260
Jasnowidz: Ślepej kurze i ziarno sie trafi ; - )
Ładna bramka i w II połowie Lingard daje rade.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #259
M4GIK1990MU: Chyba zaczynam powoli rozumieć, dlaczego kolejny menago daje szanse Lingardowi. Można o nim powiedzieć wiele złego, ale NIKT w United nie umie tak walnąć z dystansu jak on!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #258
kondzik: Halo? hejterzy gdzie jesteście ? co tak cicho
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #257
Czlowiek: Tutaj. Raz do roku to i miotla wystrzeli. Nadal uważam że Fellaini i Lingard to nie poziom United. Nie mam pojęcia jakim cudem Ci ludzie grają w United. Gdyby zamiast nich grali piłkarze na poziomie tego klubu, a nie pokraki nadający się do West Hamu to gole zdobywali by seryjnie a nie od święta.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:23 #256
DjTED: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #255
stasiu669: Paul Lingard :D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #254
neowo1: Lingardinhio co zniszczył :D i cieszynka 100 razy przebija daba :D
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:20 #253
vieeeri: Nieprawdopodobne ... :d
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:20 #252
mataderPL: Dzień dobry, witamy w czasach, gdzie Fellanili i Lingard wygrywają nam mecze. Rozgośćcie się.

Pzdr
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:20 #251
PogromcaTroli: Ssać torby Lingardinho!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:20 #250
Fenek: Haha jaki gol lingardiego!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:20 #249
Koxpep7: Lingard
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #248
HubsS1: Lingard co strzelił
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #247
cantona96: Kolejny po Fellainim, na pohybel hejterom.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #246
creo21: Lingaaaaard!!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #245
Xchrisx7: No i brawo! Dawajcie hejterzy
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #244
dlabigt23: Rashford niewie co z pilka zrobic jak dochodzi do pola karnego ... A kazdy tak chcial zeby on gral za ibre i teraz macie odpowiedz dlaczego... Nie mamy napastnika poprostu w tym sezonie jak ibra nie strzela to jest dramat i tak to wyglada
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:19 #243
andrev1331: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:18 #242
winers: Ale gramy nędzę. Jakie to żałosne. Obro sprawia wrażenie przerażonej kompletnie. Musimy sobie powiedzieć jasno i wyraźnie. Wcale nie jesteśmy lepsi od reszty z dołu tabeli. Wcale nie jesteśmy lepsi od nawet Championship. To że płacimy najlepiej na świeci, wcale nie znaczy, że mamy tak grając, być w czołówce. Wręcz nasze miejsce jest na wyrost.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:16 #241
Zyvold: xD piłeś, nie pisz
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #240
PogromcaTroli: Nie jęcz
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:21 #239
mamwsiowd: Całkowicie się z Toba zgadzam. Pod wodzą Lingarta i Raszforta ta gra jest na poziomie ligi polskiej.Smutna przypadkowa kopanina. Co ja oglądam !! A ta bramka Ligarta to fuks po rykoszecie.Fajnie się ogląda minę mongolskiego Valdesa jak patrzy na fuksiarsko zmnieniony lot piłki :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:26 #238
Bobson834: Ale zniszczył się psychicznie Rash
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:15 #237
DjTED: Bez Rojo nie mamy obrony
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:14 #236
MikiMU: Lingard najlepszy na boisku, super mecz.
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:13 #235
mamwsiowd: Kucze ! Oglądaliśmy jakieś dwa różne mecze ! CÓD :)
» Niedziela, 19 marca 2017, 16:17 #234
SUGAR311: LINDEGARD ICH JEDZIE.... ALE ŻAL
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:09 #233
dawidlp92: Napastnik potrzebny od zaraz ... Sam Ibra nie wystarczy
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:09 #232
Bobson834: Smalling xDD
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:03 #231
Xchrisx7: Smalling wyglądał jakby z wózka inwalidzkiego spadł
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:03 #230
andrev1331: Smboooowling hahaha
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:03 #229
manutdfan92: Cały sezon mamy problemy ze skutecznością a Mourinho wpadł na pomysł, żeby zacząć wystawiać pięciu obrońców. Wybór Younga do jedenastki też miałem skrytykować ale wybronił się asystą. Co nie zmienia faktu, że na LO gra każdy tylko nie Shaw. Trzeba było chłopaka w zimie sprzedać a nie marnować mu kolejne pół sezonu. Jak na razie mecz nudny i męczący, ale pewnie ugramy swoje, choć to trzyosobowe zestawienie stoperów nie daje żadnej większej gwarancji bezpieczeństwa, co pokazał mecz z Rostowem.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:58 #228
Jasnowidz: Tak samo jak na Rostov siwy wyszedł 1 napastnikiem ; - ) i to jest trener normalny ?
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:03 #227
duncaneedwards: sukces. prowadzimy teraz to tylko utrzymac do konca meczu. 3pkt w lidze sa na wage zlota.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:56 #226
kuba25: to trzeba podwyższyć i to koniecznie.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:57 #225
uzil25: Nie. Nie utrzymać!

Dorzucić jeszcze 2-3 gole, na spokojnie czekać na końcowy gwizdek sędziego a nie płakać jak nam strzelą z karnego w 89 min jak Everton czy Arsenal.

MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCÓW a nie zadowalanie się minimalizmem.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:58 #224
duncaneedwards: najlepeiej by bylo dorzucic gola 2 lub 3. ale wiadomo jak to jest z naszym strzelaniem:).modle sie o te 3pkt:P
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:00 #223
RobvanKlu5i: Ci co jadą po Rashfordzie przypominam, że chłopak ma dopiero 19 lat a juz gra w Najlepszej Lidze na świecie, uratował nam tyłek nie raz i nie dwa i jemu w tym wieku potrzebne jest wsparcie a nie jechanie po nim jak po burej suce.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:55 #222
Andrew07: W jakiej lidze? Najlepszej? śmiechu warte
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:01 #221
SUGAR311: STREAM MECZU :
napisać na przeglądarce : TOTAL SPOREK MAN UDT MIDDLEBOROSH. wejść na 1 strone i zjechać na dół oraz kliknąć LINK 1
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:55 #220
dlabigt23: Za tydzien Arsenal z City wiec mozliwe ze Arsenal znow polegnie i mozemy ich przeskoczyc o 5 pkt tak samo dogonic city albo liverpool jak dzisiaj wygramy !
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:54 #219
Jasnowidz: Rashford to najlepsza postać na boisku prawie w każdym meczu MU.
Zaś odwrotnie jest z Lingardem.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:54 #218
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2017 13:53

Odczepcie się od tego Rashforda. Miał dwie okazje ale to nie były łatwe sytuacje. W piłce nie ma czegoś takiego jak sytuacja 100%. Gdyby bramka była pusta to byłaby to sytuacja 100% ale tam stoi bramkarz i dobrze się ustawia więc nie jest łatwo go pokonać szczególnie gdy ma się na plecach obrońcę rywala.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:52 #217
Hoodys: Nie nie były łatwe. Tyljko dołożyć nogę a w pierwszej sytuacji strzelić SAM NA SAM z 9 metrów. Nikt by sobie nie poradził.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:54 #216
Sideswipe: Od tego jest napastnik, by takie sytuacje wykorzystywał. Jak grał na skrzydle to prawie każdy płakał, że to nie jego miejsce i takie tam. Teraz na szpicy nie wykonuje zadań, które do niego należą. Pokazuje się do gry, ma tą szybkość, mija rywali z łatwością ale jeśli przychodzi do postawienia kropki nad i jest problem. Trochę nad tym elementem popracuje i będzie z niego świetny zawodnik, jak na razie to ma tylko na to potencjał.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:56 #215
damianz5: duncaneedwards: no ja nie wiem co chce mourinho osiagnac z youngiem i lingardem.pierwszy mimo ze dobrze broni to w ataku wogole jest bezproduktywny. a drugi biega bez sensu po calym boisku.po przerwie zaraz mourinho bedzie przeprowadzal nerwowe zmiany
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:52 #214
kuba25: Lingard gra dobry mecz, sam przed tym spotkaniem nie byłem optymistycznie nastawiony co do niego, ale jest dobrze. Pewnie koło 17 minuty wejdzie za niego Martial lub Miki.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:55 #213
rizx: Może i Fellaini strzelił gola, ale wyraźnie widać brak Herrery i waszego ukochanego Pogby. Zupełny brak rozegrania, żadnych ciekawych piłek, wszystko ciągną boczni obrońcy
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:52 #212
SUGAR311: STREAM MECZU MAN UDT VS MIDDLEBOROSH :
[link usunięty]
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:52 #211
Hoodys: Albo Rashford strzeli conajmniej 2 gole w 2. Połowie albo życzę mu zesłania do rezerw do końca sezonu. Tak być do cholery nie może. Takie sytuacje co on miał wykorzystał by nawet pierwszy lepszy dzieciak z orlika. Wstyd po prostu. Jedyne czego Rashford się uczy od ibry to marnowania akcji bo sam to nic nie strzela.
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:52 #210
jaratkow: Byłoby lepiej gdyby w bramce M'borough nie stał bramkarz... ;-)
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:56 #209
NexaT: Och nie. Hoodys z devilpage postawił ultimatum Rashfordowi. Młody zawodnik może przekreślić swoją karierę. Zobacz!

haha, beka naprawdę co niektórzy piszą. xD
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:59 #208
jaratkow: Jak się Rashford dowie co mu grozi jutro pójdzie do Job Center po zasiłek ;-)
» Niedziela, 19 marca 2017, 14:06 #207
Hoodys: Nexat jesteś idi.otą czy tylko udajesz? Dostaniesz Nobla jeśli mi pokażesz w którym miejscu postawiłem Ultimatum Rashfordowi.
Niektórzy powinni wyłapać bana za totalny brak czytania ze zrozumieniem
» Niedziela, 19 marca 2017, 18:28 #206
M4GIK1990MU: Nie jest źle, kilka świetnych okazji stworzonych, jedna wykorzystana. Jak na kontuzje w zespole oraz ogólne przemęczenie ostatnią nawałnicą spotkań jestem zadowolony z chłopaków. Oby po przerwie coś jeszcze ukłuli....
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:51 #205
M4GIK1990MU: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» Niedziela, 19 marca 2017, 13:51 #204