Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Zapowiedź: Middlesbrough vs Manchester United

» 18 marca 2017, 12:53 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl, BBC Sport
Piłkarze Manchesteru United nie mieli zbyt wiele czasu, aby nacieszyć się awansem do ćwierćfinału Ligi Europy. Niespełna 72 godziny po starciu z FK Rostów czeka ich ligowe spotkanie z Middlesbrough. Jose Mourinho po meczu z Rosjanami zaskakująco stwierdził, że spodziewa się porażki swojego zespołu. Jeśli jednak United chcą trzymać kontakt z czołówką, to muszą wygrać na Riverside Stadium.
Zapowiedź: Middlesbrough vs Manchester United
» Piłkarze Manchesteru United nie mieli zbyt wiele czasu, aby nacieszyć się awansem do 1/4 finału Ligi Europy. Niespełna 72 godziny po starciu z FK Rostów czeka ich spotkanie z Middlesbrough. Jose Mourinho po meczu z Rosjanami stwierdził, że spodziewa się porażki swojego zespołu. Jeśli jednak United chcą trzymać kontakt z czołówką, to muszą wygrać na Riverside.
Wypowiedź Mourinho miała na celu ściągnięcie presji z piłkarzy Manchesteru United. Ci w ostatnich tygodniach są bowiem mocno zapracowani. Walka na kilku frontach negatywnie odbiła się m.in. na zdrowiu Paula Pogby. Francuz nabawił się urazu ścięgna udowego i będzie musiał pauzować przez najbliższe trzy tygodnie.

Kto? Middlesbrough vs Manchester United
Kiedy? 13:00, 19.03.2017
Gdzie? Riverside Stadium
Transmisja? Canal+ Sport2


Nieobecność Pogby to tylko jedno ze zmartwień Jose Mourinho przed wizytą w Middlesbrough. Z powodu kar dyscyplinarnych pauzować będą musieli Zlatan Ibrahimović i Ander Herrera. Nie wiadomo, czy po meczu z Rostowem wykurował się Daley Blind. Niewykluczone jednak, że na mecz gotowi będą Wayne Rooney i Anthony Martial, którzy opuścili dwa ostatnie spotkania Czerwonych Diabłów.

Dużo poważniejsze kłopoty ma natomiast Middlesbrough. Działacze Boro w tym tygodniu zwolnili z funkcji menadżera Aitora Karankę. W meczu z United na ławce trenerskiej zastąpi go Steve Agnew, który dotychczas pełnił rolę asystenta menadżera. Dla Boro każdy punkt w starciu z Czerwonymi Diabłami będzie na wagę złota, bo zespół znajduje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Przewidywany skład:


Przedmeczowe wypowiedzi

Jose Mourinho – To jest Manchester United, nie mogę niczego poświęcać. W każdym meczu staramy się i próbujemy osiągnąć nasz maksymalny potencjał. Jest wiele problemów. Jeśli grasz o godzinie 12, to musisz zjeść przed 9. Jeśli jesz przed 9, to musisz wcześniej się obudzić. Jeżeli grasz o 17, to możesz dłużej i lepiej pospać. Mieć więcej posiłków i być lepiej odżywionym. Trudno to zrozumieć i trudno zaakceptować, ale tak już widocznie musi być.


Juan Mata – Wiemy, że musimy wygrać sporo meczów w Premier League, jeśli chcemy awansować na miejsca dające prawo startu w Lidze Mistrzów. Myślę, że możemy tego dokonać, zaczynając już w niedzielę. Z Middlesbrough nie będzie łatwo. Będą mieć nowego menadżera i będzie to nowy początek dla nich. Zobaczymy jak to się potoczy.


Przedmeczowe ciekawostki:
– Manchester United jest niepokonany w ośmiu ligowych ostatnich starciach z Middlesbrough. Po raz ostatni Czerwone Diabły przegrały z Boro w październiku 2005 roku (5 wygranych, 3 remisy).

– Middlesbrough nie wygrało z Manchesterem United od 12 spotkań we wszystkich rozgrywkach. W ostatnim sezonie Boro wyeliminowało jednak United z Pucharu Ligi po serii rzutów karnych.

– Manchester United zdobywał bramkę w każdym z ostatnich 14 wyjazdowych ligowych spotkań z Middlesbrough. To najlepsza seria Czerwonych Diabłów z jakimkolwiek klubem.

– Middlesbrough pozostaje bez zwycięstwa w Premier League od 10 spotkań. W siedmiu z nich ekipa Boro nie zdobyła ani jednej bramki.

– Manchester United jest niepokonany w lidze od 17 spotkań. To najlepsza seria w obecnym sezonie Premier League.

– Czerwone Diabły na wyjazdach tracą obok Chelsea najmniej bramek (12). W ostatnich siedmiu wyjazdowych spotkaniach ekipa Mourinho straciła zaledwie cztery gole.

– Manchester United może w niedzielę wygrać swój 600. mecz w Premier League. Jeśli United tego dokonają, to będą pierwszym klubem w angielskiej ekstraklasie z takim dorobkiem.

– Manchester United średnio oddaje 6,3 strzałów na bramkę rywali w Premier League. Pod tym względem United są najlepsi w lidze. Middlesbrough jest na drugim końcu: 2,4 strzałów na bramkę przeciwników.

– Antonio Valencia w niedzielę może zanotować swój 200. występ w Premier League.

Przypominamy o możliwości śledzenia meczu Middlesbrough vs Manchester United na łamach Live.DevilPage.pl. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 13:00!

« Poprzedni news
Deschamps: Jestem zadowolony z Paula Pogby
Następny news »
Jones: Wszystkie punkty są teraz ogromnie ważne


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (115)


jaratkow: Arsenal zrobił nam wczoraj prezent (1_3 z WBA). Żal będzie nie skorzystać...
» 19 marca 2017, 11:46 #115
PanEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.03.2017 11:47

Witajcie drodzy użytkownicy DevilPage.pl. Dzisiaj wielki dzień. Wczorajsza porażka Arsenalu otwiera przed nami szanse. Możemy wreszcie awansować o jedną lokatę w tabeli. Możemy wreszcie opuścić to przeklęte miejsce 6 które doprowadza nas wszystkich do niepotrzebnej frustracji. Na drodze do tego celu stanie nam dziś drużyna zwana Middlesbrough. Zespół ten zajmuje miejsce 19 i jest bezpośrednim rywalem do walki o utrzymanie dla ekipy Sunderlandu którego trenerem jest wielki przyjaciel naszego klubu David Moyes. Musimy zrobić wszystko aby pomóc naszemu przyjacielowi utrzymać Czarne Koty w lidze na następny sezon. Mamy więc kolejny powód by ograć popularne Boro, zainkasować 3 punkty i awansować na miejsce 5. To może być piękna niedziela dla naszego klubu.

Z poszanowaniem Ed Woodward [PanEdek]
» 19 marca 2017, 11:42 #114
Xchrisx7: Zmień nick na PanObvious
» 19 marca 2017, 12:04 #113
welllone: Wygranie dziś jest kluczowe w walce o top4. Kolejny remis bądź porażka jeszcze bardziej utrudnią już niełatwą sytuację.
» 19 marca 2017, 11:27 #112
diabelek1: Dawać chłopaki zróbcie mi prezent na urodzinki!!
» 19 marca 2017, 11:06 #111
Klimaa: Nie mam co do tego wątpliwości że pomimo kiepskiej pozycji Middlesbrough w lidze czeka nas ciężki mecz - zawieszenia, kontuzje i przemęczenie, ta kombinacja jest mało optymistyczna ale jednak wierzę że uda nam się wygrać mecz. Zawodnicy muszą pokazać dla jakiego klubu grają.
» 19 marca 2017, 10:14 #110
dlabigt23: Trzeba dzisiaj wygrac wydusic jakos te 3pkt juz bez jaj ...
» 19 marca 2017, 09:51 #109
partyk: Witam. Czekamy na mecz i 3pkt. A tym czasem dzisiaj imieniny Józka więc wszystkiego najlepszego Jose. Prezent będzie od piłkarzy :) Glory Glory Manchester United
» 19 marca 2017, 09:29 #108
SUGAR311: Jak wygramy 5 miejsce w PL!
GGMU
» 19 marca 2017, 08:40 #107
N17: Muszą zagrać tacy piłkarze jak Fosu, Young, Carrick, Fellaini, Lingard, Mata bo trzeba ratować, niedługo die zajada chłopaki.
» 19 marca 2017, 08:06 #106
Neutralized: Jak widzicie jutro nasz środek pola bez Pogby i Herrery? Fellaini i Carrick, czy jednak Jose spróbuje czegoś innego i doda więcej kreatywności? Może Rooney, Blind jeśli się wyleczył?
» 19 marca 2017, 00:06 #105
jamaj05: Fellaini Carrick i Bastian
W przodzie Martial Rashford i Martialtaryan

Mam nadzieję, że jutro zobaczymy Shawa
» 19 marca 2017, 01:01 #104
qwerasdf: sa i postepy, po kilku miesiacach na 6tym miejscu, spalismy na 7dme...
» 18 marca 2017, 22:50 #103
sirtomas: No jak przegramy to bedzie masakra!
» 18 marca 2017, 22:53 #102
Domelo: Czyli jak za Moyesa jest.
» 18 marca 2017, 23:05 #101
Keravnos: O tym, że Everton ma rozegrane 3 spotkania więcej i przegonił nas dzięki temu raptem o jeden punkt już zapomniałeś dodać? Goebbels byłby dumny z takiej propagandy....
» 18 marca 2017, 23:54 #100
BlueWizard: Witam serdecznie wszystkich kibiców Czerwonych Diabłów i innych drużyn. Nie dawno założyłem konto ( chociaż od bardzo dawna śledzę Waszą stronę ) więc chciałbym się przywitać :)

Arsenal przegrał , ktoś z dwójki Liverpool-City zgubi jutro punkty ( a może nawet oba zespoły ;) ) więc bardzo liczę na Wasze zwycięstwo w kwestii występów w LM. To tylko i aż 6 punktów do 4 miejsca jednak jutro może być to już tylko 3 punkty. Manchester United jest ogromną marką i aż żal patrzeć , że od tylu sezonów nie występujecie w LM. Moim skromnym zdaniem taki Arsenal powinien sobie odpocząć jeden sezon od LM.
Osobiście chciałbym taką czwórkę
1.Chelsea ( Od wielu lat kibicuje tej drużynie więc mam nadzieję , że dowiozą ten sezon :) )
2.Tottenham ( nie pokazali nic w tym roku , ale jest jednak COŚ w tej drużynie i mam nadzieję , że zobaczymy ich w następnej edycji Ligi Mistrzów )
3.Man. City
4.Man. United

Pozdrawiam i życzę jutro zwycięstwa jak i wyszarpania miejsca w czołowej 4 :)
» 18 marca 2017, 21:24 #99
M4GIK1990MU: choć jeden normalny kibic Chelsea, dzięki.

Co do Twojej tabelki, to wydaje mi się, że pierwsza dwójka się nie zmieni, pytanie kto zajmie miejsca odpowiednio 3 i 4. Dla mnie fajnie, jakby się to odwróciło i United byli 3, a City 4. Arsenalu też nie chce już widzieć w LM, dość już skompromitowali ligę angielską w Europie.
» 18 marca 2017, 21:36 #98
sirtomas: wolał bym Liverpool zamiast MC albo Tomkowi
» 18 marca 2017, 22:47 #97
Adrian0007: Nie żebym się czepiał czy coś ale ostatni raz kiedy Manchester United grał w lidze mistrzów to był sezon temu ;d
» 18 marca 2017, 23:39 #96
SWAT: Absolutnie dawać zmienników, po meczu z rostowem , kto by nie wyszedł zagra tak samo. a może lepiej?
» 18 marca 2017, 21:04 #95
tom93: Mamy bardzo dobrą sytuację. 2 mecze mniej od Liv, oraz 1 zaległy względem city, tot, i ars. Mało tego Liv gra teraz też z City i trzeba trzymać kciuki za remisem.
» 18 marca 2017, 20:18 #94
kckMU: Nie mamy bardzo dobrej sytuacji.

Chelsea w domu (chociaż tutaj liczę na przekonujące zwycięstwo dla samej zasady. OT musi być z Mourinho jeszcze mocniej niż dotychczas), a oprócz tego Tottenham, Arsenal i City wyjazd. I te 3 mecze przyprawiają o ból głowy.
» 18 marca 2017, 20:43 #93
piter100000: sytuacja wygląda tak, że mamy na dzień dzisiejszy 6pkt straty do czwartego miejsca i to jest fakt. to, że mamy mecze zaległe to znaczy tylko tyle, że jest szansa odrobić tą stratę. jednak możemy również ją powiększyć. mecz zaległy w naszym przypadku wcale nie jest jakimś bonusem, bo najpierw trzeba te mecze wygrać. po jutrzejszych spotkaniach będziemy odrobinę mądrzejsi
» 18 marca 2017, 21:20 #92
niedoniebieski: Najbliższe 3 spotkania:
Boro- Away
WBA- Home
Everton- Home

7/9 pkt mile widziane, bo tak jak pisze kckMU potem terminarz podły. Chociaż Arsenalem to może aż tak bardzo się obecnie nie przejmować :D. Chłopaki przegrywają praktycznie z każdym oprócz 5 ligowców w FA Cup.
» 19 marca 2017, 02:02 #91
vanderToki: Ciekaw jestem komentarzy, gdyby van Gaal zapowiedział, że spodziewa się porażki zespołu. :P
» 18 marca 2017, 19:54 #90
kckMU: vG nie musiał się fatygować z takimi zapowiedziami, bo kibice wiedzieli to już sami.
» 18 marca 2017, 20:16 #89
NexaT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 20:23

Dwie kompletnie różne sytuacje.
Mourinho wygrał już 2 puchary, jesteśmy w ćwierćfinale LE i realnie walczymy o LM + odpadliśmy z FA dopiero w ćwierćfinale z Chelsea.
Gdyby LvG znalazł się w takiej sytuacji, to kibice nie wieszaliby na nim tak psów, ale co on pokazywał? Porażki na OT, brak goli w 1 połowach, zwycięstwa po 1-0?

edit: albo brak wygranej przez bodajże 10 kolejnych spotkań w grudniu.
Mou oferuje nam brak porażek w lidze od 17 spotkań.
» 18 marca 2017, 20:20 #88
SWAT: tak, dokładnie:)
» 18 marca 2017, 21:17 #87
Hoodys: Nexat - typie o czym ty gadasz. za van Gaala seria bez zwycięstwa była w grudniu chyba 4-5 meczy tylko a nie żadne 10. Gdzie byś 10 meczy zagrał?
Za van gaala były tylko głównie zwycięstwa po 1-0 i była paskudna gra. Ale wiesz co? Od kilku meczy gramy równie paskudnie a nawet 1-0 w wielu meczach nie potrafimy zdobyć Jutro zapowiada się porażka. Co dalej?
» 18 marca 2017, 22:19 #86
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 22:42

A co ma być dalej? Filozofia VG się nie sprawdziła i tyle. To pierwszy sezon Mou i może daj mu trochę czasu? Większość z Was ciągle żyje przeszłością i to jakim wspaniałym klubem byliśmy. Teraz jesteśmy średniakami, z kadrą która ustępuje kilku drużynom w Anglii. Na przebudowę potrzeba trochę czasu. Podejście gry VG tutaj nie pasowało, Mou gra trochę inaczej i na razie to wystarczy. To, że ostatnio przegrywamy czy gramy gorzej to po prostu wina napiętego terminarza. Dobrze, że nam jeden puchar odpadł...
» 18 marca 2017, 22:41 #85
NexaT: Hoodys - może TYPIE o tym gadam:

Wednesday 25th November United 0-0 Eindhoven
Saturday 28th November Leicester 1-1 United
Saturday 5th December United 0-0 WHU
Tuesday 8th December Wolfsburg 3-2 United
Saturday 12th December Bournemouth 2-1 United
Saturday 19th December United 1-2 Norwich
Saturday 26th December Stoke 2-0 United
Monday 28th December United 0-0 Chelsea

Tej ósemce chyba bliżej do dziesiątki, niż 4-5 spotkań. xDD

Jak ktoś nie widzi poprawy w naszej grze, to jest po prostu amebą i nie warto z nim dyskutować. Nara.
» 19 marca 2017, 09:19 #84
dlabigt23: tak pytanie z innej beczki czy gra ktos w Fifa Ultimate 17 ? bo mam pytanie
» 18 marca 2017, 19:33 #83
kuba25: no ja gram, słucham ;>
» 18 marca 2017, 21:16 #82
BlueWizard: Ja gram , a co tam potrzebujesz ?
» 18 marca 2017, 21:25 #81
dlabigt23: kuba i Blue czy da sie w jakis sposob ulepszac zawodnikow ? tzn jak mam naprzyklad sklad robiony pod lige niemiecka i mam Ramosa ( napastnika ) z Borusssi to czy da rade podniesc mu talent? bo z tego co zauwazylem to da rade bo czasem widze na licytacji zawodnika z umiejetnosciami 78 a czasem 80 ... Jak kupuje karty treningowe np tempa i one znikaja po 1 meczu to jest jakis progres czy jak?
» 18 marca 2017, 22:40 #80
BlueWizard: Chodzi o to , że EA podniosło lub obniżyło niektórym graczom ocenę ogólną za dobre lub złe występy w trakcie sezonu. Dlatego też na rynku transferowym masz np. Złotego Kante z overallem 81 jak i bodajże 83.
» 18 marca 2017, 23:22 #79
dlabigt23: Blue czyli jak kupie tego zawodnika to on bedzie poprostu lepszy a sam nie dam rady go wytrenowac majac trenerow fizycznych albo kondycji czy tez strzalow albo kupujac karty treningowe + czegos tam ?
» 18 marca 2017, 23:27 #78
BlueWizard: Nie dasz rady go wytrenować. Bo albo kupujesz podstawową wersję albo ulepszoną/pogorszoną która ma wtedy wszystkie statyki delikatnie lepsze bądź gorsze od karty wyjściowej z września. Jakbym coś nie zrozumiale napisał do daj znać
» 18 marca 2017, 23:32 #77
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 23:50

a niektore karty sa naprzyklad czarne albo niebieskie to nie idzie samemu rozumiem ich zrobic tylko juz mozna je kupic ulepszane odrazu tak? ogolnie oplaca sie paczki kupywac czy lepiej nie inwestowac w to?
» 18 marca 2017, 23:49 #76
Xchrisx7: Z tymi paczkami to zależy, czasami warto poczekać na jakieś promocje lub paczki jumbo czy happy hours gdzie jest większa szansa trafić lepszego zawodnika i zainwestować w kilka paczek bo nigdy nie wiadomo co się może trafić.
» 19 marca 2017, 10:44 #75
kuba25: Ewentualnie możesz mu dawać te ulepszenia na poszczególne mecze. Co do kupowania i inwestowania - to już zależy od Ciebie, jeśli Ci się poszczęści i trafisz takiego niebieskiego piłkarza to dorobisz się majątku w chwilę, ale równie dobrze możesz otworzyć 100 paczek i trafić same warzywa. Loteria, jednak zanim sam uzbierasz na dobrego niebieskiego to osiwiejesz :D
» 19 marca 2017, 12:01 #74
dlabigt23: Aha czyli juz wszystko wiem . Ulepszac mozna tylko zawodnikow na poszczegolne mecze np dodajac karty jednorazowe do tempa czy tam fizycznosci itd a te niebieskie i czarne karty to sa zawodnicy warci krocie wiec takich nie da sie samemu zrobic poprostu trzeba jak juz trafic . A jesli chodzi o paczki Xchris to jak mowisz ze lepeiej poczekac na jakies promocje to w ten weekend widzialem jakies paczki z koniczynka i bylo napisane ograniczona liczba czy cos takiego to o takie cos chodzi rozumiem?
» 19 marca 2017, 20:01 #73
zbanowany5x: Jak ktoś lubi Widzew to na TVP 3 Warszawa [ nc+ 217 ] jest mecz live z nowego stadionu
» 18 marca 2017, 19:30 #72
zbanowany5x: lub dobry stream ze strony TVP
» 18 marca 2017, 19:39 #71
vanderToki: Taaa, mecz otwarcia nowego stadionu... Legia grała pierwszy mecz z Arsenalem, Lech bodajże z Salzburgiem, a Widzew musi grać z jakimś Motorem Lubawa, z całym szacunkiem dla Lubawy. ;D
» 18 marca 2017, 19:53 #70
zbanowany5x: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 20:03

PO CO TA GŁUPAWA ODPOWIEDŹ KOLO? MASZ JAKIŚ PROBLEM?
Nie pasi nie czytaj, proste
» 18 marca 2017, 20:03 #69
Sideswipe: Co za młotek.
» 18 marca 2017, 20:42 #68
Ariell: W ogóle ludzie na tej stronie mają problem z napisaniem komentarza bez wyzywania i plucia jadem. Zawsze mam doła jak widzę komentarze, zwłaszcza po przegranym meczu
» 18 marca 2017, 21:14 #67
zbanowany5x: znowu ten młotek przylazł lol
» 18 marca 2017, 21:46 #66
Sideswipe: Co zbanowany? Nie pasi mój post? Nie czytaj, proste
» 19 marca 2017, 09:03 #65
zbanowany5x: twój post? oj młotku to nie post nie pochlebiaj sobie
» 19 marca 2017, 09:38 #64
duncaneedwards: mecz wypadaloby wygrac tymbardziej ze wstepny terminarz na kwiecien i maj bedzie bardzo napiety i wymagajacy.mala odleglosc czasowa pomiedzy meczami ligi europy a meczami z tottenhamem chelsea czy arsenalem skazuja nas prawie z gory na porazke. z tego kalendarza wynika ze praktycznie w 4-5 meczach ligowych mozemy zapomniec o komplecie punktow.wiec w meczach ktorych idzie cos zdzialac trzeba sie sprezyc i za wszelka cene wygrac.chyba ze idziemy juz tylko na lige europy
» 18 marca 2017, 19:20 #63
sirtomas: Mam nadzieję że zagra Martial
» 18 marca 2017, 19:03 #62
sirtomas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 19:10

Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 18 marca 2017, 19:02 #61
sirtomas: Mam nadzieję że jutro w końcu wyskoczymy na 5 miejsce! Bo jak znowu damy Du...y to nie wyrobię!
» 18 marca 2017, 18:59 #60
BajtiMU: Chciałbym jutro taką 11-stke zobaczyc.Przede wszystkim z Blindem w środku (o ile w ogóle będzie mógł zagrać)

Rashford

Martial Miki/Mata Mata/Miki
Blind Carrick
Shaw Jones Smalling Valencia


Rojo dałbym odpoczać bo w każdym meczu bardzo dużo daje z siebie i powinnen chłopak odpoczac.Uwazam,ze z takim składem byśmy dość spokojnie pokonali Middlesbrough.W każdym meczu kiedy patrzę na Valencie to sobie myślę,ten gość jest nie do zajechania.
» 18 marca 2017, 18:08 #59
Xchrisx7: Blind jest kontuzjowany
» 18 marca 2017, 20:12 #58
braku: Jutro zaczynamy maraton zwyciest. One love one united
» 18 marca 2017, 18:01 #57
Himself: Chelsea po mistrza,1-2 ze Stoke..Cahil w 87 min :D
» 18 marca 2017, 17:55 #56
MatiasXD: Już się nie mogę doczekać starcia z Arsenalem na Emirates. Jesteśmy w stanie im wbić piątkę. Oni graja taki kryminał w obronie że żal byłoby ich nie rozstrzelać przed ich arabskimi kibicami.
» 18 marca 2017, 17:49 #55
kuba25: My za to gramy kryminał w ofensywie, nawet takie zespoły jak West Ham czy Bournemouth mają więcej bramek, a 17 i 16 drużyna w tabeli jedynie o 3 bramki mniej. West Brom natomiast ma ich tyle samo co my - to jest dopiero śmiechu warte.
» 18 marca 2017, 17:56 #54
kuba25: Wie ktoś co z Payetem?
» 18 marca 2017, 17:40 #53
warol321: @ kuba25 Jak to co?Gra w Marsylii
» 18 marca 2017, 19:02 #52
tidde: Uj... obstawilem 2:0 dla United...walic kase moga wygrac nawet 1:0 byle by wygrali, chlopaki wrzuccie na loooz i do przodu!! Miki na srodku !!
» 18 marca 2017, 17:34 #51
zbanowany5x: Kolejny raz los daje szansę na wyrwanie sie z 6-tego miejsca i to bynajmniej nie w dół.
Pytanie za 100 pkt.
Czy United to wykorzysta? osobiście widzę to pół na pół, niestety.
» 18 marca 2017, 17:14 #50
JacekB: Hurra wreszcie nie jesteśmy na tym przeklętym szóstym miejscu
» 18 marca 2017, 16:56 #49
dlabigt23: tak ogolnie to co jest z Darmianem? jakis uraz czy cos? bo dawno go nie widzialem a jakis czas temu to byl zawsze w pierwszej jedenastce czy to na prawej czy tez lewej..
» 18 marca 2017, 16:33 #48
mikifiki: Grał z Chelsea przecież ;)
» 18 marca 2017, 16:40 #47
dlabigt23: no a tak pozatym? to chyba praktycznie nie gral od dluzszego czasu;p
» 18 marca 2017, 16:51 #46
mikifiki: Jeżeli masz na myśli to, czy był kontuzjowany, to odpowiedź brzmi - nie, nie był.
Mou widział po prostu innych zawodników na boisku zamiast Włocha. A z tą długą przerwą to nie przesadzaj. Mou stosuje dość częstą rotację na bokach obrony, raz gra Darmian, później Jones, Blind, Rojo itd.
» 18 marca 2017, 17:05 #45
kuba25: jeszcze Young
» 18 marca 2017, 17:32 #44
MatiasXD: Też mnie to zastanawia. Ostatni raz w lidze zagrał 15 stycznia z Liverpoolem. Mam wrażenie że Mourinho chce go zniszczyć ale nie rozumiem dlaczego bo do tej pory prezentował solidny poziom. Teraz Blind ma uraz to może Włoch wróci na stałe do podstawowej jedenastki Mourinho.
» 18 marca 2017, 18:03 #43
vanderToki: Wydaje mi się, że ten solidny poziom u Darmiana dostrzegasz przede wszystkim Ty. ;p Dlaczego trener miałby go chcieć zniszczyć? Nie pasuje mu, nie przykłada się do treningów, nie wiem, coś widać sprawia, że jest trochę dalej w hierarchii. Mnie to osobiście nie dziwi, kiedy już gra, to nie pokazuje niczego rewelacyjnego moim zdaniem.
» 18 marca 2017, 19:58 #42
Himself: na chwile obecna 7 miejsce i 20!! pkt straty do Chelsea...masakra
» 18 marca 2017, 16:24 #41
zbanowany5x: + kwoty wydane na piłkarzy zwiekszają ta masakrę potrójnie
» 18 marca 2017, 18:50 #40
iMarMU: Mam nowe super miejsce w tabeli !?!? Oby dzisaj wygrali nasi to będzie lepsze :)
» 18 marca 2017, 16:09 #39
kuba25: Nasi grają jutro.
» 18 marca 2017, 17:05 #38
bedajaja: jak nie wyprzedzimy tak grającego Arsenalu to będziemy frajerami roku, my nie gramy dobrze, ale oni to wcale piach grają, nie zdziwiłbym się jakby i Evertonowi udało się ich wyprzedzić.
» 18 marca 2017, 15:59 #37
Corey: Trzeba tego Sancheza koniecznie przechwycić. Ten gość to diabeł i nie rozumiem dlaczego trafił do kapiszonów, a nie do United.
» 18 marca 2017, 15:55 #36
dlabigt23: wtedy to byla jedna wielka niewiadoma bo przechodzil z barcy jako rezerwowy i nikt sie niespodziewal ze tutaj tak dobrze bedzie gral w tak silnej lidze . Teraz mozna smialo sie o niego starac i jeszcze fajniej jakbysmy sie zakwalifikowali do LM to by go troszke tez pokusilo i przez Puchar LE . To by było piekne i Sanchez napewno wolalby przejsc do nas bo by zobaczyl ze w tym klubie da sie wygrywac trofea i to by go przyciagnelo .
» 18 marca 2017, 18:47 #35
zbanowany5x: bo skoro piłkarzy wybiera Londyn zrozum to
» 18 marca 2017, 18:55 #34
dejwid678: oby nie :D
» 18 marca 2017, 15:40 #33
lukaszjasko1986: A może Jose nas zaskoczy i środek będzie wyglądał inaczej. Carrick_ schwaini, carrick-fosu mensah, albo schwaini-fosu mensach ,jeszcze jest blind
» 18 marca 2017, 15:30 #32
BajtiMU: Niee sądzę ale wszystko jest możliwe a jeśli już to wolałbym zobaczyć w środku fosu który chciałby się pokazać z jak najlepszej strony i gryzł by trawę niż Bastiana (z całym szacunkiem dla niego) którego myślę,żę wieszkość zawodników przeciwnej druzyny by go potrafiła wyprzedzić itd.

Moim zdaniem najlepszy środek na jutrzejszy mecz powinien wygladać tak: Carrick i Blind.
» 18 marca 2017, 18:01 #31
dejwid678: jak jutro manchester to zmarnuje, kolejna szansa na wyższe miejsce w tabeli. GGMU !!
» 18 marca 2017, 15:25 #30
RuudVN: nie zmarnuje bo postawiłem na nich i Liverpool
» 18 marca 2017, 15:30 #29
braku: Jutro martial musi wejść dobrze w mecz. Wydaje mi się że Mourinho oprze grę właśnie na martialu. Musi ciągnąć grę, dobrze kiwac i nie tracić piłek. Oby jutro zagrał świetny mecz albo raschforda bo tak to nie wiem kto jutro może wygrać nam mecz
» 18 marca 2017, 15:19 #28
BajtiMU: Zgadzam sie bo w środku pomocy ofensywnie nie bedzie zapewne to tak dobrze wyglądać z Carrickiem i Felą.Ten pierwszy co prawda potrafi wrzucić i zagrać fajną piłkę ale ten drugi to juz głownie na stałe fragmenty gry gdzie i tak idą Nam bardzo kiepsko.
» 18 marca 2017, 15:43 #27
Michal12371: Ciekawe co siedzi w głowie Wengera, jak na trybunach widzi same banery-Wenger OUT!.
» 18 marca 2017, 15:18 #26
jobok: Musze pochwalić byłego diabła legende D.Fletchera 4rsenal w srodku pola wyglada jak w przedszkolu za pomocą tego pana :)
» 18 marca 2017, 15:16 #25
dlabigt23: Tak tak to sie zle zapowiada ... my 6 miejsca nie oddamy .
» 18 marca 2017, 15:14 #24
Himself: moze byc jeszcze gorzej...jesli Everton dzis wygra...
» 18 marca 2017, 15:16 #23
Michal12371: Tylko ze ten Everton po dzisiejszym dniu będzie miał 3 mecz więcej od nas.
» 18 marca 2017, 15:21 #22
Himself: wiem wiem
» 18 marca 2017, 15:26 #21
gaucho2015: WBA-arsenal 3-1 ... czyli jutro porażka lub remis ;)
» 18 marca 2017, 15:09 #20
dev13: Go go go WBA :D
» 18 marca 2017, 15:07 #19
kondzik: Noto 3:1 jutro nie można tego zepsuć :)
» 18 marca 2017, 15:07 #18
lukaszjasko1986: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 15:06

Choć już chyba mamy dość tego pecha i braku skutecznosi. Może bez ibry i pogby zagramy osiedle skuteczniej. Mam taką nadzieje
» 18 marca 2017, 15:06 #17
Michal12371: Jeśli zabraknie Rooneya oraz Martiala to czarno to widzę.
» 18 marca 2017, 15:08 #16
lukaszjasko1986: Martial ma podobno grać. Ale mamy jeszcze mate i rascha no i mikiego. Musi być dobrze
» 18 marca 2017, 15:25 #15
lukaszjasko1986: No to już 3 do 1☺ aż się boje jutrzejszego meczu
» 18 marca 2017, 15:05 #14
Ciechanek: Arsenal przegrywa, liverpool gra z city...
Chyba nie trzeba mowic jaki jutro wynik osiagnie United :-D
Smutne ale niestety...
» 18 marca 2017, 15:02 #13
Kempes: Też właśnie o tym pomyślałem że jutro remis to max
» 18 marca 2017, 15:05 #12
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 14:59

WBA niech dokończy dzieło a jutro liczę na remis City z L'poolem. Niech będzie wysoko bramkowy dla widowiska, ale remis. :D
» 18 marca 2017, 14:59 #11
diakur: trzeba wygrać!! arsenal tyły... jutro city z liverpoolem remis
» 18 marca 2017, 14:48 #10
RedRevolta: Tak swoją drogą to ten Sanchez ładnie ciągnie arsenal i to 3 sezon teraz, ciekawe co oni by zrobili bez niego, ale może przekonamy się o tym już w kolejnym sezonie...
» 18 marca 2017, 13:53 #9
Himself: moznaby tez rzec co by zrobilo MU bez Ibry.
» 18 marca 2017, 14:46 #8
arczibald: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 13:44

Tylko zwycięstwo!!
PS. Brawo WBA !! :)
» 18 marca 2017, 13:43 #7
Corey: Naprawdę myślisz, że Arsenal nie wygra tego meczu?
» 18 marca 2017, 13:46 #6
RedRevolta: West brom akurat w tym sezonie dobrze gra u siebie, więc nie był bym taki pewien, że arsenal wygra ten mecz xDD
» 18 marca 2017, 13:48 #5
kondzik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 13:49

nie :) marzyć można zawsze
» 18 marca 2017, 13:48 #4
arczibald: Tak, myślę i liczę na to ze WBA wygra a przynajmniej zrmisuje :)
» 18 marca 2017, 14:10 #3
dlabigt23: arczibald jest tak bedzie to my rowniez wtopimy ;d