Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Najwieksi eksperci Devilpage

arbiter
Dodano: 18.10.2017, 11:51
Temat zedytowany dnia 18.10.2017 11:52 przez arbiter

Waszym zdaniem jacy są? Moje typy to Kilerek7, kckMU i jassaj i vanderToki.
daarrreek
Dodano: 18.10.2017, 15:35
arbiter
jassaj

Dodano: 18.10.2017, 16:28
nie wiem czy to ironicznie napisane czy naprawdę ale dziękuje za wyróżnienie
arbiter
Dodano: 18.10.2017, 17:58
jassaj to nie bylo ironicznie. jak bym mial na to pytanie odpowiedziec ironicznie to moim typem bylby np.: DonaldT
Kalina
Dodano: 18.10.2017, 19:09
Post zedytowany dnia 18.10.2017 19:09 przez Kalina

Mysle ze jeszcze Alan (czy tam Alaan)
vanderToki

Dodano: 18.10.2017, 19:20
Post zedytowany dnia 18.10.2017 19:21 przez vanderToki

Jak również dziękuję, choć niegodnym, piłkarsko ekspert ze mnie żaden. Cyferki, zasady, tu co innego, czuję się trochę lepiej, ale też bez przesady.
Pojawia się tu od czasu do czasu - z rzadka, niestety - niejaki Grisza. Jego wypowiedzi, rozsądne, wyważone, bez pieniactwa, naprawdę dobrze się czytało i można było co nieco z nich wynieść.
Są i inni użytkownicy, z których opiniami lubię się zapoznawać; choć o bardzo zróżnicowanym poziomie wiedzy i nie zawsze się z nimi zgadzam, to i tak ich cenię. Wymieniłbym obok wspomnianych wyżej jassaja i kckMU takie oto nicki: RvN, Diabelred, Sideswipe, Pawelisto. Również Neymar12. Nawet PanWołodyjowski (ex-Granat, jeśli dobrze rozpoznaję?) - mimo że potrafi być nie wiem jak nudny, albo wypowiada się w takim stylu, że słuchać hadko - potrafi napisać coś sensownego. Pewnie pominąłem kogoś, kto też zasłużył na wspomnienie.
ferdas

Dodano: 18.10.2017, 22:01
Oprocz tych co wymienilisice mi przyszły do głowy jeszcze dwie osoby co miały spore pojęcie o piłce, ale oni już od dawna się nie udzielają tutaj: Reste i mally
kckMU

Dodano: 18.10.2017, 23:00
Post zedytowany dnia 19.10.2017 07:52 przez Alaan

Dzięki za wyróżnienie.

Nie jestem narcyzem i nim nie będę. To, co wiem, czerpie tylko i wyłącznie z kilkunastu lat doświadczenia. Tyle co człowiek przerobił spotkań, trenerów, piłkarzy, pokoleń, zmian stylu piłki, nowych pomysłów, piłkarskich rutyn a zarazem wiecznych niespodzianek, musi mocno procentować w codziennych rozmowach.

Ja tylko napisze, że dla mnie wiedza o piłce może się ograniczać do absolutnego minimum, o ile jest się za swoją drużyną na 100%. Są różne sytuacje i to jest fakt. Ja na ten przykład byłem za Moyesem do ostatniego meczu i nie czekałem na jego zwolnienie (jak to brzmi), a van Gaala wyrzuciłbym już w grudniu w drugim sezonie (mimo, że niektórzy chcieli wypełnienia jego 3-letniego kontraktu). Każdy widzi to inaczej, najważniejsze jednak jest 100% wsparcie w każdym meczu. Sobota/niedziela, wtorek/środa/czwartek, nie ma znaczenia.

To nasi piłkarze, nasz trener, klub i miłość na całe życie. Niezależnie od tego, czy akurat jesteśmy słabi czy mocni, w pełnym składzie czy mamy szpital, czy rywal jest na fali czy w dupie, trzeba być przez te 90 minut z nimi.

Jedyne czego bym się pozbył z tej strony to trolle, ale to jest nie do zrobienia. No k..., jak się czyta, że "Ozil jest lepszy od Mikiego, który nawet nie walczy", to serio białej gorączki idzie dostać.

Ja bym tu jeszcze dopisał Reusika. Czasami mnie denerwowało, że za bardzo statycznie podchodził do tematów, ale chłop jest typowym znawcą. Takim trzeba dotrzymywać poziomu.
kawa213

Dodano: 19.10.2017, 16:48
Oczywista święta trójca ekspertów (bez sarkazmu akurat) : vanderToki, jassaj i kckMu. Jassaj to chyba był na tym serwisie jeszcze, jak tu patologia sie nie panoszyła. Gościu ma rozsądne, wyważone i trafiające w punkt wypowiedzi. Podobnie vanderToki, który również ogarnia temat. Najmniej kojarze ostatniego kolegę ale czytając jego wypowiedzi moge się domyślić że to mądry i rozsądny człowiek. Tyle w temacie
DonaldT
Dodano: 19.10.2017, 21:49
arbiter ty sobie mordy moim nickiem nie wycieraj
arbiter
Dodano: 21.10.2017, 17:56
Dobra Donald spoko .

@kckMU, mam pytanie, wskazałeś Reusika chyba ironicznie ? Bo mialem te watpliwa przyjemnosc widziec jego komentarze w trakcie meczu i przyznam ze takiego prymitywa dawno nie widzialem
Sideswipe

Dodano: 21.10.2017, 18:40
Reusik12 owszem, prymityw, który się z resztą podszywa, chodziło o Neymar12 a pierwotnie miał nick Reusik ale chyba zbanowany był.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Najwieksi eksperci Devilpage

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania