Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Potrzebujemy napastnika!

SkuzikRedDevil1
Dodano: 29.11.2017, 18:44
Temat zedytowany dnia 29.11.2017 18:53 przez SkuzikRedDevil1

Witam. Odnoszę wrażenie, że Chelsea wygrała z nami okno transferowe jeżeli chodzi o napastnika. Lukaku
SkuzikRedDevil1
Dodano: 29.11.2017, 18:59
Post zedytowany dnia 29.11.2017 19:00 przez SkuzikRedDevil1

strona ucina tekst... Admini śpią?

Witam. Odnoszę wrażenie, że Chelsea wygrała z nami okno transferowe jeżeli chodzi o napastnika. Lukaku jest gorszy o klase niż Morata. Niestety. Nie wiem czemu, piłkarze przychodząc do nas przestaja grać. Jak tak dalej pójdzie, to Lukaku zginie w środku pola, gdzie ciągle cofa się za akcją. Chociaż wcale nie musi. Mimo, tego, że ciąży na nim presja, to on sam rzuca sobie kłody pod nogi jakimiś dryblingami w polu karnym zamiast uderzyć. On nie jest Cantoną. Obecność Ibry też mu nie pomaga. W momencie wejścia na boisko szweda, Lukaku od razu wędruje na skrzydło. Jak tak dalej pójdzie to latem wydamy kolejne 90 mln na średniej klasy piłkarza.
Luke88

Dodano: 29.11.2017, 21:11
No ja to za bardzo nie wiedziałem, kto by się bardziej nadawał - drewniaku czy Morata. W sumie główny plus afrobelga to było to ogranie w PL, chyba nikt nie wierzył że to jakiś wirtuoz czy lis pola karnego. I w sumie Everton puścił go taniej niż perez opchnąłby nam Moratę. Na tą chwilę to też uważam, że Czelsi lepiej wyszła na zakupie napastnika, mimo, że gdy to piszę (Czelsi właśnie gra) to i Morata i lukaku mają tyle samo goli i asyst. Główny plus i minus lukaku to to, że gra dobrze kiedy Pogba gra dobrze. Ale czy warto było go kupować bo jest kolegą Paula? To już sprawa zarządu. Rooneya nam nikt nie zastąpi przez długie lata a na pewno nie Belg.
Devil156PL

Dodano: 30.11.2017, 12:15
Jak na razie Lukaku jest w słabszej formie , może trzeba po prostu dać mu trochę czasu . Mam nadzieję ,że to chwilowy spadek formy . Jak w ciągu kilku następnych meczy nie pokaże , że zasługuje na miejsce w wyjściowej jedenastce to ściągnąć go na ławkę, a na jego miejsce wstawić Ibrę lub Rashforda . Być może Lukaku potrzebuje chwilę przerwy , bo od kiedy u nas jest to grał chyba w każdym meczu . Może potrzebuje złapać oddech . Napastnika i tak w zimowym okienku nie kupimy , a do letniego jest trochę czasu. Jak do maja nie pokaże , że jest godny gry u nas to wtedy można myśleć o zastępcy , ale jak na razie trzeba mieć nadzieję ,że odpali .
Po za tym brakuje nam prawego skrzydła ,które mogłoby asystować do Romelu . Na chwilę obecną coś porządnego gramy tylko z lewej strony . Na razie Belg ma nie wiele okazji do zdobycia bramki , choć kilka z nich , które były 100-procentowe zepsuł .

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Potrzebujemy napastnika!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania