U-18: Manchester United nie sprostał Wolverhampton

» 12 grudnia 2015, 21:44 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Młodzi piłkarze Manchesteru United przechodzą przez bardzo poważną obniżkę formy. Zespół do lat 18 przegrał bowiem siódme ligowe spotkanie z rzędu.
» Wąska kadra w zespole Paula McGuinnessa ma bezpośrednie odzwierciedlenie w ligowej tabeli
Pogromcą ekipy Paula McGuinnessa tym razem okazała się drużyna Wolverhampton.

Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w meczu z United w 29. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Joe Delacoe.

Jedenaście minut po przerwie Nicu Carnat podwyższył prowadzenie Wilków na 2:0. Goście odpowiedzieli za sprawą gola, którego strzelił Tosin Kehinde, który zachował się najlepiej w polu karnym po rzucie rożnym.

Kiedy wydawało się, że Czerwone Diabły zdołają wyrównać, Tyrell Warren miał pecha i zdobył bramkę samobójczą. Trafienie Charliego Scotta w ostatnich sekundach niewiele już zmieniło.

Warto dodać, iż debiut w zespole do lat 18 zanotował bramkarz, lias Moutha-Sebtaoui, który zastąpił w trakcie meczu kontuzjowanego Olivera Byrne‘a.

Kolejnym przeciwnikiem Manchesteru United będzie ekipa Middlesbrough. Mecz zaplanowano na 19 grudnia.