Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Ekspertinio

Dodano: 02.01.2018, 10:16
Post zedytowany dnia 02.01.2018 10:17 przez Ekspertinio

W zimowym okienku chciałbym Mahreza, tylko pytanie czy nawet gdyby Jose go chciał to byłby do wyciągnięcia już teraz. Latem mógłby przyjść Ozil, jakiś ŚP i LO (Rose?), jeżeli Shaw nie będzie grał na odpowiednim poziomie.
levy181

Dodano: 02.01.2018, 11:47
No i chyba Goretzka w Bayernie za free także temat zamknięty jeśli chodzi o tego zawodnika. Oby w styczniu JM kupił PP.
kuboxx
Dodano: 02.01.2018, 14:18
Mowie wam ludzie kucharczyk i pazdan i ligi mistszów dla unided.
Birdy

Dodano: 02.01.2018, 14:19
Post zedytowany dnia 02.01.2018 14:19 przez Birdy

http://www.goal.com/en/news/manchester-united-january-transfer-news-live-madrid-to/1rb8ftw6ztrgo1v2jyqmmysr1g

ploteczki...
levy181

Dodano: 02.01.2018, 14:56
Kroos nie przyjdzie do MU, Umtiti ma klauzulę ale czy zechce przyjść tutaj skoro z Barcą ma zapewnioną walkę o Mistrzostwo oraz LM. Z tych plotek które tam się znajdują najbardziej realny byłby tylko Lucas i Grimaldo. Willian ostatnio w wywiadzie stwierdził że jest szczęśliwy w Chelsea i nie chce odchodzić więc albo tak jest albo tak tylko gada ale też nie ma pewności że mógłby przyjść do United. Szczerze mówiąc to nie ma czegoś takiego jak Pep w City chce tego i tego i ich ma bo chcą grać dla Pepa zawodnicy i przychodzą. Tutaj to praktycznie ostatnimi czasy przychodzi piłkarz który mółbyć 2-3 wyborem. Następnie jeśli chodzi o Grizu to też już nie ma pewności czy zasili szeregi Diabłów a to był pewniak.
OldFasion
Dodano: 06.01.2018, 11:27
Mahrez jest do wzięcia. Ma dobre liczby i jest ograny w PL. Wchodzi i gra swoje.
levy181

Dodano: 06.01.2018, 14:58
Post zedytowany dnia 06.01.2018 14:58 przez levy181

Tylko pytanie czy jest zainteresowanie Mahrezem ze strony MU i czy sam by chciał dołączyć do Diabłów.
OldFasion
Dodano: 06.01.2018, 18:04
Nie widziałem.
Ale chyba nie ma tematu bo dziennikarze piszą, że Klopp po niego wystartował dzisiaj.
Ponoć Coutinho klepnięty za 160 mln. euro, więc Liverpool ruszył na zakupy.
BarteZz175
Dodano: 07.01.2018, 14:45
"Według dobrze poinformowanego „beIN SPORTS” Riyad Mahrez już w niedzielę przejdzie testy medyczne przed transferem do Liverpoolu."
OldFasion
Dodano: 07.01.2018, 15:08
Jeśli to prawda, to po raz kolejny Klopp robi dobry transfer. Ma chłop łeb na karku.
Quahadron

Dodano: 08.01.2018, 18:30
Ogólnie wydaje mi się, że Mahrez czy Moura to dwie dobre opcje. Za pierwszym przemawia dodatkowo fakt, że zna ligę. Brazylijczyk jest rok młodszy (25 lat), sam się zdziwiłem bo przecież jego temat przewijał się jeszcze za Fergusona i już wtedy go chciałem. Nie oszukujmy się, ale potrzebujemy prawego skrzydła.. bo wtedy Valencia mógłby grać duuuużo lepiej. Do tego lewy obrońca i wtedy nasz Martial mógłby grać duuuużo lepiej. Te pozycje są od siebie uzależnione. Dlatego dla mnie bez znaczenia kto z tej dwójki miałby przyjść. Nie jestem za Malcolmem.. bo chłopak jest młody i mało zna dorosłą piłkę.

Jeśli chodzi o Griezmanna czy Dybale to myślę, że powinniśmy te plotki traktować poważnie, dlaczego? O ile dobrze pamiętam Mourinho mówił coś, że robimy za mało klasowych transferów. Dlatego myślę, że będzie chciał rzucić sporą kwotę na jednego zawodnika. W Barcelonie, Bayernie, PSG.. jak wyciągniesz jednego asa z układanki to wciąż masz ich sporo. U nas niestety jak wyciągniesz Pogbe, Davida (Choć uważam, że Romero to złoty bramkarz) czy Valencie.. to łatamy dziury półśrodkami. A właśnie chodzi o to.. że musimy mieć zawodników którzy nawet jak muszą pauzować, to jest ktoś w składzie kto to poprowadzi
Sorata

Dodano: 08.01.2018, 20:21
Witam wszystkich, bo nie często się udzielam pomimo, iż konto mam od dawna, czasami coś skrobnę w komentach etc., po prostu jakoś nie po drodze mi było z forum .

Co do transferów - tutaj wiem, że Mou ma plany - nie tylko A, ale pewnie i B, a może i C. Ciężko mi tu przewidzieć kto jest w którym planie, ale wydaje się, że jakiś prawy skrzydłowy przybędzie, i słusznie bo się przyda. Lucasa Mourę w United widziałem tu przed przybyciem do PSG. Teraz wszystko zależne jest od ceny, a najchętniej to zrobiłbym to samo, co Bayern z Jamesem czyli wypożyczył z opcją wykupu. Byłoby to bezpieczne, bo gdyby się nie sprawdził to utopilibyśmy dużo mniej kasy i w lecie byłby większy budżet na tę pozycję. Problem, że PSG niekoniecznie może mieć ochotę na takie rozwiązanie.

Natomiast co do tego Malcoma - wiek in plus, bo młody jeszcze. Na transfer imo też in plus, tylko pytanie czy jako jedyna opcja, czy nie powinien z nim dołączyć ktoś bardziej doświadczony? Nie oglądam ligi francuskiej zbyt wiele, więc moim jedynym możliwym źródłem zobaczenia co potrafi był YouTube i kompilacje - średnio wiarygodne, ale zawsze coś.

Malcom na tych kompilacjach pokazuje trochę mocnych stron - szybkość, przyspieszenie z miejsca, zwrotność, zwinność - to z fizycznych, do tego technika, przyjęcie piłki też wyglądają na prawdę dobrze. Mam natomiast kilka uwag: większość akcji na filmikach wygląda dokładnie tak samo - ten sam balans ciała, bardzo mała różnorodność dryblingu. Po prostu bazowanie na przewadze fizycznej. W lidze francuskiej z tego co widzę sprawdza się to doskonale - nawet z PSG trochę tych akcji pokazali. Natomiast zastanawiam się, czy będzie on jak Robben - wszyscy wiedzą jak pójdzie a i tak ich ogrywa, czy jednak w Anglii szybko dostanie "plastra" i okaże się, że już tak fajnie to nie działa.

Podsumowując: optimum dla mnie byłby Moura na wypożyczenie + kupno Malcoma - wtedy mielibyśmy dużą elastyczność, a do tego nawzajem mogliby się motywować.
Davide

Dodano: 08.01.2018, 22:53
W plotkach transferowych znów pojawia się zainteresowanie Nainggolanem.
levy181

Dodano: 09.01.2018, 08:55
Post zedytowany dnia 09.01.2018 09:03 przez levy181

A skąd koledzy bierzecie te informacje o plotkach transferowych ja to w sumie tylko na sky sports patrzę i są nawet rzetelne info które często się sprawdzają.

Tak na marginesie Sanchez w City będzie kosztem kogo ? Sane ? Wydaje mi się że ten transfer dojdzie do skutku jeszcze w styczniu.
Quahadron

Dodano: 11.01.2018, 14:53
Na facebooku jest taki profil Anglia Transfery. Koleś robi świetną robotę i z tego co zauważyłem jest kibicem United z którym można śmiało porozmawiać. Co jakiś czas wstawia potężny zbiór informacji z telewizji, internetu czy po prostu jakichś plotek oraz podsumowuje oficjalnie dokonane zakupy. Raz na jakiś czas wstawi pojedynczego newsa. Ogólnie polecam.
levy181

Dodano: 11.01.2018, 15:29
Zatem muszę zacząć śledzić fb. Pojawiają się informacje na temat Lucasa i Malcolma a dzisiaj nawet że United włączył się do walki o Sancheza co dla mnie wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Alexis sam osobiście wolałby pewnie iść do City.
BarteZz175
Dodano: 14.01.2018, 22:55
Sanchez coraz bliżej MU, ale czekamy na oficjalną informację. Mówią też, że JM chce sprzątnąć Conte sprzed nosa Alexa Sandro. Jestem za
levy181

Dodano: 15.01.2018, 08:21
Jeśli chodzi o Alexisa to ja się na nic nie napalam dopiero wtedy jeśli bym zobaczył oficjalne info. Jesli rzeczywiści Sanchez wybierze United to oby JM widział go na prawej stronie ponieważ nie chciałbym aby przyszedł kosztem Martiala lub Marcusa. Co do Sandro to nigdzie nie widziałem nawet jednej wzmianki do Sandro że był łączony z United w przeciwieństwie do plotek łączących piłkarza z Chelsea.
BarteZz175
Dodano: 17.01.2018, 10:45
"Dziennikarze THE INDEPENDENT informują, że transfer Alexisa Sáncheza jest już w zasadzie gotowy, ale opóźnia go sprawa Henrikha Mkhitaryana. „Kanonierzy” nie składają broni i ramię w ramię z „Czerwonymi Diabłami” próbują przekonać zawodnika do przenosin na Emirates Stadium. Ten jest skłonny zmienić zdanie, ale żąda wysokiej pensji, a jak na razie londyńczycy nie chcą spełniać jego wygórowanych żądań."
levy181

Dodano: 17.01.2018, 13:37
Jeśli Ormianim myśli o grze w piłkę to w końcu ulegnie i zgodzi się na to co Arsenal mu da. Jeśli transfer dzięki m.in. Niemu nie dojdzie do skutku i Sanchez nie trafi na Old Traford to JM chyba całkowicie go odsunie od gry chyba że zdarzy się kontuzja i Miki zagra a po drugie kibice będą mieli mu za złe.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Zimowe okienko transferowe 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania