Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Zimowe okienko transferowe 17/18

levy181

Dodano: 20.11.2017, 13:57
Witam wszystkich na wstępie przepraszam że być może trochę się pospieszyłem z tym tematem ale do okienka transferowego bliżej jak dalej. Chciałbym poznać wasze opinie na temat ewentualnych transferów oczywiście kupno oraz sprzedaż bo są w zespole i tacy zawodnicy, których należy puścić do innych klubów.

Dla mnie celem nr 1 jest Griezmann bo w zimie kupno nie jest niemozliwe.
Następnie gdzieś przeczytałem że Alexis dogadany z nowym klubem jeśli o mnie chodzi czuje że jest to City bo co jak co ale PEP przyciąga takich zawodników nie wiem dlaczego. Mou musi poszukać w końcu jakiegoś PS.

Kwestia sprzedaży w MU to przede wszyskim Lingard (zupełnie bezproduktywny zawodnik).
Devil156PL

Dodano: 20.11.2017, 22:49
Griezzman jest tani patrząc na kwoty za jakie teraz przechodzą piłkarze . Brać go .Potrzebujemy kogoś na prawą stronę jak np. Lucas(PSG) lub Willian(Chelsea). Oprócz tego lewa strona obrony kuleje. Marzeniem jest zobaczyć tam Alex Sandro , ale np. Rose czy też Alaba zadowolili by mnie .
Po za tym trzeba się pozbyć kilku zawodników jak np. Herrera,Mata ,Blind czy też Darmian .
huxx2
Dodano: 20.11.2017, 22:54
Wesley Sneijder
levy181

Dodano: 21.11.2017, 10:46
Alex Sandro to piłkarz moim zdaniem kompletny, ale jego transfer pewnie nierealny. Alaba wydaję mi się że tak samo jedynie Rose byłby do wyjęcia chyba przez ten niewielki konflikt na tle płacowym. Lucas Moura gra niewiele ale byłby wzmocnieniem nie wiem czy wolałbym go zobaczyć w czerwonej koszulce czy jednak Williana.
Bastekkkk
Dodano: 25.11.2017, 21:02
Moim marzeniem jest sprowadzenie klasowego LO I PS. Na obronę ktoś taki jak np. Rose, a niestety nierealne Alex Sandro. Na PS dobrym rozwiązaniem byłby Inaki Williams z Bilbao.
levy181

Dodano: 26.11.2017, 10:07
Inaki Williams ? możesz powiedzieć coś więcej na jego temat ? Filmiki z YT są jakie są i tam wiadomo jak to wygląda najlepsze zagrania z roku.
mycka86
Dodano: 26.11.2017, 10:14
W zimę nie robi się poważnych ruchów transferowych, wrócimy do tematu za pół roku.
Bastekkkk
Dodano: 26.11.2017, 14:03
Co nieco oglądam mecze Bilbao więc zacznę raczej od jego mocnych stron. Jest przede wszystkim piekielnie szybki a to ważne na pozycji skrzydłowego. Potrafi grać głową, bardzo dobry drybling, dalekie podania są w jego wykonaniu również dobre, a strzały stoją na przyzwoitym poziomie. Jest młody więc jeszcze się rozwinie. Minusem u Williamsa jest to, że niejednokrotnie próbuje za wszelką cenę pójść sam zamiast podać do wolnego kolegi z drużyny.
gaucho2015
Dodano: 26.11.2017, 17:13
Zimowe okno transferowe powinno przestać istnieć bo jest to okno dla przeciętniaków albo piłkarzy którzy chcą odejść z klubu a ten nie robi im przeszkód albo o wiele biedniejszy klub otrzyma ofertę nie do odrzucenia. Nikt porządny nie odejdzie z klubu zimą bo jest to środek sezonu oraz europejskie puchary w pełni więc w drugim klubie już nie może zagrać. Fakt, zdarzają się wyjątki jak na przykład Mata, ale to tylko wyjątek.

Inaczej w tym sezonie. PSG rozpaczliwie chce odwrócić uwagę FIFA i będzie chciało sprzedać paru piłkarzy więc uważam, że Lucas Moura, Pastore, może Draxler? Największy plus dla Moury bo w klubie brakuje prawoskrzydłowego. Reszta latem. Może Dendocker? Dać Anderlechtowi oferte życia za niego? Może powrót Pereiry?
levy181

Dodano: 27.11.2017, 09:36
Zgodzę się z tym że mało kiedy dobry piłkarz zmienia klub w połowie sezonu dlatego też Griezmann jeśli przyjdzie to latem natomiast jak wspomniałeś w przypadku PSG która musi zrobić coś w kierunku zmiany sytuacji bo jak wiemy mówiono coś o wykluczeniu z rozgrywek LM i jest kilku piłkarzy na dobrym poziomie których można sprowadzić i ta trójka którą wymieniłeś dobrze wygląda, fakt nie grają za dużo ostatnio ale to nie oznacza że są słabi. Konkurencja w PSG jest ogromna. Pastore to dobry gracz ma super przegląd pola ale czy jest potrzebny ? Draxler no ok już lepiej ale Lucas by się przydał u Nas a pewnie byłby do wyjęcia za stosunkowo rozsądne pieniądze. A może Rose zmieni klub i przyjdzie do MU ?
OldFasion
Dodano: 28.12.2017, 16:27
Liverpool pozamiatał. Nikt się nie spodziewał, że są w stanie wydać tyle kasy na jednego zawodnika a jednak. Wyciągnęli jednego z najlepszych środkowych obrońców świata i załatali dziurę w tonącym statku. Szczerze przyznam, że nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ktoś zapłaci prawie 85 mln euro za obrońcę.
Davide

Dodano: 28.12.2017, 22:28
levy181 napisał: Kwestia sprzedaży w MU to przede wszyskim Lingard (zupełnie bezproduktywny zawodnik).

Czy wciąż tak uważasz?
levy181

Dodano: 29.12.2017, 18:27
Ja zdania nie zmienie. Jedna jaskolka wiosny nie czyni Ma udany sezon I to moze byc pierwszy i ostatni. Malo istotne teraz trzeba myslec o wzmocnieniu klubu poprzez transfery.
vanderToki

Dodano: 30.12.2017, 23:42
Ciekaw jestem, co z tym Dybalą. Świetny początek sezonu, końcówka roku słabiuchna. Z meczów Juventusu oglądałem ostatnio spotkanie z Bologną, w którym wszedł z ławki i pokazał bardzo dobrze, dlaczego się na tej ławce znalazł, a grali Cuadrado i Đilkoš. W październiku jeden gol ze Spal oraz dwa zmarnowane karne na wagę wygranej i remisu. W listopadzie jeden gol z Sampdorią. W grudniu jeden gol, w pucharze, z Genoą. Do tego teksty godne młodego Wertera. Dziś wreszcie się odblokował... wraca do siebie czy to tylko chwilowy przebłysk? Sprowadzanie go teraz byłoby cokolwiek ryzykowne.
levy181

Dodano: 31.12.2017, 12:35
Dybala jest bardzo dobrym zawodnikiem ok może nie ma teraz super formy ale tak samo jest z Griezmannem. Obu na bank się nie kupi jeśli AG nie jest już po słowie z Barcą to byłaby szansa na zakup ale pewnie nie w zimie tylko latem. Zaraz się rozpoczyna okienko transferowe i zobaczymy co to będzie się działo. Lucas z PSG ? Dobra opcja pod warunkiem że MU się by nim interesowało. Malcolm Młody i utalentowany gracz niby były spekulacje na jego temat ale jaka jest prawda to wie JM. Po wczorajszym meczu odnszę wrażenie że to już koniec Mikiego i Luka w Manchesterze.
Ofensywny71
Dodano: 01.01.2018, 10:40
Mesut Ozil + Zaha/Mahrez a w lecie Alaba/Rose Dybala
levy181

Dodano: 01.01.2018, 11:24
Okno transferowe otwarte zobaczymy co się stanie czy JM kogoś sciagnie i czy ktoś zechce przyjść
Blau
Dodano: 01.01.2018, 16:08
A ja powoli tracę wiarę w sensowność jakichkolwiek transferów do tego klubu. Kto by tu nie przyszedł to prędzej czy później zaczyna grać taki sam piach jak cała reszta. Naprawdę udanych transferów przez ostatnie lata naliczyłem raptem trzy: Bailly, Martial w pierwszym sezonie i Pogba. (Jeszcze może Matić się załapie, bo grał bardzo dobrze, ale ostatnio zaliczył spadek formy) Dybala ? Griezmann ? A co oni nam dadzą ? Jeśli ktoś opuszcza taki klub jak Juventus (który gwarantuje na 99% mistrzostwo i grę w LM) i przechodzi do Manchesteru United (mając przy okazji do wyboru każdy inny klub na świecie) to tylko i wyłącznie z powodu pieniędzy. Myślę, że wzmocnień trzeba szukać wśród takich zawodników jak Malcolm czy Savić, którzy są młodzi, głodni gry i przede wszystkim mogą spróbować więcej osiągnąć z nami niż z takim Lazio czy Bordeaux (choć to też nie zawsze wypala, bo mamy już takich młodych gniewnych jak Martial i Rashford, a z ich grą różnie bywa) Wydawanie co roku astronomicznych kwot nie jest gwarancją sukcesu czego przykładem jest Galacticos, czy aktualnie my. Kluczem do zwycięstwa jest przede wszystkim ogromna wola walki, determinacja i zaangażowanie. Dlaczego Van Persie był jednym z naszych najlepszych transferów ? Bo nie przyszedł tu dla pieniędzy, sławy czy rekordu transferowego, tylko po to, żeby wygrać Premier League (i to właśnie zrobił) Jestem pewien, że Lingard pod wodzą Fergusona byłby wymieniany jako topowy piłkarz, bo takiej determinacji i woli walki nie ma nikt w naszej drużynie. Nie oznacza to zaraz, że mamy skupować samych młodych średniaków i liczyć na cud, ale rzucanie się na głośne nazwiska, dawanie kosmicznych tygodniówek i patrzenie na ich mizerną grę też nie jest dobrym pomysłem.
gaucho2015
Dodano: 01.01.2018, 21:10
Zima: Malcom, Sessegnon
Lato: Rose, Griezmann/Dybala/Ozil, powrót Pereiry, Milinkovic-Savic

Out: Blind, Darmian, Fellaini, Wilson, Zlatan (z szacunkiem), Carrick (z szacunkiem)
kckMU

Dodano: 01.01.2018, 21:47
Z Milinkovicem-Savicem może być podobnie jak z Felipe Andersonem dwa lata temu. Też Lazio, też duży szał i duże ceny. Dzisiaj już nikt o nim nie pamięta.
levy181

Dodano: 01.01.2018, 22:06
Bardzo bym się cieszył jakby było coś na rzeczy jeśli chodzi o Malcolma i Lucasa Moure. Rose ok temat lewego obrońcy otwarty chyba że Luk będzie grał tak jak dzisiaj ale rotacja tymi dwoma zawodnikami jak najbardziej. Co myślicie o Jao Mario ?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » Transfery » Zimowe okienko transferowe 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania