Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Kupiłem bilet na mecz, ale nie mogę na nim być.

esu
Dodano: 04.12.2017, 20:58
Temat zedytowany dnia 04.12.2017 20:58 przez esu

A więc, mam bilet na derby Manchesteru na Old trafford, mial to być mój pierwszy wyjazd. Niestety okazało się, że nie dam rady uczestniczyć w tym widowisku .

Czy ktoś z was wie czy istnieje możliwość odsprzedania biletu, bądź zwrócenia go?

Kupiony został na kartę członkowską z oficjalnej strony Manchesteru United.

Szukałem informacji, ale nic nie mogę znaleźć, a zawsze szkoda tych 200zł.
Napisałem też maila do MU, lecz nie odpisują za szybko, a mecz na dniach!

Znawców tematu proszę o pomoc
qbek73
Dodano: 04.12.2017, 22:54
Post zedytowany dnia 04.12.2017 22:57 przez qbek73

Dzwonisz na numer infolinii, mówisz że chcesz zwrócić bilet. Nie robią problemów. Po kilku dniach kasa wraca na kartę, którą płaciłeś. Jeśli nie znasz angielskiego na tyle żeby rozmawiać przez telefon, poproś kogoś kto zna. Musisz mieć przy sobie nr membera i nr karty którą płaciłeś. Jeśli member jest na faceta to lepiej żeby dzwonił facet a nie kobieta. Dwukrotnie zdarzyło mi się zwracać bilet, żadnych problemów. Szkoda, że nie jedziesz. Fajny mecz na pierwszy wyjazd.
esu
Dodano: 05.12.2017, 09:18
No nie ukrywam, ze wrecz placze. Duzo osob mowi, ze bedzie to najwazniejszy mecz w sezonie, a mnie niestety nie bedzie.

Dzieki za informacje, z angielskim nie bedzie problemow, dzis zadzwonie!
qbek73
Dodano: 05.12.2017, 16:52
Daj znać czy ogarnąłeś temat. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało na pw. Jak będę wiedział to pomogę. Jestem ze Stargardu a Ty jak widziałem też chyba z Zachodniopomorskiego?
esu
Dodano: 05.12.2017, 18:23
Tak, ze Szczecina.
Juz dzwonilem, bilet zwrocony, pieniadze w przeciagu kilku dni maja wrocic na konto.
Jeszcze raz dzieki, za pomoc

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Kupiłem bilet na mecz, ale nie mogę na nim być.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania