Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Ancelotti

SkuzikRedDevil1
Dodano: 21.10.2017, 17:34
Witam. Co myślicie na temat zastąpienia Mou Ancelottim? Należaloby to zrobić już teraz póki można jeszcze uratować ten sezon. Według mnie czeka nas teraz równia pochyła. Trzeba na modłe Bayernu zareagować natychmiast. Mourinho nam nic nie da. Potwierdził to zmianami. Gra archaicznym stylem z 2 def pomocnikami, zostawia na boisku Lingarda a zdejmuje Martiala, ktory nawet bez formy daje nam więcej. Moim zdaniem to czas,aby podziękować Mourinho.
ferdas

Dodano: 21.10.2017, 18:00
Po pierwszej porazce w grze o punkty chcesz zwalniac managera ? nawet chyba real daje wiecej czasu .. ja mam nadzeieje ze Ancelotti nigdy zawita na OT, nigdy nie trawilem tego buca i nie uważam że odmienił by klub jak za pomocą czarodziejskiej różdzki
Davide

Dodano: 21.10.2017, 18:11
ferdas napisał: nigdy nie trawilem tego buca

Buca? Polecam przeczytać jego biografię "Nienasycony zwycięzca", facet ma dużo dystansu do siebie i świata.
ferdas

Dodano: 21.10.2017, 18:32
Nie czytałem tej książki i raczej nie przeczytam, ale w swojej biografii można przedstawić się w takim świetle jakim chce się żeby być odbieranym. Moja niechęć do niego wynika z jego buńczucznych i pysznych wypowiedzi jeszcze za czasów kiedy prowadził AC Milan.
vanderToki

Dodano: 21.10.2017, 18:52
Post zedytowany dnia 21.10.2017 18:53 przez vanderToki

Ancelotti to jeden z moich ulubionych trenerów, mimo że Bayern to pierwsza jego drużyna, którą lubię, i akurat z nią nie wypaliło. Przede wszystkim jednak uważam, że za wcześnie, by skreślać Portugalczyka, choć za nim akurat nigdy nie przepadałem [paradoksem jest podawanie jako przykładu Bayernu, który akurat Carlo zwolnił - ponadto nie tak od razu, tylko po opadnięciu z LM w ćwierćfinale, laniu w fazie grupowej następnego sezonu i w momencie, kiedy Bayern miał dużą stratę do lidera - sytuacja nieporównywalna z tą na Old Trafford ; )].
Nie trawię za to Simeone, nieprzerwanie od niemal dwudziestu lat. ; p
Alaan

Dodano: 21.10.2017, 21:25
Zamykam, wg mnie to troll.

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Forum » Nasza kadra » Ancelotti

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania