Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Życie po Mourinho

mario93
Dodano: 17.10.2017, 01:18
3, 5, 8 sezonów... nie wiem ile lat spędzi u nas The Special One, ale ostatnie wypowiedzi Portugalczyka mogą sugerować, że jego przygoda w czerwonej części Manchesteru może trwać krócej niż się początkowo wydawało...

Jako fan Mourinhowskiej myśli szkoleniowej, chciałbym aby Portugalczyk został u nas jak najdłużej i dał nam wiele radości. Okazuje się jednak, że nie jest to nic pewnego. Temat ten założyłem, aby poznać Wasze opinie o przyszłości Man United po ewentualnym odejściu Jose Mourinho. Moim zdaniem jeśli ewentualna zmiana terenera nastąpi za 2-3 sezony to United będzie dojrzałą ekipą z wieloma zawodnikami klasy europejskiej w dobrym wieku, być może już z dużymi sukcesami (np. wygrana liga, a kto wie może i puchar Europy). Kogo widzicie jako następcę Mourinho? Jakiego typu trener mógłby tchnąć w zawodnikow nową energię i motywację? Czy jest w ogóle ktoś kto po odejściu Mourinho moze coś poprawić? A może nowy trener będzie miał przed sobą zadanie niewykonalne? Czy na dziś ktokolwiek moze sie równać z Mourinho pod względem wartości jaka wniesie do nowego zespołu? Odejście Mourinho moze być dla nas trudnym momentem, ponieważ nie widzę innego trenera, który uniesie ten ciężar jakim jest tenowanie United. Co moze nas uratować? Moim zdaniem jest szansa, że przez następne sezony Jose zbuduje coś na wzór samograja, który nie będzie wymagał ogromu pracy w celu utrzymania dobrych wyników. Jednak fakty są takie, że zbudowanie takiej ekipy w Anglii moze być niemożliwe... czekam na Wasze opinie.
Zezak0076
Dodano: 17.10.2017, 13:44
Ja pierrrrr....
mario93
Dodano: 17.10.2017, 15:50
Mozesz rozwinac swoja mysl? A moze jestes uposledzony umyslowo, he?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Życie po Mourinho

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania