Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Patrice Evra

Domin31
Dodano: 10.11.2017, 19:45
Evra obecnie jest bez klubu, myślę że w związku z naszymi problemami na LO można by mu dać kontrakt do końca sezonu. Co wy na to?
kondzik

Dodano: 10.11.2017, 20:54
Nie może grać bo jest zawieszony na 7 miesięcy
Tokuhei

Dodano: 12.11.2017, 18:44
Jest zawieszony w rozgrywkach europejskich, w lidze może grać. Ja tam chętnie bym Go zobaczył w MU od stycznia. Może przyjść za darmo i pograć do końca sezonu. Słabszy od Darmiana nie jest, w rotacji na bank będzie przed Shawem, a ogromne doświadczenie, które posiada bardzo się przyda.
StrachNaWruble

Dodano: 12.11.2017, 18:45
Stanowcze NIE. Był świetnym graczem MU, ale pamiętam jak byliśmy w kryzysie to jako jeden z pierwszych chciał uciekać. Nie pownien wracać po tym co zrobił.
Tokuhei

Dodano: 12.11.2017, 19:03
Post zedytowany dnia 12.11.2017 19:08 przez Tokuhei

Kiedy chciał uciekać? Jeśli nie kupimy w zimie żadnego klasowego LO to zostanie Nam Darmian i Young (jest jeszcze Shaw chociaż uważam, że On akurat powinien iść na wypożyczenie do końca sezonu, a w lecie zdecydować co z Nim zrobić). Evre można pozyskać za darmo do końca sezonu, a w lecie albo kupić LO na odpowiednim poziomie dla MU, albo grać Shawem jeśli się ogarnie i zacznie dobrze grać.
Klimaa

Dodano: 15.11.2017, 22:44
Evra w tym sezonie grał kiepsko - czy byłby lepszy od obecnych zawodników - niekonicznie..

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Patrice Evra

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania