Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

ceny zawodników w FPL

raku0202

Dodano: 12.10.2017, 13:23
Cześć czy mógłby ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z cenami poszczególnych zawodników. O ile czaje, że spadają i rosną ogólnie na giełdzie kiedy ludzie ich kupują lub sprzedają o tyle kompletnie nie czaje kiedy ceny zmieniają się w mojej drużynie. Podam przykład:
Na początku sezonu kupuje Lukaku za 11,5mln teraz na giełdzie wart jest 11,8 ale gdybym chciał go sprzedać to u mnie w składzie widnieje za 11,6.
Przykład Eriksena, na początku sezony kupiłem go za 9,5 teraz na giełdzie wart jest 9,7 ale mogę go sprzedać za 9,6. O co z tym chodzi?
Gram dopiero 2 sezon i myślałem że sprzedaje zawodników po aktualnej cenie giełdowej, a jeśli nie to po cenie, za którą kupiłem zawodnika. Czym jest cena pośrednia, za którą zawodnik jest sprzedawany i kiedy ona wzrasta lub spada?
Fumfel
Dodano: 12.10.2017, 15:46
Zyskujesz połowę różnicy pomiędzy kupnem a sprzedażą.
Jeśli Eriksen podrożał z 9,5 na 9,7 to różnicę masz 0,2. 50% z tego to 0,1 dlatego rzeczywista cena sprzedaży to 9,6. Zaokrąglenia są zawsze w dół, więc żeby zarobić na Eriksenie 0,2, jego cena musiaaby skoczyć na 9,9.
raku0202

Dodano: 12.10.2017, 19:26
dzięki wielkie, rozumiem że przy stratach jest analogicznie?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » ceny zawodników w FPL

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania