Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Składy: Manchester United vs Hull City

Data dodania 10 stycznia 2017, 19:58 - Autor: Bart - Twitter.com
Składy: Manchester United vs Hull City
Czytaj więcej:
» Hull City
» Puchar Ligi
» Składy
Podziel się z innymi:

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Jose Mourinho i Marco Silva na wtorkowe spotkanie EFL Cup pomiędzy Manchesterem United a Hull City. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 21:00!

Man Utd vs Hull City: Relacja na Żywo



Manchester United: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Darmian, Herrera, Pogba, Mata, Rooney, Mkhitaryan, Rashford

Rezerwa: Romero, Fosu-Mensah, Blind, Carrick, Fellaini, Lingard, Martial

Hull City: Jakupovic, Robertson, Maguire, Meyler, Huddlestone, Snodgrass, Clucas, Diomande, Henriksen, Mason, Tymon

Rezerwa: Hernandez, Maloney, Weir, Marshall, Bowen, Clackstone

« Poprzedni news
Kolejny fantastyczny gest Mourinho wobec sir Alexa
Następny news »
EFL Cup: United o krok bliżej finału na Wembley!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (171)


tomas0808: Co do Darmiana to trzeba przyznać, że dzisiaj zagrał całkiem całkiem. Oprócz asysty w pierwszej połowie miał 2,3 dobre dośrodkowania.
Co się dzieje z Ibrą? Będzie gotowy na Looserpool?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 23:16 #171
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 23:17

Moyes przebudował skład.
Van Gaal nauczył rozgrywać.
Mourinho wprowadził styl i wyniki.

Nie byłoby tego co jest teraz gdyby nie ci trzej Panowie :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 23:16 #170
tomas0808: Tjaaa... A Anderson miał niedowagę...
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 23:19 #169
walentos: Moyes ze składem nie zrobił nic oprócz kupna Fellainiego i Maty.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 23:36 #168
Diabelred: Fellaini z Mou jak RVP z SAFem :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:51 #167
pawelisto2: Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do glowy :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:53 #166
Xchrisx7: Jak Zaha i córka Moyesa
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:54 #165
Xchrisx7: Szkoda mi tego Hull, niekiepski szpital mają.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:51 #164
PT77: Kto chciał Marciala za Rooneya bo jak dla mnie francuz dziś irytująca dużo strat. Rooney akurat druga połowę żywiej zagrał. Wchodzi wychowanek United GGMU
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:50 #163
Corey: Mou ładnie ogarnia ten zespół.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:50 #162
kuba25: Darmian asysta, Fellaini gol - kto jak oni, proszę państwa!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:50 #161
MatiasXD: Czy ktoś tu pisał że Fellaini ostatnio słabo gra głową? No i gdzie są hejterzy Darmiana? :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:50 #160
Samuelikson: W Twojej wyobraźni się hejterzy Darmiana.

Tutaj są tylko ludzie z dobrze rozwiniętym zmysłem obserwacji, którzy nie zmieniają zdania po jednym dobrym dośrodkowaniu na PÓŁ SEZONU.

A poza tym te pytania: "gdzie są hejterzy xxx" pisane po 1 udanym zagraniu raczej świadczą o niedorozwoju inteilgencji.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:52 #159
SkowronUNITED: Wow.. 1 wrzutka na 15, do najwyższego zawodnika na boisku, brawo DARMIAN
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:52 #158
Osti10: Praktycznie nie wygrywa pojedynków 1vs1(w ogóle rzadko się na nie decyduje), przez co nie daje nic w ofensywie. Jeśli się podłącza do akcji to wygląda jakby sam nie wierzył, że coś z tego może wyjść. W defensywie dobre interwencje przeplata z nerwowymi. I to ma być boczny obrońca w dzisiejszych czasach? Ja nie pamiętam, żeby on w jednej akcji ograł przeciwnika na skrzydle, złamał akcję do środka i ładnie zagrał/asystował.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 23:07 #157
skoczek121: To co napisałem że "Fellaini wchodzi będzie nerwówka" wypluwam to dwa razy i szacunek do niego.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:49 #156
Domestos: i believe i can fly...
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:49 #155
Malefactor: co się stało z tragicznymi wrzutkami darmiana??
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:48 #154
chali2na: Darmian asysta ! Felek gol ! Magia Mourinho :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:48 #153
Bobson834: Świetny fest Felki z tym przytuleniem Mourinho, widać jaki wdzięczny mu jest za te słowa
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:48 #152
pawelisto2: Oj Fellek!
Dziękuję!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:47 #151
Vamp: O k****, dawno nie bylem w takim szoku ^_^
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:47 #150
emileezy: co tu sie odjaniemaruniło
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:47 #149
Fenek: Haha bravo Fella!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:47 #148
RedHunter: Nie wierze xx
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:46 #147
asart: Peruka!!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:46 #146
Xchrisx7: No i bardzo ładna bramka Felka! Brawo
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:46 #145
Ciechanek: Haahahahahahahha
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:46 #144
emileezy: ten wyraz twarzy pogby po podaniu do rasha BEZCENNE :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:45 #143
Corey: Co to za dziewoja obok Fergusona?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:41 #142
Xchrisx7: A co to za fajna blondi obok Sir Alexa haha
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:41 #141
Fenek: Najlepszy na boisku dziś Juan.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:39 #140
skoczek121: Super Fellaini wchodzi, ale będzie nerwówka
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:37 #139
jassaj: troche Fella utarł nosa :D nie no joke- też sie obawaiłem nadal po Evertonie że cos odwali a tu prosze odwalił ale pozytywnie
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:47 #138
Iwo: Czy ja usłyszałem "Maruan" ?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:36 #137
Diabelred: Pogba powinien miec ksywke "slupek" :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:34 #136
trezegram: Paul "Słupek" Pogba.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:34 #135
pawelisto2: Pogba...znowu słupek, jestem załamany.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:34 #134
xxxmaciekxxx: Cos tak czulem, ze jeszcze zaliczy slupek w tym meczu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:33 #133
lukiton0589: Słaba gra słaby wynik
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:33 #132
Corey: Ja nie mogę znowu słupek.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:33 #131
arczibald: No chłopak ma pecha do tych słupków i poprzeczek :/
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:34 #130
Xchrisx7: Kurde który to już strzał w aluminium Pogby w tym sezonie.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:33 #129
RedSknerus: Koorvva znowu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:32 #128
Malefactor: Mata gra już na 3 pozycji. jak tu go nie kochać? :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:31 #127
RedSknerus: Iniesta wchodzi
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:30 #126
Diabelred: Rooney gra slabo i Anglik schodzi z boiska, u Moyesa czy van Gaala nie do pomyślenia. Na ta normalnosc troche musielismy poczekac. :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:22 #125
jassaj: Mów co chcesz ale to był proces ;) najpierw facet który sam nie wierzył w to że ma jaja, potem facet który wierzył że ma jaja i teraz facet który te jaja ma naprawde :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:25 #124
arczibald: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 22:22

Mou musi przycisnąć chłopaków na treningu strzałów z dystansu bo to jakaś masakra jest.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:21 #123
Martin: Wyraźny znak od Mou, że Rooney zagra z Liverpoolem. Gdyby w takim meczu pobił taki rekord..
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:20 #122
jassaj: To co ? dzisiaj 9 zwycięstwo z rzędu a na Live special i fajerwerki z okazji 2- cyfrówki i jakiś 2 cyfrowy wynik dla nas ? :P
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:19 #121
Corey: Rooney za cienki jesteś.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:19 #120
chali2na: japa śledziu i trochę szacunku dla LEGENDY ty ćwoku
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:20 #119
Gary1920: Dla ciebie Pan Rooney.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:27 #118
musiol: Świetnie Juan! Natychmiast cofnął się ze spalonego ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:17 #117
skoczek121: Juan dzięki ci :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:17 #116
Mefjuuu: The Special Juan
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:16 #115
chali2na: Huanitoooooooooooo
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:16 #114
kuba25: w koncu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:16 #113
stasiu669: Brawo Juan!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:16 #112
Ciechanek: Nareszcie !!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:15 #111
olek1143: Wkurw** mnie ta gra do tylu..
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:13 #110
Diabelred: Rooney zabral Pogbie asyste i sobie bramke :/
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:11 #109
Ciechanek: Co Pogba podał !!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:10 #108
Fenek: ma ktoś może jakiś link bez zacinania? na wszystkim co znalazłem mi tnie
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:09 #107
Soczysty82: Marcus nieistnieje
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:03 #106
piter100000: chłopaki chyba są myślami przy niedzieli. brakuje dynamiki w naszej grze. jak najmniejszym nakładem sił próbujemy coś wcisnąć. liczę, że ogarniemy sie w drugiej połowie i szybkie dwie bramki załatwią sprawę
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:59 #105
Rotx: Rooney out , póżniej Mata
Martial in,póżniej Lingard

Potrzeba więcej szybkości w walce 1 na 1 a tej brakuje i Juanowi i także Rooneyowi.
Jest gęsto w polu karnym i tacy Martial z Mikim na skrzydłach mają umiejętność by wejść z piłką w pole karne i wyłożyc dobrą piłkę wzdłuż bramki.

Najbardziej oprócz Rooneya irytuje Darmian.

Typowy ograniczony obrońca , któremu ewidentnie brak tego co ma Antonio.
Niewiarygodna szybkość która pozwala na wygrywanie 1 na 1 i płaskie dośrodkowania spod linii końcowej.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:59 #104
piter100000: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 22:02

Darmian niestety w każdym meczu potwierdza Twoje ostatnie zdanie. bardzo przeciętny zawodnik
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:02 #103
LUHG: spokojnie jeszcze mamy czas
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:56 #102
Rion: Valencia 0 ofensywy,Rooney dno - 2 najslabsze punkty
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:54 #101
karol100: Ogladasz mecz?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:55 #100
Siklen: Zdecydowanie nie. Jak już to wskazałbym Rashforda, któremu ewidentnie brakuje dziś dokładności w zagraniach.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:56 #99
Rion: O co pijesz dokladnie? Valencia dzisiaj tylko do tylu gra poza 2-3 wrzutkami.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:58 #98
mik99: Dr House to na innym kanale
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:59 #97
Fenek: sam jesteś dno, masz prawo mieć swoje zdanie tylko z łaski swojej zachowaj je dla siebie
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:00 #96
Rion: Ahhh ta drętwość ludzi.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:03 #95
Ciechanek: Akurat tego nie rozumiem. Ma swoje zdanie to pisze komentarz... to po co jest to forum jak nie do wyrazania swojego zdania?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:04 #94
musiol: A co ma drętwość do tego że oglądasz zły mecz?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:19 #93
Diabelred: Jesli do 60 min nic strzelimy, to licze na zmiane Martial za Rooneya i gramy w koncu normalnie, czyli Mata na 10, a Martial na skrzydlo.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:54 #92
mik99: W tym samym momencie napisaliśmy dokładnie to samo :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:55 #91
Diabelred: Po tej pierwszej polowie pewnie nie tylko my wysnullismy podobny wniosek ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:58 #90
Kuba1878MU: W tym sezonie a zwłaszcza w ostatnich wygranych meczach naszą optymalną, podstawową formacją jest 4-3-3 i to najlepiej wychodzi. Rooney gra zbyt wysoko jak na pomocnika a zbyt nisko jak na napastnika i się tak pałęta gdzieś pomiędzy. To nie jest krytyka ani Roo ani Mou po prostu nie mamy jak inaczej grać w systemie 4-3-3 oprócz Carricka, Pogby i Andera
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:59 #89
mik99: Zgadza sie niestety z calym szacunkiem dla Rooneya ale troszke do tej formacji nie pasuje.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:00 #88
mik99: Brakuje troche szczęścia. Ander, Mata, Valencia na duzy plus. Ogolnie gra wyglada dobrze ale trzeba cisnac i uwazac na bledy własne. Jedynie gdzie mozna sie przyczepić to do Rooneya niestety za malo go jest w grze.

Zmienic tylko Roo i wpuścić Martiala. Wtedy Mata na 10, Miki na prawe skrzydlo Martial na lewe i jazda :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:54 #87
cebularek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 21:55

Rooney do zmiany, poza kłótniami z sędzią, najgorszy w MU.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:52 #86
karol100: Potwierdzam
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:56 #85
MarChester: Chyba myśleli że im zwycięstwo bardzo łatwo samo przyjdzie a Hull nie daje za wygraną. Choć bardziej bym powiedział że to my zaś ne jesteśmy skuteczni bo okazje są
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:52 #84
musiol: Rooney i Rash równocześnie wybiegają do prostopadłych piłek w to samo miejsce... sami sobie nawzajem przeszkadzają
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:51 #83
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 21:51

Obawiam się że jeśli nasza skuteczność się nie poprawi to Liniesta zostanie wprowadzony do gry. No chyba że oszczędzany na LFC :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:50 #82
Sideswipe: HAHAHHAHAHHAhahhahahahhaha hahaha ha ha...
karuzela śmiechu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:54 #81
Neymar12: Nie wiem kompletnie jakie zadania ma Rooney na boisku ale cokolwiek to jest średnio to wychodzi. Martial by się za niego przydał na drugą część
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:50 #80
piter100000: w drugiej połowie muszą jeszcze bardziej przycisnąć. kilka sytuacji było, ale trzeba coś strzelić, bo to Hull jest strasznie słabe. nie dziwię się, że są na ostatnim miejscu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:47 #79
lukiton0589: Bez biegania nie da sie wygrac
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:45 #78
krysbe: Łooo Valencia dośrodkował lepiej z lewej niż mu to z prawej wychodzi;D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:43 #77
Diabelred: Przy Mou nawet Valencia nauczyl sie dosrodkowac lewa noga, to juz nie pierwszy raz :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:43 #76
chali2na: Antek z lewusa ulala
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:41 #75
lukiton0589: Nędza
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:40 #74
N17: Niech chłopaki buty zmienią albo coś bo jeden strzał Panu Bogu w okno, drugi w trybunę C... i tak na zmianę.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:33 #73
Fenek: Mchita celownika z domu zapomniał.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:27 #72
kuba25: Takiego Mate to sie az chce ogladac :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:26 #71
MatiasXD: Darmian dzisiaj ładnie włącza się do ofensywy.
Będzie z niego kawał zawodnika.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:26 #70
M4GIK1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 21:23

Widzę Miki się w końcu dostosował skutecznością do reszty ofensywy.

EDIT: a wy mawiacie, że nie ma Zlatana w podstawie...
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:22 #69
czapens: pytanie odnośnie Smallinga. Czy Wam też się wydaje, że chłopakowi zostało najwięcej po filozofii LvG? gość cały czas ma zagrania wzdłuż boiska bądź do tyłu. Słabo to wygląda przy wyprowadzaniu piły z obrony.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:19 #68
N17: U LvG zagrał najlepszy sezon w życiu, myślę że komu jak komu ale Smallingowi to mogło coś zostać,
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:24 #67
musiol: Nie a co
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:47 #66
olek1143: Ehh szkoda.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:19 #65
Diabelred: To co Lingard szykowany na LFC hehe :D? Cieszy fakt, ze Ibra wroci wypoczety na Livepool.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:17 #64
MatiasXD: Właśnie zaczynam się bać ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:27 #63
olek1143: Wkurza mnie to jak nasi lekceważą HullCity.. PRL-u niepotrzebnych strat i kiepski odbiór piłki.. widaćjak brak biegania przekłada sie na jakość gry..
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:13 #62
Ciechanek: Slabo to jakos wyglada. Dziury w srodku podania miedzy dwoch na malej przestrzeni. Przed chwila koles nas minal jak pacholki... Średniawka
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:10 #61
Martin: W sumie, to cieszy mnie fakt, że jak za 10 lat mój syn, który obecnie ma 10 miesięcy spojrzy na listę strzelców United i zobaczy na pierwszym miejscu Rooneya, to będę mógł mu powiedzieć, że widziałem jak grał, że oglądałem jego debiut i w ogóle, no wiecie. Mam 25 lat i mimo iż od dawna jestem za United, to widząc nazwisko Charlton, tak naprawdę mam przed oczami staruszka z trybun, który zasiada ze starszą panią u boku na Old Trafford, o którym tylko czytałem, bądź też widziałem jakieś archiwalne nagrania. Z Wazzą zupełnie inna bajka ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:10 #60
Xchrisx7: To samo pomyślałem jak strzelał z Reading! Z dumą będę opowiadał swoim dzieciom o hattricku z Fenerbahce i golu z Reading :) cudowna sprawa być świadkiem takich momentów w ukochanym klubie.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:18 #59
Luke88: A jak młody będzie za Liverpoolem?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:38 #58
Arvv: @Luke88 Będzie go kochał mimo upośledzenia.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:02 #57
Martin: Jeżeli odziedziczy w genach po dziadku.. mój śp. tata był od zawsze za LFC, więc koło by się zamknęło :P
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:17 #56
Luke88: Najwięcej dziedziczy się po dziadkach, więc może będzie kontynuował tradycję trollowania ojców :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 22:50 #55
Daryo86: Ciekawe czy Roo ma pod koszulką jakąś inną okolicznościową koszulkę na wypadek, gdyby strzelił 250 bramkę...
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:59 #54
Klimaa: Bardzo mocny wyjściowy skład - mam nadzieję że nie odbije się to nam czkawką podczas potyczki z Liverpoolem. Dzisiaj trzeba wygrać :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:58 #53
mateusz09874: Mamy szeroki skład, jakoś jestem dziwnie spokojny i uważam że napięty terminarz to właśnie nam służy
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:00 #52
Martin: Przyznam, że bardzo ciekawy składzik, ciekawe jak to będzie funkcjonowało. Rashford jak najbardziej zasługuje na grę. Liczę na pobicie rekordu przez Wazze. Czas najwyższy! :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:50 #51
Fenek: Tylko Mata na skrzydle mi tu nie pasuje, no i szkoda Shawa. Martiala pewnie na Liv oszczędza.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:46 #50
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 20:49

Ile już razy ludziom ten Mata na skrzydle nie pasuje a on z reguły zalicza tam bardzo dobre występy. W sumie to całą karierę spędził na skrzydle a ludzie dalej się upierają że ma grać na 10.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:49 #49
piter100000: niby skrzydłowy, ale głównie schodzi do środka. na skrzydle to grał kiedyś w Valencii. nie ma szybkości ani dryblingu na tą pozycję, ale i tak potrafi zagrać bardzo dobrze co świadczy o tym, że jest to świetny grajek
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:52 #48
Fenek: A dla mnie to bardzo słaby skrzydłowy, znów antek będzie musiał tyrać za dwóch. Mata będzie jak zwykle biegał w środku.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:56 #47
kami7: piter, przecież Mata drybluje jak mało kto. Piłka się trzyma jego stopy jak u mało kogo
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:58 #46
reggieynot: Dlaczego do cholery Mourinho nie stawia na Shawa?
Chłopak był zapowiadany jako wieloletni następca Ashleya Cola w reprezentacji Anglii i co się dzieje? Na lewej obronie w Man Utd gra nominalny prawy obrońca, który dobre mecze przeplata z gorszymi.
Nie każdy jest Azpilicuetą..
Wiem, że Luke miał poważną kontuzję, ale na Boga, na Old Trafford leczył ją pod okiem najlepszych specjalistów, a poza tym jest młody, więc wszystko się na nim goi jak na psie. Mam nadzieję, że jeszcze dostanie swoją szansę.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:44 #45
MatiasXD: "Sukces wymaga ofiar"

Jose Mourinho 2017
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:46 #44
piter100000: tak obiektywnie patrząc to co Shaw pokazał do tej pory? kilka dobrych meczy przed kontuzją i to wszystko. może go zapowiadali jako następcę Cole'a, ale angielskie pismaki pisały też, że Kirkland, Carson, czy Foster to świetni bramkarze. chłopak ma czas, bo talent ma na pewno, ale sam talent to nie wszystko
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:50 #43
reggieynot: "Piter", no fakt, talent to nie wszystko. Ale Shaw tak naprawdę nie miał za dużo okazji do udowodnienia, że jest piłkarzem na miarę United zanim przeżył ten koszmar. Czas pokaże, co jest wart. Póki co trzymajmy kciuki za nasze "Diabły" w meczu z Hull :-)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:09 #42
mataderPL: Niech Ibra sobie odpocznie, szkoda tylko ze Shaw'a nie ma (za Darmiana) i Martiala (za mate?). Ale i tak powinniśmy dać rade :)

Pzdr
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:41 #41
vanderToki: youtube.com/watch?v=Hr6oDcYwPqk Warto posłuchać, facet ma bardzo dużo racji. A o ile wiem, jest walnięty na punkcie Barcelony. Wszystkim klubom życzę jak najwięcej takich sympatyków. W dyskusjach byłoby o wiele mniej szamba, gdyby było w nich więcej obiektywizmu i uczciwego stawiania sprawy. Ja te jego słowa o Pique mogę odnieść do ligi angielskiej jak najbardziej.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:35 #40
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 20:42

Właśnie on nie jest takim typowym zapatrzonym Visca Łebkiem a co ciekawe ludzie na stronie FCBarca.com mają go nawet za ukrytego fana Realu bo wypowiada się korzystnie na temat Ronaldo XD
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:41 #39
SUGAR311: Ibry nie ma. Niech odpoczywa na ligę. I tak Rash Mata Pogba i Rooney różnicą Hull. Mamy zwycięstwo w kieszeni. Zakładam 3 0 dla United.
Pozdrowienia
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:33 #38
N17: Niech Fosu więcej gra, proszę!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:27 #37
RedRevolta: Ibrahimovic misses the match vs Hull due to illness, oby się wykurował do niedzieli ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:18 #36
Xchrisx7: O ironio, wczoraj przeglądając jego zdjęcia na instagramie pomyślałem sobie przy zdjęciu gdzie stoi w samych kąpielówkach na śniegu żeby tylko przypadkiem nie zachorował. No i wykrakałem
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:26 #35
M4GIK1990MU: szczerze powiedziawszy to nic by się nie stało jakby nie dał rady. Najwyżej znów Martial w pojedynek załatwi Czerwonki ;p
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:27 #34
GGMUU18: tak samo jak Carrick i jego lód jedzony na dworze. starzy, a głupi ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:46 #33
mordynator: ale to były świeta....
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:51 #32
Xchrisx7: Tak, tak, wiem że to było w święta. Chodziło mi o to że jak wczoraj zobaczyłem to pomyślałem żeby tylko od takich "wybryków" nie zachorował.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:57 #31
Ekspertinio: Najlepiej by było jakby Rooney pobił rekord strzelając zwycięską bramkę z Liverpoolem.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:16 #30
majkeleiro: niech dziś pobije, byleby nie była to 1 bramka :P
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:17 #29
majkeleiro: Rooney napad, Mata 10, Miki prawa, Rash lewa? o_O
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:15 #28
master007: Rash wysuniety, Roo 10, Mata skrzydło ;)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:18 #27
majkeleiro: to się okaże jak będą grać, aczkolwiek Rooneya na 9 nie zniose
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:19 #26
master007: nie bedzie gral na 9, tylko 10, i nie wiem o co wam chodzi, ostatanio zagral bdb mecz, rozdawal piły jak stary dobry Roo wiec odbijcie
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:36 #25
master007: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 20:39

do usuniecia
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:37 #24
MatiasXD: Bardzo dobre wybory Mourinho.
Dzisiaj duet obrońców Jones & Smalling będzie przypominał słynny duet Vidic & Ferdinand.
Duża kreatywność na skrzydłach będzie.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:13 #23
Kilerek7: Bez profesora bydzie lipa:P
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:13 #22
Xchrisx7: Szkoda że Martial na ławie, mam nadzieje że jest to związane z tym że zagrał z Liverpoolem od początku.
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:12 #21
2Fast4You: a to już grał z Liverpoolem ? :/
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:46 #20
Xchrisx7: Literówka, chodziło oczywiście o to że zagra. Bystre oko :D
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:25 #19
is200: Juan Mata na dziesiatce?😍
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:10 #18
Bubba1088: A nie sorry jest szykowany na liverpool😂
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:08 #17
Bubba1088: A gdzie lingard?....ława?od kiedy?!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:07 #16
soldier: Co z Bogiem?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:05 #15
Damianos500: Lingard na ławce :)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:24 #14
M4GIK1990MU: Gdzie jest Shaw?!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:05 #13
RaptorUnited: chory
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:05 #12
piter100000: pewnie ma podobny cykl jak miał Martial i Miki. dopóki nie będzie w 100% gotowy to go nie zobaczymy
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:06 #11
M4GIK1990MU: oby tak było jak piszecie, bo ile można czekać na jego powrót??
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:24 #10
2Fast4You: No to się robi powoli drażniące że nadzieja białych Łukasz Szaw nie gra jak widzę Damiana na LO to trochę mi się ulewa pzdr
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:45 #9
RaptorUnited: gdzie Ibra?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #8
Neymar12: Ibra ma uraz czy odpoczywa?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #7
Dyk11: wie ktos co ze zlatanem ?
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #6
piter100000: dobrze, że Carrick odpoczywa. Martial pewnie też jest szykowany na Liverpool. niech Miki z Rashfordem rozerwą dziurawą obronę z Hull i tak jak mówił Pogba załatwmy to w pierwszym meczu
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #5
mateusz09874: Fajnie że znów odpoczywa Ibra (początkowo takie były założenia)
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #4
flt32705: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 20:04

oo Mkhitarian!!
» Wtorek, 10 stycznia 2017, 20:04 #3
duncaneedwards: obrona optymalna atak tez . ciekawe jak w pomocy bedzie funkcjonowac rooney i mata