Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przeprosiny dla Lingarda

arbiter
Dodano: 24.10.2017, 22:50
Temat zedytowany dnia 24.10.2017 22:50 przez arbiter

Myślę że można rozpocząć przepraszanie Lingarda po dzisiejszym spektakularnym występie a więc ja zacznę pierszwy:
SORRY LINGARD !

A teraz czekam na resztę
Kalina
Dodano: 24.10.2017, 22:56
haha takim wpisem tylko pobudzisz hejty na jego osobe
jassaj

Dodano: 24.10.2017, 22:57
A ja czekałem na ten temat, teraz jeszcze poprosze jakieś komenty, że Jessie nam zdobędzie tytuł (przypominam parę dni temu już nas w top 4 miało nie być) i będę spełniony
JINKS

Dodano: 24.10.2017, 22:58
Dla mnie już teraz jest on legendą
ElectroRD

Dodano: 24.10.2017, 23:25
Serio? Serio już nie macie co robić, tylko zakładać takie DURNE tematy? Może zaraz Blind z Lindelofem nam wygrają mecz z Hotspur to też założycie nowy temat z przeprosinami...
Już lepiej sprawdźcie jak sobie ściana poradzi z Waszą masą i prędkością... Albo idźcie ostrzyć kredki, bo pani Was nie przepuści za nieprzygotowanie do zajęć...
Absolutnie NIE pozdrawiam.
arbiter
Dodano: 24.10.2017, 23:46
Ej ej nie popuść tylko Jak będzie trzeba to i założę temat z przeprosinami dla Lindelofa, tylko musi zasłużyć najpierw, a ty radzę trochę dystansu nabrać bo wychodzisz w tym momencie na buca.
nie pozdrawiam
ElectroRD

Dodano: 25.10.2017, 01:16
Mogę i wychodzić na buca, mi to lotto, ale widzę, że zaczyna się sezon na idiotyzmy, a z forum robiony jest śmietnik - tradycyjnie zresztą.
Pierwsza porażka z Huddersfield i od razu 3 (!) tematy: Ancelotti, bo przecież jest super trenerem, Lindelof i jak poprawić jego grę, oraz temat z kadrową rewolucją...
Na prawdę aż takie nudne życie macice? Rozumiem jeszcze zakładać takie tematy w Hyde, dla fanu, ale na głównym zaraz jest śmietnik. Dlatego proszę Cię (Was z podobnymi pomysłami), jeśli już Lindelof sobie zasłuży, to zrób taki temat w Hyde
kckMU

Dodano: 25.10.2017, 01:49
Bardzo się ciesze gdy Lingard strzela gole, notuje asysty czy po prostu dobre występy. To piłkarz United i bez względu na to jak mocno i w ilu meczach wyprowadza nas z równowagi, trzeba za nim zawsze stać. Nie jesteśmy przecież U-14 kibicującymi Barcie czy realowi, prawda?

Nigdy nie nazwałem go łakiem, szmatą i tak dalej. Najwyżej słynne Lingardinio czy Liniesta, co dla niego jest kosmicznym komplementem.

Nie będę - co więcej, nikt nie będzie - go przepraszać za to, że jest średnim piłkarzem i siła United nie może być na nim budowana. Nie można przepraszać piłkarza bez ogromnego talentu za to, że mówi się o nim jak o piłkarzu bez ogromnego talentu. To jest tak skomplikowane?

Wy nie macie nic do roboty? Podam na swoim przykładzie; myślicie, że jeśli pisze o Herrerze: "ten to wszystko partaczy w tym sezonie" to potem oglądając mecz tylko na to czekam? Ba, tylko tego mu życzę? Przed każdym meczem życzę mu, żeby dał najlepszego siebie, a ocena przychodzi dopiero na sam koniec.

Jeśli ktoś ogląda większość spotkań to naturalnie wyrabia sobie opinie na temat każdego piłkarza (bądź trzyma się zwykłych faktów), ale mało kto jest na tyle szurnięty, żeby zasłużenie krytykując kogokolwiek, w następnym meczu mieć nadzieje na jego słaby występ. Trochę logiki.
ElectroRD

Dodano: 25.10.2017, 16:43
Może mój post z Blindem i Lindelofem nie brzmi najlepiej, jednak sam im życzę wszystkiego dobrego. W sumie to do Blinda mam tylko żal o tego gola de Bruyne rok temu, ale trudno, stało się.

Ze Szwedem wiązałem spore nadzieje (i dalej jakieś tam mam), że będzie kimś takim jak Bailly i będzie 4 obrońców na dobrym poziomie (w dodatku dość młodych) + taki solidny rezerwowy w osobie Smallinga czy Tuanzebe. Niestety jak na razie Lindelof mocno zawodzi (w tych meczach co widziałem i czytałem...). Cóż, to jego początek przygody z nami i mam nadzieję, że w drugim sezonie będzie już nie do przejścia, bo sprzedaż po 1 roku uważam za czysty debilizm.

Lingardinho miewa mecze w stylu Miczurjana. Raz sobie zniknie, raz strzeli ładną brameczkę, raz przyjmie w aut... Geniuszem nie jest i już raczej nie zostanie. W mojej prywatnej ocenie jest na pudle TOP irytujących mnie graczy w United, zaraz za Miczurjanem i... Raszfordem. Okej, Rasz ma staty i jeszcze sporo się może nauczyć, ale wg. mnie robi się z niego taki trochę jeździec bez głowy (coś a'la Sterling z pierwszego sezonu w City), za bardzo czasami chce i kończy się tym, że gra po prostu słabo... Niemniej jednak chwała mu za uratowanie kilku meczy. I szczerze powiedziawszy, to dziwię się, że Marcus był w TOP 3 nagrody GB, bo mimo, że to nasz wychowanek i tak dalej, to uważam, że Jesus powinien być przed Anglikiem, patrząc na ostatni rok
No i jeszcze mi tam brakowało Tielemansa, ale to tylko tak przy okazji mojego poruszenia tematu tej nagrody

Co do Andera, może on przeżywa podobny dołek do Martiala rok temu
Luke88

Dodano: 25.10.2017, 18:43
Były przeprosiny dla Felka, są dla Dżesiego, niedługo będziecie przepraszać pewnego szwedzkiego obrońcę. Jak już pisałem, Dżesi zamknął mordy hejterom i jeszcze nie raz zamknie xD
qlop

Dodano: 27.10.2017, 16:44
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dziękuję, pozdrawiam.
Luke88

Dodano: 27.10.2017, 20:10
Sugerowanie, że to była tylko jedna jaskółka. Nie dziękuję, nie pozdrawiam.
qlop

Dodano: 28.10.2017, 09:38
Trafiło się ślepej kurze ziarno.
JINKS

Dodano: 02.12.2017, 22:03
i co qlop łyso ci ? odświeżam temat bo aktualny
Devil156PL

Dodano: 02.12.2017, 23:40
Po co zakładać tematy przeprosin ? poda mi ktoś sens ? Piłkarze Manchesteru wchodzą to i czytają ,bo jak nie to po co to pisać ?
Teraz jak któryś z hejtowanych piłkarzy zagra bardzo dobry mecz to będzie znowu wpis na forum z przeprosinami , o których ci piłkarze i tak się nie dowiedzą ?

Czekam na przeprosiny dla Herrery ,Blinda,Lindelofa , Lukaku(ostatnio hejtowany o brak bramek) ,Mikiego czy też Shawa . Teraz są na nich ostre hejty , a za kilka dni, tygodni czy miesięcy pewnie będą nic nie znaczące przeprosiny .
JINKS

Dodano: 03.12.2017, 12:32
Pilkarze moze nie wchodza tu ale wiem ze EdWoodward sie udziela na tej stronie to on pewnie przekazuje te info do pilkarzy, tak mi sie wydaje.
Devil156PL

Dodano: 03.12.2017, 13:14
Wiem , że Ed to fejk(choć nigdy nic nie wiadomo) ,ale nawet jeśli piłkarze by wiedzieli o tych przeprosinach , to myślicie , że przejęli by się nimi ? Odp : NIE . Co będzie obchodzić takiego Lingarda to , że kilka kibiców z Polski przeprasza go , za hejt . Lingard jakkby się o tym dowiedział powiedziałby ,, ok . fajnie '' a za 2-3 minuty by o tym zapomniał .
Więc wciąż czekam , aż ktoś mi poda sens takich wpisów . Po jedyny sens jak na razie to zaspamowanie forum.
Diabloo797

Dodano: 07.12.2017, 18:07
Jak z City coś ukłuje to chyba trzeba będzie zbierać na pomnik

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Przeprosiny dla Lingarda

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania