Blind: Musimy patrzeć tylko na siebie

» 12 lutego 2017, 09:20 - Autor: Rio5fan - źródło: MEN.co.uk
Daley Blind jest przekonany, że Manchester United jest w stanie ukończyć sezon Premier League na miejscu dającym przepustkę do gry w Lidze Mistrzów.
» Daley Blind ma nadzieję na zakończenie sezonu na miejscu gwarantującym grę w Lidze Mistrzów
Holender skomentował również wygrane przez Czerwone Diabły 2:0 starcie z Watfordem na Old Trafford.

- Musimy patrzeć wyłącznie na siebie i wygrywać mecze. To powinno zapewnić nam miejsce w pierwszej czwórce na koniec sezonu - powiedział były gracz Ajaxu.

- W meczu z Watfordem mogliśmy wykończyć więcej szans, ale pokazaliśmy, jaki styl gry chcemy prezentować. Wszyscy byli aktywni i chcieli dostać piłkę. Pierwsza połowa była bardzo dobra.

- Po przerwie mieliśmy nieco więcej trudności, gdyż rywale zmienili system, lecz ogólnie to było dobre zwycięstwo. Mamy wielu szybkich i kreatywnych zawodników. Cieszę się, że mogę grać z nimi w jednym zespole - podsumował Blind.