Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

DO ADMINOW

cnk

Dodano: 08.12.2017, 13:33
Usuwacie moje komentarze bez przyczyny, usuneliscie poradnik z forum jak ogladac mecze na streamach.

Pieprze was i ta strone mimo,ze nie jestem tu od dzisiaj ale wasza samowolka to jest juz przegiecie paly, bawcie sie debile i dzieci w swojej piaskownicy ja sie chetnie przeniose na inna strone

nara
jassaj

Dodano: 08.12.2017, 14:17
Nie wiem za co cię cenzurują, ale akurat poradniki do bądź co bądź nielegalnego oglądania transmisji w tv to raczej wystarczający powód do zdjęcia tematu. Ja już nie wchodzę w kwestie moralne i wali mnie w sumie kto ogląda legalnie, czy nie. Moje oburzenie tu nic nie zmieni, każdy ma swoje podejście i myślę, że admini wychodzą z podobnego założenia ale rozumiem, że nie chcą żeby ich strona była utożsamiana z legalnym i full widocznym na głównej stronie dostępem do treści ehm..... "kontrowersyjnych". Sory ale oni to tworzą i to oni odpowiadają za tą stronke i rozumiem, że mogą niechcieć być wiązani z jakimikolwiek przejawami piractwa w necie. Natomiast kwestia cenzury komentarzy to inna sprawa. Słysze o tym nie 1 raz, nie wiem co wam tam blokują, mi chyba 1 posta usuneli kiedyś tak nie wiadomo od czego ale to akurat idzie przeżyć. Bardziej wkurzające jest to, że ktoś się czasem zapędzi i napisze coś po chamsku ale czuć w tym nerwy np po meczu i za to jest problem a jak siedzi jakiś geniusz typu tych wszystkich stracho-fetra-głąbów i wkurza wszystkich dzień w dzień to idzie mu to płazem
cnk

Dodano: 08.12.2017, 15:33
Ilość dni, które upłynęły od rejestracji 2547
Ilość komentarzy do newsów 490
Ilość postów na forum 13
Ilość komentarzy, które cnk dodał(a) dziennie 0.19

Jak widzisz nie wypowiadam sie w kazdym temacie i nie strugam wszechznawce, po meczach rzadko kiedykolwiek udzielam komentarza.

Odnosnie poradnika - najpierw byl edytowany przez matheo(nie wiem co zmienil), po kilku dniach zniknal. Nie wiem czemu, nie dostalem informacji co bylo powodem usuniecia, nie dostalem tez ostrzezenia,ze wrzucam cos niezgodnie z regulaminem.
Dodalem taki bo wydaje mi sie,ze admini oraz wlasciciel nie do konca odpowiada za tresci umieszczane na forum lub w komentarzach a za to co sam dodaje na stronie.+

Dzis dodalem komentarz, neutralny.
Zostal usuniety ale czemu to nie wiem.
Nie pierwszy raz zreszta.

Powiem Ci tyle, codziennie przewijaja sie w komentarzach te same nicki trolli, ludzi ktorzy prowokuja i nikt z tym nic nie robi. Dlatego ja tej stronie i tym adminom to juz podziekuje i przerzuce sie na inny portal gdzie spolecznosc jest mniejsza ale nie ma tego cyrku a wiadomosci te same.

Srodkowy palec dla tego, ktoremu przyjdzie do glowy napisac ' to idz a nie gadasz'
Gorianek

Dodano: 08.12.2017, 16:03
nikt za tobą płakać nie będzie więc nie użalaj się nad sobą tylko kliknij wyloguj i papa trollu
cnk

Dodano: 08.12.2017, 16:14
Post zedytowany dnia 08.12.2017 16:18 przez cnk

Jassaj

masz przyklad wyzej

Czysta prowokacja czlowieka, ktory nie odroznia zalenia sie nad soba od wyrazania niezadowolenia z postepowania innego czlowieka
Gorianek

Dodano: 08.12.2017, 16:26
wyrażanie niezadowolenia ? napisał poradnik który jest nielegalny i niezgodny z regulaminem forum po czym płacze że mu go usunięto i odchodzi z forum żaląc się na adminów, co za człowiek hahah
matheo

Dodano: 08.12.2017, 16:48
cnk napisał: Dodalem taki bo wydaje mi sie,ze admini oraz wlasciciel nie do konca odpowiada za tresci umieszczane na forum lub w komentarzach a za to co sam dodaje na stronie.+

Tutaj niestety nie masz racji. Wpisy z linkami do serwisów streamingowych będą znikać, bo już nam dostało się za takie wpisy i z Google'a wypadło kilka naszych tekstów (zapowiedzi), przez to, że znalazł się tam link do transmisji. Także tutaj nie ma o czym dyskutować.

Komentarze też nie są wyrzucane bez powodu. Czasami może zdarzyć się tak, że jeśli pod jednym wątkiem wylewa się jedna wielka fala hejtu, to kasowany jest cały główny komentarz i mogą też ucierpieć te, które były "neutralne", napisane w odpowiedzi do niego.

Staramy się pilnować porządku, ale dużo zależy od samych użytkowników. Od dawna też apelujemy o to, aby zgłaszać komentarze, które uważacie za niestosowne. Każdy jest przeglądany i jeśli narusza zasady, to jest usuwany.
qbek73
Dodano: 08.12.2017, 17:00
Taaaaa odezwał się święty Mateo. Ja akurat nie oglądam streamów, nie słucham pirackich płyt itd. Cieszę się, że również ty jesteś taki uczciwy. Rozumiem więc, że dochody uzyskane ze sprzedaży poradnika "Jedź do diabła" wykażesz w PIT2017. Możesz być pewny, że dopilnuję tej sprawy.
cnk

Dodano: 08.12.2017, 17:33
Nie no jasne, poradnik byl wbrew regulaminowi zostaje usuniety. Tylko nie uważasz, ze w takim przypadku wysyla sie wiadomość prywatna, ze zostało usunięte bo złamałem pkt regulaminu albo cokolwiek. Może nie masz obowiązku informowania w przypadku gdy ktoś złamał regulamin (bo ja mam obowiązek go znać jak coś dodaje tylko w praktyce masz świadomość, że malo kto czyta regulaminy na tego typu stronach) ale ja też jestem człowiekiem i o wszystkim nie wiem przecież. A poradnik byl dla nas kibiców czyli użytkowników strony więc chciał wnieść coś dobrego dla innych. Doskonale rozumiem, ze jesli cos prawnie nie może tu być to nie będzie i nie mam z tym problemu. Komentarz, który dziś napisałem był pierwszym komentarzem pod newsem, był totalnie neutralny. Nie był odpowiedzią ani zaczepka można wręcz powiedzieć, że to komentarz w stylu nic nie wnosi do tematu i nikomu krzywdy nie robi. Mimo to został usunięty i tu już niestety raczej nie macie żadnego poważnego argumentu na to dlaczego tak sie stało. A stało sie to nie pierwszy raz dlatego czara goryczy zaczela sie ulewac stąd ten wpis. Nie wiem skąd takie rzeczy sie dzieją ale ani administracja ani to co się dzieje na stronie wśród społeczności nie przekonuje mnie do tego by tu zostać a po takim czasie szkoda zmieniać serwis
matheo

Dodano: 08.12.2017, 17:51
Nie widziałem tego komentarza, więc trudno mi się do tego odnieść, dlaczego został usunięty. Na pewno komentarze nie znikają bez powodu, bo jaki miałby być cel takich działań? Napisałeś:

komentarz w stylu nic nie wnosi do tematu i nikomu krzywdy nie robi

To być może to "nic nie wnosi do tematu" było powodem jego usunięcia.
Andrew07

Dodano: 08.12.2017, 17:52
Mi też parę razy usunęli komentarz, chyba tylko dlatego, że mod albo admin ma po prostu inne zdanie i nie może znieść innego spojrzenia na daną sprawę. Co ciekawe jak napisałem prywatną wiadomość żeby zapytać dlaczego komentarz został usunięty to zostałem olany hehe. Co ciekawe użytkownicy, którzy prowokują albo wyzywają innych mają się dobrze (w końcu robią ruch na tej stronce, a to = $$). dla admina
cnk

Dodano: 08.12.2017, 19:03
Andrew07 dobrze wyjasnil preceder, który sie odbywa na tej stronie. Ktoś sobie robi samowolke i ewidetnie usuwa to co mu sie subiektywnie nie podoba. Komentarz o którym wspominałem zamiescilem jako pierwsza osoba pod newsem na temat Pogby wypowiadajacego sie o opasce kapitana. Brzmiał mniej więcej tak "kiedyś miałem opaske kapitanska nike z BPL i walilem z niej wiadra, call me captain wiadro." Komentarz, który nic nikomu nie robi i dotrze tylko do części użytkowników bo raczej nie każdy wie co mialem w nim na myśli. Patrząc na to co wyprawiaja tutaj inni użytkownicy a wręcz regularnie te same nicki to nie wierzę, ze ktoś miał świetny powód to usunąć
matheo

Dodano: 08.12.2017, 19:09
To przeczytaj swój komentarz, a następnie ten fragment:

Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!

Napisz, co sensownego do dyskusji na temat tego newsa i tego, czy Pogba będzie/nie będzie kapitanem wniósł ten komentarz.
Andrew07

Dodano: 08.12.2017, 19:12
A ja po meczu z Arsenalem napisałem to w stylu, że "graliśmy tragicznie i tylko DDG nas uratował przed porażką", minęło z 30 minut i niema. Znowu widzę, iż Pan matheo jednak czyta ale odpowiedzi się chyba nigdy nie doczekam, good job!
cnk

Dodano: 08.12.2017, 19:18
Czyli potwierdziles to co opisal Andrew07. Admin ma prawo subiektywnie uznać Twoj komentarz za bezsensowny stąd pewnie usuwanie bo sie nie zgadza z czyimś zdaniem i uznaje je za bezsensowne co daje mu możliwość skasowania wpisu. To wszystko wyjasniles. Myślę też, ze nie ma powodu być aktywnym użytkownikiem strony jeśli w każdej chwili ktoś może wywalic do kosza to co napisales. Niezła praktyka
matheo

Dodano: 08.12.2017, 19:49
@Andrew07, komentarz o treści "graliśmy tragicznie i tylko DDG nas uratował przed porażką" na pewno nie zniknąłby ze strony. Opcję są dwie:

a) w tym komentarzu było coś jeszcze
b) miała miejsce sytuacja opisana wyżej, czyli był dodany pod jakimś dużym wątkiem - wyrzucony został komentarz główny i z automatu poleciały wszystkie komentarze dodane pod nim, nie tylko twój. Jeśli leci główny komentarz, to nie ma możliwości, żeby pozostałe zostały, bo wtedy byłoby pomieszanie wątków.

@cnk, nikt nie wywala komentarzy, bo "widzi mu się". Podany przez ciebie przykład pokazuje, że słusznie ten komentarz zniknął ze strony, bo nic nie wnosił do dyskusji na temat Pogby.
cnk

Dodano: 08.12.2017, 19:53
Post zedytowany dnia 08.12.2017 19:56 przez cnk

Nie zgodzę sie. Jesli dla przykładu Ty nie zrozumiałeś dlaczego napisałem taki komentarz to nie znaczy, że nie ma na tej stronie grupy ludzi, która potrafi domyślić się to co miałem w nim myśli. Taki komentarz też nie jest pisany bez celowo bo unikam w ten sposób odpowiedzi ze strony użytkowników trolli, którzy odpowiadają wszędzie tam gdzie znajdą punkt zaczepienia. Komentarz też w żaden inny sposób nie zlamal regulaminu. Nie zrozumienie czegoś nie może dawać prawa decydowania o tym czy to jest bezsensowne. Głupie porównanie ale to tak jakby Einsteinowi banowac mównice bo go ktoś nie zrozumiał

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » DO ADMINOW

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania