Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Zapowiedź: Manchester United vs Hull City

» 9 stycznia 2017, 19:12 - Autor: Bart - Źródło: ManUtd.com, WhoScored.com
Manchester United we wtorkowy wieczór będzie kontynuował swoją walkę na froncie EFL Cup. Po wyeliminowaniu West Hamu United, przeciwnikiem Czerwonych Diabłów w półfinale rozgrywek Pucharu Ligi będzie Hull City. Początek meczu na Old Trafford o godzinie 21:00.
Zapowiedź: Manchester United vs Hull City
» Manchester United we wtorkowy wieczór będzie kontynuował swoją walkę na froncie EFL Cup. Po wyeliminowaniu West Hamu United, przeciwnikiem Czerwonych Diabłów w półfinale rozgrywek Pucharu Ligi będzie Hull City. Początek meczu na Old Trafford o godzinie 21:00.
Czerwone Diabły są o jeden krok od powrotu na Wembley, gdzie rozegrany będzie finał rozgrywek EFL Cup. Ostatnia wyprawa na stadion narodowy Anglików zakończyła się sukcesem United podczas wygranego finału FA Cup przeciwko Crystal Palace w doliczonym czasie gry. Ostatni raz Diabły triumfowały w Pucharze Ligi aż 7 lat temu. Jose Mourinho nie ukrywa jednak, że zamierza walczyć o wszystkie możliwe trofea w tym sezonie. Zapowiedział również wystawienie najsilniejszego składu przeciwko drużynie Hull City.

Kto? Manchester United vs Hull City
Kiedy? 10.01.2017, 21:00
Gdzie? Old Trafford
TV? Eleven Sports

Do tej pory na swojej drodze ekipa Mourinho pokonała 3 zespoły. Pierwszym był Northampton Town. Mecz we wrześniu zakończył się wynikiem 3:1. W kolejnej rundzie niepokonany w tamtym okresie Manchester City musiał uznać wyższość United po jedynej bramce Juana Maty. W ćwierćfinale czoła Diabłom stawiał zespół West Hamu United. Kilka dni wcześniej udało im się wywalczyć remis, jednak w EFL Cup Czerwone Diabły były już bezlitosne i wygrały gładko 4:1.

Mourinho sugerował, że we wtorkowym meczu od pierwszych minut zagrają Valencia, Pogba, Herrera i Ibrahimović, którzy odpoczęli w ostatnim spotkaniu przeciwko Reading. Do bramki powróci prawdopodobnie David De Gea, aby utrzymać formę przed weekendowym starciem z Liverpoolem. Sergio Romero w 5 meczach w tym sezonie wpuścił tylko 1 gola, z rzutu karnego przeciwko Northampton. Jose nie ukrywa jednak, kto jest jego bramkarzem nr 1.

Jedyny znak zapytania w sprawie kadry United dotyczy Marcosa Rojo. Argentyńczyk doznał urazu łydki w ostatnim pucharowym meczu z Reading. Niedostępny jest również Eric Bailly, występujący w Pucharze Narodów Afryki.

Przewidywane składy:
United vs Hull City - składy

W drużynie Tygrysów problem z barkiem ma Michael Dawson. Poza kadrą są ciągle Curtis Davies, Ahmed Elmohamady oraz Moses Odubajo. Jedynym piłkarze, który może zaliczyć powrót do gry jest Harry Maguire.

W zespole Hull występuje kilku zawodników wywodzącym się z Manchesteru United. Najbardziej regularnie gra James Weir. Kontuzjowani są jednak Will Keane oraz Alex Bruce.

Przedmeczowe wypowiedzi
Jose Mourinho - We wtorek zagrają piłkarze, którzy nie grali dziś. Wystawiłem do gry wypoczętych zawodników. Nie chcę mówić nic o pierwszym czy drugim wyborze. Zagraliśmy wypoczętymi zawodnikami, piłkarzami którzy nie zagrali z West Hamem.


Juan Mata - Jesteśmy już skoncentrowani na wtorkowym spotkaniu EFL Cup przeciwko Hull City. Co prawda jest to zespół z dołu tabeli, ale dopiero co pokonał Swansea w Pucharze Anglii i stawi się na Old Trafford z dodatkową motywacją, by nas pokonać.


Przypominamy o możliwości śledzenia meczu Manchester United vs Hull City na łamach Live.DevilPage.pl. Początek spotkania we wtorek o godzinie 21:00!

« Poprzedni news
Mourinho: Kariera Rooneya zależy od jego chęci
Następny news »
FA Cup: Wigan Athletic rywalem Manchesteru United


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (96)


10wazzar10: Takim składem zagramy na 99%
Ddg- Valencia, Smalling, Jones, Darmian - Mata, Roo, Pogba, Herrera, Miki - Rashford
» 10 stycznia 2017, 19:58 #96
M4GIK1990MU: troche zbyt defensywny
» 10 stycznia 2017, 20:04 #95
Sideswipe: Carrick i Ibra dzisiaj odpoczywają, dobra decyzja
» 10 stycznia 2017, 19:58 #94
is200: Wlasnie spadlem z krzesla. Lyon odrzucil 70 mln za Lacazetta. Jak to nie Chinole to kogos zdrowo poj.. toz to zwykly kick'n run
» 10 stycznia 2017, 19:46 #93
JacekB: Coś dzisiaj czuję, że Roo brameczkę strzeli
» 10 stycznia 2017, 18:11 #92
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 18:11

Widzę że pojawił się artykuł o tym że jesteśmy zainteresowani pozyskanie duetu bocznych obrońców Totrenhamu: Rose & Walker.
Nie podoba mi się ten pomysł i według mnie jest mało realny bowiem Koguty to klub który rywalizuje z nami o Top4 i stać ich na zatrzymanie takich piłkarzy. Moja propozycja to prawy obrońca Evertonu Seamus Coleman który będzie łatwy do wyciągnięcia. Irlandczyk podobnie jak Valencia był kiedyś skrzydłowym i ma zapędy ofensywne więc idalnie pasuje do naszego stylu gry.
» 10 stycznia 2017, 18:10 #91
vanderToki: No i przyklepali tych 48 reprezentacji na MŚ... co za łase na kasę ścierwa...
» 10 stycznia 2017, 18:10 #90
MrMojoRisin: To właściwie było pewne przed głosowaniem. Oczywiście że chodzi o kase. Za mundial w Brazyli fifa na czysto zgarneła ok 2 mld. A tak wstępnie się liczy że mistrzostwa z 48 drużynami przyniosą dodatkowe 640 mln.
» 10 stycznia 2017, 18:57 #89
Neymar12: Chyba bardziej łysy walczy o głosy mniejszych federacji.
» 10 stycznia 2017, 19:16 #88
is200: Wszystko ma swoje plusy i minusy. Po czesci spadnie troszke poziom pilkarski ale tak naprawde to kto ma w tej chwili na papierze, bo forma swoja droga, ma papierze potezna reprezentacje. Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Francja, Argentyna, Brazylia, Chile.

I Ci teoretycznie aspirujacy do nich Wlosi, anglicy itd. Dzieki temu ze rozszerza ilosc uczestnikow moze zaprocentowac np wysokim miejscem dla tych mniejszych chocby Polsce
» 10 stycznia 2017, 19:37 #87
Neymar12: Nie sądze. Samo dostanie się na większy turniej będzie słabiej punktowane niż obecnie
» 10 stycznia 2017, 19:58 #86
bodziec666: REDAKCJO! Zaktualizujcie ranking w typerze!!
» 10 stycznia 2017, 17:47 #85
closer888: podbijam!
» 10 stycznia 2017, 19:26 #84
mrk: Herrera jak wyłapie żółtą z Hull to będzie pauzował z Liverpoolem. Mam nadzieję, że obaj z Mourinho biorą to pod uwagę.
» 10 stycznia 2017, 14:16 #83
stasiu669: Herrera ma w PL 4 żółte kartki. Nie jest tak, że od stycznia już nie pauzuje po zebraniu piątej?
» 10 stycznia 2017, 14:38 #82
is200: Ja bym wlasnie Herrere na Liverpool nie dawal tylko Mate Pogbe i Carricka
» 10 stycznia 2017, 15:03 #81
rreddevilss: teraz chyba za 10 kartke pauzuje sie (2mecze) tak mi sie wydaje aczkolwiek moge sie mylic
» 10 stycznia 2017, 15:11 #80
pawelisto2: is200
Pamiętaj, że z Liverpoolem raczej Mou nie dba o zwycięstwo tylko podobnie jak w pierwszym meczu będzie liczył na pojedyncze okazje, a 80% czasu to będzie autobusik, więc nawet bym się nie zdziwił jakby było Herrera, Pogba, Fella, albo Carrick, Pogba, Fella, żeby bronić środek i postawić na solidną defensywę, a w ataku liczyć na przebłysk Ibry i Pogby.
» 10 stycznia 2017, 15:35 #79
jamaj05: pawelisto2
Coraz mniej tych kolejek mamy, myśle, że Jose jest świadomy, ze nie ma juz czasu 'nie dbać o zwycięstwo'
On wie, że trzeba już ryzykować i każdy mecz traktować jako ostatnią szansę
Stawiam na walkę i ofensywną grę, tym bardziej, że najwidoczniej znalazł już odpowiedni "balans" w zespole
» 10 stycznia 2017, 15:40 #78
rajmt: mrk
Teraz od stycznia obowiązuje 10 kartek, z 2 meczową absencją.
» 10 stycznia 2017, 15:49 #77
mrk: dzięki za info, pamiętałem jak jeszcze niedawno Zlatan pauzował za 5 żółtko i nie wiedziałem, że coś się zmieniło w temacie od stycznia
» 10 stycznia 2017, 16:11 #76
Kilerek7: Matko jak to się pozmieniało, jeszcze kiedyś gracze tacy jak Herrera, Carrick, Rojo, Jones czy Mata byli skreślani a dziś bez nich podstawy sobie wyobrazić nie można:D
» 10 stycznia 2017, 16:32 #75
Neymar12: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 16:39

Herrera, Carrick, Rojo, Jones czy Mata

Można(pomijając Carricka) ale akurat są w formie

Po za tym wątpie aby Mou nie dbał o zwycięstwo u siebie, zwłaszcza mając na uwadze osłabioną ofensywę Liverpoolu i wyjazdy na WHL, Etihad i Emirates, gdzie ciężej będzie o punkty
» 10 stycznia 2017, 16:35 #74
pawelisto2: To nie w stylu Mou, żeby nie walczyć o zwycięstwo, źle się wyraziłem.

Ale nie liczyłbym na otwarty pojedynek mimo wszystko.
» 10 stycznia 2017, 17:20 #73
Elessarius: Kilerek7: Też mnie cieszy, że DP w końcu poznał się na Herrerze i Carrasie. Warto nadmienić, że jeszcze nie tak dawno lała się fala hejtu na Pogbę. ;)
» 10 stycznia 2017, 17:48 #72
mrk: akurat Herrera miał zawsze więcej zwolenników niż przeciwników na DP, chociaż jakby van Gaal został 3 sezon to pewnie proporcje mogłyby się odwrócić
» 10 stycznia 2017, 18:13 #71
pawelisto2: Mam nadzieję, że Rojo dzisiaj będzie odpoczywać na Liverpool.
Jak przyszedł Van Gaal to Young był taką właśnie osobą co niesamowicie odżył i nawet wygryzł ze składu Di Marie, ale mimo wszystko chyba nie wykonał takiego progresu jak Rojo przy Mourinho.
Z bezmyślnego dzikusa zrobił z Rojo prawdziwego lidera defensywy, winszuję.
» 10 stycznia 2017, 13:42 #70
Krystiano98: Rojo nadal jest dzikusem, ale już myśli. Może to jest sposób na obrone: Nie przebierać w środkach, jak on ;p
» 10 stycznia 2017, 14:04 #69
jamaj05: Young wygryzł ze składu Di Marie, bo van Gaal uparł się na granie 3 stoperami i bocznymi wahadłowymi, najpierw Marnował ofensywny talent Angela, żeby później posadzić go na ławce
Young w ofensywie nie jest lepszy niż jakikolwiek nasz skrzydłowy, a w defensywie nie lepszy niż jakikolwiek boczny obrońca, ale nie narzeka na małą liczbę gier plus w niektórych meczach dzięki niemu inni zawodnicy odpoczywają, dlatego jest trzymany w klubie.

Rojo wyrósł na ŚO przy Mou w takim stopniu jak Smalling przy van Gaalu, ale jeszcze jedna rzecz więcej mnie dziwi - odpukać - brak szpitala

Ten problem był i za SAFa i za Moyesa, i van Gaal to przechodził, a u Jose nawet szklany Jones gra kilka tygodni z rzędu i oby tak zostało!
Jeśli jakies urazy się zdarzają, to podczas meczów, a nie jak we wcześniejszych latach non stop na treningach coś było nie tak
» 10 stycznia 2017, 15:37 #68
Neymar12: Angel został posadzony po tej idiotycznej czerwonej kartce z Arsenalem
» 10 stycznia 2017, 16:36 #67
pawelisto2: Co nie zmienia faktu, że piłkarz tej klasy powinien bez problemu zająć się Youngiem, a tymczasem on wolał się ośmieszać łapaniem piłki do koszyczka przed linią autową, a tymczasem Young miał kapitalne występy na skrzydle.
» 10 stycznia 2017, 17:22 #66
Extratime: Ja bym z tym liderem nie przesadzał. Wciąż zdarza mu się zachowywać nieprzewidywanie i pochopnie. Wciąż widząc go w akcji mam pewne obawy, że zaraz czymś nas zaskoczy i bynajmniej nie pozytywnie.
» 10 stycznia 2017, 18:03 #65
przemcio94: Mam nadzieję, że dziś obejrzymy 250 bramkę naszego kapitana. Zasługuje na to, czeka stanowczo zbyt długo!
» 10 stycznia 2017, 12:25 #64
vieeeri: Też mu tego życzę, jednak jak symboliczne byłoby jego trafienie [zwycięskie] w niedzielnych derbach z Liverpoolem :) Mimo wszystko z Hull ma większe szanse na grę niż z Liverpoolem
» 10 stycznia 2017, 13:38 #63
Klimaa: Obyśmy uniknęli kontuzji i zbytnio nie przeforsowali zawodników przed hitem kolejnej kolejki.
» 10 stycznia 2017, 11:17 #62
Pomarancz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 10:35

Pytanie z ostatniej chwili czy w razie zwycięstwa którejś z drużyn, będzie rewanż? ;d
» 10 stycznia 2017, 10:34 #61
trezegram: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.01.2017 11:03

Tak, będzie rewanż.
» 10 stycznia 2017, 11:03 #60
Kilerek7: Z cyklu plotki transferowe: MU i City chcą Walkera i Rose. Pismaki mnie rozwalają za każdym razem!
» 10 stycznia 2017, 10:06 #59
piter100000: muszą o czymś pisać. co nie zmienia faktu, że jednego i drugiego chętnie bym powitał
» 10 stycznia 2017, 10:36 #58
RedSknerus: Gdyby tak stuknac liverpool nawet 1:0 a potem jeszcze jeden mecz wygrac to by bylo super, trzymamy kciuki chlopaki bo ten moment jest kluczowy. Wszystko trzeba wygrac po kolei a ja bym chcial zobaczyc united n 2/3/4/1 miejscu w lidze na koniec
» 10 stycznia 2017, 08:44 #57
Iluzjonista: Liczę na kolejne zwycięstwo z rzędu,byłby to kolejny zastrzyk pewności siebie dla drużyny :)
» 9 stycznia 2017, 23:31 #56
sebox111: Podobno Liverpool szuka napastnika i obserwują naszego byłego diabełka czyli Hernandeza. Wierze, że chłopak serio kochał ten klub i nie odejdzie do Liverpoolu ;p
» 9 stycznia 2017, 23:28 #55
AUDIoooo: Obserwować sobie mogą kogo chcą.
» 10 stycznia 2017, 03:25 #54
musiol: a jakie to ma znaczenie dla niego skoro wyrzucili go na zbity pysk
» 10 stycznia 2017, 17:11 #53
trikos: Jeśli oni zagrają ustawieniem proponowanym to powinniśmy ich roznieść by przestraszyć wszystkich zabójczą formą. Dobrze chyba widzę że na środku obrony ma u nich zagrać dwóch pomocników. Ibra ich pożre #Zwierzę
» 9 stycznia 2017, 22:51 #52
piter100000: FIFA jutro zagłosuje nad pomysłem rozszerzenia mundialu do 48 drużyn. paranoja. w obecnym formacie poziom tego turnieju jest średni, a przy większej liczbie drużyn (zyskają na tym m.in. Azjaci) będzie jeszcze niższy.
» 9 stycznia 2017, 22:48 #51
jassaj: Dzisiaj przeczytałem 2 idealne komentarze do tego pomysłu
1)Zaprosić więcej drużyn na mundial to jak zorganizować urodziny z babcią, dziadkiem, wujkami i ciocią- niby fajnie ale zabawa zaczyna sie dopiero jak sobie pójdą
2) Dobra sprawa dla Polsatu- będzie co blokować ;)
Ja rozumiem że to podniesie oglądalność bo napewno w państwach które dzięki reformie sie dostaną oglądalność skoczy ale poziom sportowy jak będziemy zmuszeni oglądać pojedynki gigantów typu Chiny-Boliwia albo jakaś inna Dominikana z Indiami sprawi że kibice poprostu przelecą wypiórczo faze grupową- tak jak ja np pewnie oglądałbym Polske i jakieś ciekawsze mecze Niemców, Włochów itd a reszta to będzie sztuka dla sztuki, rozdrabnianie sie i profanacja pucharu
» 10 stycznia 2017, 00:17 #50
MrMojoRisin: Mówi się że to już jest praktycznie pewne. Fifa dzisiaj tylko to potwierdzi. Fatalna decyzja. Na MŚ i tak często pojawiają się drużyny które niewiele wnoszą do turnieju bo są zwyczajnie za słabe. A teraz będzie tych drużyn jeszcze więcej. Powiększenie ME też mi się nie podobało bo tam kiedyś to zawsze była elita. Nie trafiały się słabe drużyny. No chyba że czasem był jakiś średni gospodarz takiego turnieju jak np Austria. Ale ogólnie poziom był piekielnie wysoki. Po rozszerzeniu w sumie niema tragedi ale na MŚ to nie wypali. Mecz Indie-Honduras? Nie dziękuje, wole obejrzeć rolnik szuka żony.
» 10 stycznia 2017, 08:25 #49
szarosc: " i tak często pojawiają się drużyny które niewiele wnoszą do turnieju bo są zwyczajnie za słabe" niby tak ale ostatnio na ME taka Islandia, nikt nie wierzył że coś ugrają a tu proszę.. po drugie zawsze może się jakiś piłkarz perełka znaleźć i hondurasach czy innych gdzie w życiu by nikt o nim nie usłyszał a tak jest taka szansa. Czas zacząć patrzeć trochę szerzej.
» 10 stycznia 2017, 09:50 #48
piter100000: @szarosc oglądanie kilkunastu meczów na fatalnym poziomie, żeby wyszukać jakąś perełkę to nie dla mnie. to robota dla scoutów. w tym pomyśle głównie chodzi o kasę oraz Infantino szuka głosów w mniejszych federacjach. jak trafi się mecz Jemen-Nowa Zelandia to poza tymi krajami nikogo to nie będzie interesowało. P.S. Europa ma dostać tylko 3 dodatkowe miejsca, a reszta pójdzie na inne kontynenty.
» 10 stycznia 2017, 10:41 #47
m4c1eq1991: Jak zawsze rozchodzi się o pieniądze
» 10 stycznia 2017, 15:45 #46
Corey: Pamiętam, jak 7 lat temu jakoś pod koniec stycznia, Rooney strzelił przeciwko Hull 4 bramki. Ciekawe czy jutro strzeli przynajmniej jedną.
» 9 stycznia 2017, 22:38 #45
karolmanu3: licze na smallinga obok jonesa, i oczywiscie shawa na lewej stronie :)
» 9 stycznia 2017, 22:25 #44
lukaszek9000: wygrywamy 2 lub 3 mecze i mamy puchar, więc podejść do tego na poważnie i mamy 1 trofeum za JM
» 9 stycznia 2017, 22:14 #43
mercury: Jeszcze Tarcza Wspolnoty:)
» 10 stycznia 2017, 06:43 #42
vanderToki: youtube.com/watch?v=6bW8tb-nM68
Położyło mnie na łopatki. "Zawodowi macherzy od losu" nie zastąpili, a i tak pasuje. :D
» 9 stycznia 2017, 21:43 #41
wiktor2204: nie rozumiem czego smoła nie jest brany pod uwage moze mnie ktos uswiadomic ? :P
» 9 stycznia 2017, 21:30 #40
is200: Bo jest cienki
» 9 stycznia 2017, 21:58 #39
Fenek: To nie jest oficjalny skład Mou na jutrzejszy mecz a tylko przewidywany. Natomiast jestem pewien, że ktoś z 3 Smalling/Rojo/Jones jutro zagra a pozostała 2 będzie "wypoczywała" na mecz z Liv. Moim zdaniem jutro zagra Smalling a para Jones / Rojo zagrają w PL.
» 9 stycznia 2017, 22:17 #38
pbskarpy: Po wyeliminowaniu Hull City będzie finał. Ktos wie mniej więcej kiedy?
» 9 stycznia 2017, 21:03 #37
stasiu669: 26 luty 2017, godz. 17:30 (godzina może ulec zmianie) - taką informację znalazłem ;) wtedy mamy też derby Manchesteru, więc pewnie derby będą w innym terminie
» 9 stycznia 2017, 21:27 #36
stasiu669: Oczywiście w przypadku awansu do finału, ale innej możliwości nie przewiduję :)
» 9 stycznia 2017, 21:32 #35
wrobel1992: Myślicie, ze jest szansa na kupno biletu na ten finał?!?! Jadę akurat do siostry do Anglii i już pogodziłem się z tym, że derbow na żywo nie obejrzę...ale, może puchar ligi jest w zasiegu?!?
» 9 stycznia 2017, 21:54 #34
stasiu669: Teraz znalazłem informację, że mecz o 16, więc nie wiem :P trzeba czekać na oficjalne info.

wrobel1992 - wysyłam link na pw ;)
» 9 stycznia 2017, 22:09 #33
AUDIoooo: Wylosowaliśmy Wigan na OT :d
» 9 stycznia 2017, 20:54 #32
JuzaLord: Obstawiacie Martial w 1 czy Lingard ?
» 9 stycznia 2017, 20:36 #31
PVN5150: Lingard w wyjściowej 11, w razie problemów wejdzie Martial ;)
» 9 stycznia 2017, 20:42 #30
JuzaLord: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.01.2017 20:45

Dla mnie Martial powinien grać w każdym meczu złapał by formę i wrócił do reprezentacji
» 9 stycznia 2017, 20:45 #29
stasiu669: Gramy z Wigan w 4 rundzie FA Cup!
» 9 stycznia 2017, 20:20 #28
mycka86: U nas czy wyjazd ?
» 9 stycznia 2017, 20:38 #27
AUDIoooo: U nas
» 9 stycznia 2017, 20:55 #26
creo21: U nas
» 9 stycznia 2017, 20:55 #25
darjusz1986: powiedzcie mi bo nie jestem w temacie dlaczego Mane z liverpoolu ma z United nie zagrac?>
» 9 stycznia 2017, 20:12 #24
piter100000: bo jest na Pucharze Narodów Afryki
» 9 stycznia 2017, 20:14 #23
Trz: kiedy jest losowanie następnej rundy FA ?
» 9 stycznia 2017, 20:08 #22
piter100000: chyba dzisiaj
» 9 stycznia 2017, 20:09 #21
Trz: teraz na elevensports
» 9 stycznia 2017, 20:12 #20
piter100000: właśnie sprawdziłem. zaczęło się przed chwilą
» 9 stycznia 2017, 20:13 #19
Neymar12: Griezmann w trójce plebiscytu na piłkarza roku a bez miejsca w 11 roku. Co do reszty, niech ta Barcelona zbankrutuje przez te przekręty. Może skończy się wciskanie ich piłkarzy do takich nagród na siłe.
» 9 stycznia 2017, 20:06 #18
GingerBoy: Jeszcze ktoś bierze na poważnie ten plebiscyt na ,,najbardziej popularnego piłkarza ligi hiszpańskiej"? I tak jest postęp, bo dali 4 obrońców...zwykle było ich dwóch xd. Z Francuzem to są jakieś zarty i szkoda mi chłopaka,ale po fali krytyki pt,,jakim to cudem Suareza nie ma w trójce nominowanych a jest Griezzman" FIFA popuscila i się złamała. Chłopak doprowadził swój zespół do Finału ligi mistrzów a druzyne narodową do finału Euro i nie jest w drużynie roku. Obecność Kroosa i Modrica...że co proszę? ! :D A gdzie Kante, który miał fenomenalny sezon w Leicester,wygrał mistrzostwo Anglii i grał w finałowej drużynie rep.Francji. Błaaaagam. Ibrahimovic strzelił w ub roku tyle goli co Messi(jako jedyny) i wgl nie jest brany pod uwagę. Śmiech na sali. I wstyd. Aha, i jeszcze Pique a brak Pepe(wygrał ligę mistrzów i Euro). Oby tak dalej !
» 9 stycznia 2017, 20:17 #17
wiktor2204: wstyd :D
» 9 stycznia 2017, 21:31 #16
is200: Cristiano najlepszym pilkarzem na swiecie
» 9 stycznia 2017, 19:56 #15
Neymar12: To jasne
» 9 stycznia 2017, 20:01 #14
piter100000: to było pewne, ale zastanawia mnie co robi w 11 roku Dani Alves. przy Pique też bym się kłócił
» 9 stycznia 2017, 20:06 #13
Neymar12: Co tam robi Alves, Iniesta, Pique, Neuer a gdzie są Kante, Griezmann, Oblak/Navas, Koke(ewentualnie Pogba, bo tak na prawdę indywidualnie też miał dobry rok - kluczowy zawodnik w mistrzowskim Juve, ważna postać wicemistrza Europy i dobre wprowadzenie do ligi)
» 9 stycznia 2017, 20:14 #12
piter100000: taki Neuer, czy Iniesta to chociaż dobrze grają, ale to nie jest powód, żeby tam byli. taki Pique i Alves grają średnio albo słabo. nieobecność Griezmanna to jest już jawna kpina
» 9 stycznia 2017, 20:18 #11
is200: Batistuta jak sie zmienil
» 9 stycznia 2017, 19:46 #10
mateusz09874: Na kogo możemy liczyć w finale? Przypomnijta
» 9 stycznia 2017, 19:38 #9
Michal12371: Southampton/Liverpool
» 9 stycznia 2017, 19:39 #8
Michal12371: Mam nadzieje ze Depay dostanie swoją szanse.
» 9 stycznia 2017, 19:38 #7
musiol: oby nie
» 9 stycznia 2017, 22:24 #6
is200: Ranieri zostal trenerem roku. To ciekawe. Ogromnievpopularna jest ta liga angielska
» 9 stycznia 2017, 19:33 #5
kuba25: Jak dla mnie Zidane powinien to zgarnąć.
» 9 stycznia 2017, 20:02 #4
NexaT: Wygrał mistrzostwo i wyszedł z grupy LM... z Leicester. Uzasadniony wybór.
» 9 stycznia 2017, 20:05 #3
jassaj: Też myśle, że Zidan byłby spoko- 1 sezon wgl w "poważnej" piłce i LM i wgl ale Ranieri "zrobił" bardziej romantyczną historie- patrząc obiektywnie- doprowadzić na szczyt Real a "anonimowe" Leicester, ogarnięcie LM to naprawde piękna sprawa- a Zidane jeszcze ma czas, pewnie nie 1 statuetka trenerska trafi obok i tak pokażnej piłkarskiej kolekcji