Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Letnie okno transferowe 18/19

RedDevils4life

Dodano: 13.04.2018, 11:09
Witam wszystkich. Z racji pojawiających się coraz to częściej spekulacji transferowych wraz z końcem sezonu, zakładam wszystkim dobrze znany temat letniego okienka. Według mnie i zapewne wielu kibiców, wzmocnień wymagają następujące pozycje. Środkowy, lewy oraz prawy obrońca, środkowy pomocnik oraz prawoskrzydłowy. Ilu z nich kupi Jose Mourinho to przekonamy się w praktyce. Zapraszam wszystkich do dyskusji i wymieniania się nazwiskami piłkarzy, których chętnie zobaczylibyście w naszym klubie.
bacalinho
Dodano: 16.04.2018, 11:27
Jak dla nas najważniejsze zakupy w lato to SO, LO, SP.
co do SO to w mojej opinie ktoś z Alderweidel / Umtiti / Manolas / Skiniar było by idealnie nie wpisałęm tutaj Varane bo transfer mało realny nie sądzę iż Real nam go sprzeda to samo w aspekcie Umtitiego trzeba podejść sceptycznie z racji tego iż Barca na bank go nei chce sprzedać i jedyneym wyjściem jest to iż nie przedłuży kontraktu. Najbardziej prawdopodobnym dla mnie transferem jest Alderweidel i tu moje argumenty gośc nie chce przedłużyć kontraktu z Totkami, Pochetino nawet na ławkę go nie zabiera choć jest zdrowy i już mają następce który świetnie sobie radzi ( Sanchez), ograny BPL dobry technicznie i wiek idealny jak dla obrońcy bo kolejny 20 latek to pomyłka, w obornie musi byc gość z doświadczeniem który pokieruje naszą obroną do pary z Baillym.
LO to marzenie oczywiście Alex Sandro i jak najbardziej do wyjęcia za odpowiednie pieniądzę po za tym z tego co piszą media Darmian jest z nimi łączony więc szansa na Sandro jest spora. Tiernera z Cetlicu nie widziałęm w akcji to się nie wypowiem ale Wy może więcej wiecie.
SP to ktoś typu box tu box aby grał pomięzy Maticiem a Pogbą. Tutaj Milinkovic -Savic fajny grajek ale czy nie podbny za bardzo do Pogby Potrzeba kogoś typu Vidal w swoim szczycie formy. MOze Fabinho co Wy na to
RedDevils4life

Dodano: 18.04.2018, 19:13
Moją propozycją do środka pomocy jest Wilfierd Ndidi. Gość bardzo pracowity ze skutecznym odbiorem piłki, taki typowy przecinak. Widać, że nie oddaje od razu piłki a stara się też z nią przebiec jakiś dystans. W przypadku odejścia Carricka i Fellainiego myślę, że byłoby to bardzo dobre wzmocnienie. Zarówno w 4-2-3-1 gdzie dwóch zawodników odpowiada za defensywne zadania w środku pola, jak i 4-3-3 gdzie byłby gościem od czarnej roboty, pełniącym pierwszorzędną funkcję odbioru, ale i posłania piłki do przodu. Wydaje mi się, że jest to idealny typ piłkarza jakich preferuje Mourinho. Ma dopiero 21 lat, ale rocznik co prawda 96. Wyceniany na 18 mln euro przez transfermarkt. Myślę, że w granicach 30-40 mln euro byśmy się zamknęli.

Tutaj filmik z jego umiejętnościami. W tym sezonie 36 spotkań w Leicester, 1 bramka oraz 4 asysty, co zamyka się w 3,154 minutach spędzonych na boisku.

http://www.youtube.com/watch?v=wHZl1BMP53o

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Letnie okno transferowe 18/19

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania