U-18: Manchester United lepszy od Wolverhampton

» 4 lutego 2017, 18:08 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Zespół Manchesteru United do lat 18 w sobotę przedłużył serię meczów bez porażki do 13 po efektownym zwycięstwie 3:0 w starciu z Wolverhampton.
» Czerwone Diabły kontynuują swoją serię spotkań ligowych bez porażki
Niestety, udziału w meczu nie mógł wziąć Tahith Chong, który będzie zmuszony pauzować do końca sezonu ze względu na uraz kolana.

Kibice zgromadzi w Aon Training Complex musieli czekać na bramki do drugiej połowy tego spotkania. W 65. minucie Angel Gomes zszedł z piłką z prawego skrzydła do środka boiska i precyzyjnym uderzeniem prawą stopą dał swojej drużynie prowadzenie. Było to już jedenaste trafienie 16-latka w tym sezonie.

Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wynik podwyższył Joshua Bohui, który wykorzystał dokładne podanie Zaka Dearnleya.

To właśnie Dearnley ustalił wynik rywalizacji na 3:0 trafiając do siatki Wilków w doliczonym czasie gry.

Kolejne trzy punkty sprawiły, że Czerwone Diabły aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli Premier League do lat 18 ze stratą dziewięciu oczek do liderującego Manchesteru City. Kolejnym rywalem United będzie zajmująca dziewiąte miejsce ekipa Newcastle United.