Wypożyczenia: Trio Czerwonych Diabłów w akcji

» 17 grudnia 2016, 23:04 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Za nami kolejny weekend zmagań na piłkarskich boiskach całej Europy, co stanowi dobrą okazję, by przyjrzeć się poczynaniom zawodników wypożyczonych z Manchesteru United.
» Andreas Pereira znów wystąpił w podstawowym składzie Granady
W piętnastej serii spotkań niemieckiej Bundesligi Eintracht Frankfurt przegrał na wyjeździe z Wolfsburgiem 0:1. Poza kadrą meczową znalazł się wracający do zdrowia Guillermo Varela.

Vfl Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 1:0
Guillermo Varela: w trakcie leczenia urazu

------------------------------------------------------------

Bez dorobku punktowego swoje spotkanie w ten weekend zakończyła również Granada, która nie sprostała Realowi Sociedad. Andreas Pereira rozegrał pełne 90 minut, oddał trzy strzały, zanotował 76% celnych podań oraz wykonał trzy dryblingi.

Granada - Real Sociedad 0:2
Andreas Pereira: 90 minut
Ocena WhoScored: 6.6/10
Ocena Marki: 0/4
Ocena AS: 1/3 (skala ocen 0-3)

Inaczej potoczyły się losy Sunderlandu, który na własnym stadionie zwyciężył 1:0 w starciu z Watfordem. Adnan Januzaj znalazł się w podstawowym składzie Czarnych Kotów i spędził na murawie 80 minut. Reprezentant Belgii zapisał na swoim koncie dwa uderzenia, 75% celnych podań oraz dwa dryblingi.

Sunderland - Watford 1:0
Adnan Januzaj: 80 minut
Ocena SkySports: 8/10

Trzy punkty zainkasował też zespół Wolverhampton Wanderers, który na wyjeździe ograł Nottingham 2:0. Miejsca w kadrze meczowej Wilków zabrakło dla Camerona Borthwicka-Jacksona.

Nottingham - Wolverhampton Wanderers 0:2
Cameron Borthwick-Jackson: poza kadrą meczową

Podziałem punktów zakończyła się sobotnia konfrontacja Fulham z Derby County. James Wilson również nie znalazł się w kadrze meczowej swojego zespołu, lecz powodem takiego stanu rzeczy jest uraz angielskiego napastnika.

Fulham - Derby County 2:2
James Wilson: w trakcie leczenia urazu

Ekipa Belenenses przegrała na wyjeździe z Paços de Ferreira 0:1. Dostępu do bramki gości przez pełnych 90 minut strzegł Joel Pereira.

Paços de Ferreira - Belenenses 1:0
Joel Pereira: 90 minut
Ocena WhoScored: 5.9/10

Podobnym rezultatem zakończyło się starcie Doncaster z Grimsby Town. Dean Henderson pełnił rolę rezerwowego.

Doncaster - Grimsby Town 1:0
Dean Henderson: cały mecz na ławce rezerwowych