Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Potrzeba nam wzmocnień

Devil156PL

Dodano: 01.02.2018, 18:20
Trudno nie zauważyć ,że mamy braki w kadrze i nie chodzi mi o to ,że brak zawodników na daną pozycję tylko brak topowych zawodników .
W obronie oprócz Valencii i Bailly'ego nie mamy żadnego porządnego defensora ,a Valencia się starzeje i za 3-4 może będzie kończyć karierę . Brakuje nam porządnego zmiennika za Pogbę , bo ani Herrera , ani Fellaini nie radzą sb najlepiej . Wciąż brakuje nam porządnej ,,10'' . Lingard czasem gra rewelacyjnie , a czasem oczy bolą jak się patrzy na jego grę . Mata nie gra u nas najlepiej , powiedziałbym ,że raczej słabo .
Po za tym latem odchodzą od nas Carrick i Zlatan . Plus jest duże prawdopodobieństwo ,że odejdą także Blind ,Darmian i Fellaini .
Więc będą kolejne braki .

I tu pytanie . Kogo według was powinniśmy kupić ,żeby wzmocnić nasz skład?
I chciałbym ,żebyście dawali REALNE propozycje , do których może dojść . Żeby nie było ,że np. powinniśmy kupić Messiego i Lewandowskiego.
whyalwaysme01
Dodano: 02.02.2018, 15:55
Mam dwóch kandydatów na "10" w naszym klubie: Fekira oraz Dybalę. Za drugiego jednak trzeba będzie wydać na pewno w okolicach 150-200 mln euro ale to jest kot, więc warto może o niego powalczyć. Z kolei Fekir byłby tańszą opcją od Dybali ale za to niewiele gorszą. Ludzie twierdzą że ma tak wykręcone statystyki, bo gra w słabej lidze. Z tym się nie zgadzam - to nie są już czasy całkowitej dominacji PSG. Przykład AS Monaco z Kamilem Glikiem i OGC Nice ze świetnym w tym sezonie Mario Balotellim pokazuje, że liga francuska nie bez powodu zaliczana jest do tzw. "wielkiej piątki".
Wracając do Fekira, jestem w szoku że od dwóch lat żaden mocniejszy klub nie wyciągnął go jeszcze z Lyonu. Ma 24 lata. Za chwilę wejdzie w najlepszy wiek dla sportowca. Nie ukrywam że czasem wolałbym nawet kupić jego niż Dybalę (z uwagi na cenę) ale obecnie trudno podjąć decyzję. Piłkarsko wg mnie lepiej wypada Argentyńczyk, finansowo - Francuz.
Co sądzisz o mojej propozycji?
ponczok
Dodano: 02.02.2018, 18:21
Paulo Dybala to jest to. W naszej drużynie brakuje pazurka, Mou to widzi - stąd transfer Alexisa, plotki o zainteresowaniu Vidalem. Budowa potęgi trwa już uwaga pięć lat (kto by pomyślał, że to tak szybko minęło) dlatego mamy młodych ludzi, którzy sporo znaczą w klubie (tj. Shaw, Martial, Rashford, McTominnay, chociaż ten trochę mniej, dojdzie jeszcze Fosu i Tuanzebe) a teraz czas na sprowadzenie zawodników klasy światowej na tu i teraz. Zastrzyk jakości, młodzi będą mieli od kogo się uczyć, każdy puchar w zasięgu. Bo powiedzcie mi, kto poza Pogbą, De Geą i Valencią jest w naszym składzie zawodnikiem z najwyższej półki? Oczywiście doszedł Alexis, ale zagrał dopiero 2 mecze więc mówię o sytuacji sprzed okienka.
Devil156PL

Dodano: 03.02.2018, 13:27
Ja myślę ,że na 10 mógłby się nadać właśnie Alexis . Patrząc na jego ostatni mecz przeciwko totkom , to było go wszędzie pełno , biegał w środku pola i po skrzydłach , bez problemu może zamieniać się pozycjami z innymi ofensywnymi zawodnikami . Ale to tylko jeden mecz i nie wiadomo co będzie dalej .
Jeśli mamy kupować ,,10'' to Dybala byłby bardzo dobrym zakupem , zaś Fekir to trochę strzał na loterii , ponieważ gra bardzo dobrze nawet przeciwko silnym zespołom jak PSG, Monaco czy Marsylia , ale jednak ostatnio przyszedł do Premier League napastnik z Lyon'u ,który przez kilka sezonów wykręcał dobre statystyki ,a w Anglii idzie mu słabo .(chodzi mi o Lacazette ) Więc jest trochę ryzyko , ale cena nie jest duża , więc można spróbować .

Ale jakby jednak Sanchez został ,,10'' tak jak pisałem wcześniej to sądzę ,że najlepszą opcją na prawą stronę byłby , Mahrez , ponieważ gra dobrze i chce odejść od Lisów . Więc jest do wyciągnięcia ,tylko trzeba by zapłacić za niego blisko stu milionów (o ile nie więcej ) . Jedynym problemem mogłaby być wtedy cena .

Oprócz tego przydałby się nam porządny stoper . Bo na chwilę obecną tylko Bailly(choć chwilowo kontuzjowany) jest pewnym wyborem . Rojo od czasu kontuzji jest tykającą bombą , gra zbyt agresywnie i popełnia trochę błędów . Jones gra całkiem dobrze(ale nie zawsze) ,choć nie rewelacyjnie ,to jednak za kilka meczy ,może być znów kontuzjowany .Lindelof potrzebuje jeszcze więcej doświadczenia ,a Smalling gra słabo . O Blind'zie pisać nie będę . Więc tu moja propozycja ,aby kupić Davida Luiza ,ponieważ moim zdaniem jest bardzo dobrym obrońcom , z doświadczeniem , a Conte chcę się go pozbyć . Ma 30 lat ,ale to jak na obrońcę nie jest aż tak dużo . On może jeszcze z 4-5 lat pograć na wysokim poziomie . Cena duża nie będzie , bo młody nie jest , i trener go nie chce ,a jest to bardzo dobry zawodnik .

Oprócz tego przydali by nam się 2 pomocnicy ,jeden defensywny(Carrick kończy karierę) i drugi coś w stylu Pogby , że pomaga w defensywie ,ale także wspiera atak . Tylko tu nie przychodzi mi nic na myśl .
whyalwaysme01
Dodano: 03.02.2018, 16:37
Jeśli chodzi o dwóch pomocników to na mojej liście życzeń numerem 1 jest zdecydowanie Milinkovic-Savić - młody, zdolny, potrafi odebrać piłkę, ale też ruszyć do przodu - na dodatek nie gra w potężnym klubie (Lazio), więc uważam że warto się nad nim zastanowić.
Z kolei kandydatów na defensywnego pomocnika mam kilka - mianowicie są to Weigl, Fabinho, Dendoncker i Dier.
Co o tym sądzisz?
Devil156PL

Dodano: 04.02.2018, 16:28
Tylko czy Milinković zgodzi się na rolę zmiennika ? Pogba ma pewne miejsce w składzie , wątpie ,że Milinković chciałby grać tylko w meczach pucharowych lub czekać na kotuzję lub kartkę Paula . Wysokie pieniądze mogą nie wystarczyć .
Co do defensywnych to tak :
Weigl - zakupy w Borussi jakoś u nas nie wypalają . Może to się zmieni ,ale jak na razie to Miki(choć ten nam trochę pomógł w LE i PL to zazwyczaj grał słabo) i Kagawa to były jedne z najsłabszych naszych transferów od końca SAF'a . Więc nwm czy jest sens ryzkować .
Fabinho - nie widzę przeszkód , choć w tym sezonie gra słabiej niż w poprzenim (jak całe Monaco) to jednak wciąż gra bardzo dobrze .
Dendocker - nie widziałem jego w grze więc nwm czy to byłby dobry zakup . Choć czytałem opinię o nim to pisali ,że ma potencjał na zostanie jednym z najlepszych(ale o wielu tak pisali jak np. słynny Brożek)
Dier - ciężko będzie go wyciągnąć , Tottenham nie chętnie sprzedaje swoich graczy , szczególnie tych znaczących ,a Dier do takich jest zaliczany. Sprzedali Walker'a za rekordową sumę jak na obrońcę . Sądze ,że jeśli byśmy chcielić kupić Dier'a to musielibyśmy pobić ten rekord .

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Potrzeba nam wzmocnień

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania