Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Też to widzicie? Co się stało z naszym klubem...

snw1981
Dodano: 17.12.2017, 20:25
Temat zedytowany dnia 17.12.2017 20:25 przez snw1981

Gdzie się podział United, w którym każdy z nas zakochał się jako dziecko? To co musimy oglądać pod wodzą Jose to antyfutbol, czy wy tego nie widzicie? Czasy kiedy wygrywało się żelazną defensywą odeszły do lamusa. Futbol się rozwija a Mourinho jak stał w miejscu tak stoi dalej albo nawet się cofa. Zyskał nawet przydomek "dinozaura", co doskonale opisuje jego poczynania. Gdzie są zapierające dech w piersiach rajdy flankami? Cudowne strzały z dystansu deklasujące bramkarzy rywali? Świetne, kreatywne podania i akcje których pozazdrościłaby nawet FC Barcelona? Nie ma tego. A co jest? Wieczny autobus i murowanie nawet z drużynami kilka klas słabszymi. Czy Mourinho zdaje sobie sprawę do czego doprowadza nasz klub? Jego poparcie wśród kibiców maleje z dnia na dzień, aż któregoś dnia zabraknie skali żeby opisać te rozczarowanie. Porażka z City przelała czarę goryczy, ale mimo ostatnich zwycięstw sytuacja wcale nie poprawiła się. Taką grą daleko nie zajedziemy, bo to co kiedyś przynosiło sukcesy Jose dzisiaj jest jego gwoździem do trumny.
Devil156PL

Dodano: 17.12.2017, 21:20
Widać u Mourinho zarówno grę defensywną jak i postępy Czerwonych Diabłów pod jego wodzą .
Mourinho dostał skład, który grał na miarę Ligi Europy i co najwyżej 4-5 miejsca w PL . Teraz gramy w Lidze Mistrzów i prawie wszystko tam wygraliśmy (oprócz meczu o pietruszkę, w którym trochę znieważyliśmy przeciwnika ). Oprócz tego mamy 2 miejsce w PL .
Gra zdecydowanie do poprawienia ,ale trzeba przyznać fakt ,że brakuje nam kilku piłkarzy . Min.:
-Nie mamy prawoskrzydłowego który w tej ofensywnej grze potrzebujemy ( mamy tam Matę ,który specjalny dobry to nie jest ,Miki wypadł ze składu , a Lingard to tak średnio raz na minus, a raz plus)
-Oprócz Pogby nie mamy kogoś ,kto potrafi grać w środku pola i konstruować akcji ofensywnych , jak zauważyliście pewnie w ostatnich meczach ,że bez Pogby nie ma połowy akcji ofensywnych .
-Potrzebna nam jest także 10 , która potrafi posyłać dobre piłki do przodu i tworzyć te akcje ofensywne. Biorąc pod uwagę ile dobrych podań dostaje Lukaku to nie jestem zdziwiony ,że nie jest królem strzelców .
- LO w końcówce poprzedniego sezonu miała problemy , ze względu na brak Rojo i Shaw'a ,ale teraz po ich powrocie do formy z przed kontuzji widać ,że kolejny transfer jest zbędny .
-Oprócz tego trzeba zacząć myśleć nad zastępstwem za Valencie , bo on wiecznie młody nie będzie .

Więc widzisz ,że są braki kadrowe szczególnie w ofensywie ,której chce każdy kibic.

Mou próbował w tym letnim okienku ściągnąć Perisic'ia który mógłby załatać ,którąś z dziur ,ale nie wyszło , a teraz hejty na Jose ,że nie gra ofensywnie , jak nie ma kto grać w tej ofensywie ,czy też ładować bramek zza pola karnego.
Skittles
Dodano: 18.12.2017, 15:50
Ja też zacząłem kibicować United lata temu gdy graliśmy ofensywnie i też mi brakuje tego stulu.
Musze zgodzic się z kolegą, ze od przyjścia Mou wkońcu sie ruszyło. Wartościowi piłkarze są przyciagani przez osobe Mourinho. (widac co znaczył Matić w Chelsea)
Jedyne co mi przeszkadza w jego osobie to te podziały na lepszych gorszych.
Wystarczy, że Martial, Shaw, Miki zagraja gorszy mecz i od razu są odstawiani a może tez potrzebuja takiego zaufania i wsparcia jak Lukaku, Fellek, Pogba, Lingard czy nawet Rojo.
Zmiana Valenci na Rojo? jeśli podoba mi sie ten gość za harakter na stoperze to na lewej obronie gra piach..
Co do Mikiego, tak dostał kilka szans gdzie grał tragicznie ale ile miał asyst w pierwszysch kilku meczach ? wydaje mi sie, ze brakowało mu Pogby. On właśnie preferuje grę kombinacyjną która bez Pogby u nas nie istnieje.

Mimo wszystko ubolewam nad tym, ze piłka sie tak zmieniła. Z prawdziwych diabłów co grają sercem za klub został Valencia, Young dodał bym tu jeszcze Rasha z Lingardem.
Pozdrawiam

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Też to widzicie? Co się stało z naszym klubem...

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania