Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Bilety na mecz z NEWCASTLE 18.11

szarosc
Dodano: 03.10.2017, 09:10
Hej Czorty ! mam pytanie odnośnie biletów na mecz. Na stronie Manutd.com jest napisane że bilety są Sold out! Czy to znaczy że naprawdę już są wyprzedane całkowicie półtora miesiąca przed meczem? i czy ktoś może pomóc w zdobyciu 1/2 biletów na ten mecz w rozsądnej cenie
arbiter
Dodano: 03.10.2017, 09:23
mozna u koników przed stadionem ale to wyzsza cena i loteria
szarosc
Dodano: 03.10.2017, 10:10
dużo wyższa? bo na tych dziwnych stronkach są za 100f.
qbek73
Dodano: 03.10.2017, 18:49
Można trafić bilet ze zwrotów. Trzeba dzwonić. Oczywiście masz membershipa?
szarosc
Dodano: 03.10.2017, 20:01
Nie nie mam jeszcze bo nie wiem czy będę go potrzebował skoro nie ma biletów na stronie.. Na membershipa długo się czeka?
qbek73
Dodano: 03.10.2017, 20:54
Fizycznie ze 3 tygodnie, ale bilety możesz kupować od razu po zakupie. Numer membera Ci przyślą. Szkoda tylko, że zabierasz się do tych zakupów od pupy strony. BTW. Bilety są wyprzedane na mecze z maja a Ty się dziwisz, że na Newcastle nie ma? Mógłbym Ci ogarnąć te bilety ze swoich memberów, ale jakoś nie wzbudziłeś mojego zaufania. Sorry.
szarosc
Dodano: 04.10.2017, 09:56
Kurcze gościu, 2 dni temu dowiedziałem się że będę w Anglii trip do Londynu wylot z Liverpoolu, akurat tak się składa że w tych dniach gra Manchester. Narzeczona na dzień chłopaka i niedawnych urodzin stwierdziła że możemy wcisnąć ten mecz w nasz budżet, dlatego jak poparzony szukam co jak i gdzie. Jeśli będę zmuszony to pewnie kupie 1 bilet za 100f z dziwnych stron albo w ostateczności od konika a moja pójdzie w tym czasie na shoping, chociaż wolałbym kupić 2 w tej cenie jeśli jest to możliwe. Nie mam pojęcia jak szybko schodzą bilety na mecz 75 tyś. to duży stadion i nie sądziłem że może być z tym taki duży problem, zresztą na głównym faq jak wybrać się na mecz piszę jasno że na mecze z dołu tabeli nie powinno być problemu z dostaniem się na mecz. Nie pisze tam nic ile czeka się na membera tylko tyle że lepiej go mieć i kupić na oficjalnej stronie. Nie wiem dalej czy jak kupie bilet np. od konika czy też trzeba go w ogóle mieć żeby wejść na stadion. Korzystam z tej strony/forum już od dawien dawna więc w pierwszej kolejności uderzam do was po pomoc. Za którą z góry dziękuję.
Alaan

Dodano: 04.10.2017, 12:44
Załatwienie biletu na mecz Manchesteru United nie jest takie proste jak się wydaje, z kilku powodów, ale nie będę tłumaczył. Bez One Untied to loteria, na mecz z Newcastle wejściówki zeszły już w połowie lipca. Poza tym piszesz "nie wiem czy trzeba mieć bilet żeby wejść na stadion" - wybacz, podpisuję się pod ostatnim zdaniem użytkownika qbek73.
szarosc
Dodano: 04.10.2017, 12:59
Post zedytowany dnia 04.10.2017 13:06 przez szarosc

Nie bilet a membersa, czy trzeba mieć membersa żeby wejść na stadion, bądź kupić bilet np. od konika.
qbek73
Dodano: 04.10.2017, 17:04
Bilet jest nabijany na kartę. Kartę wkładasz przy wejściu do czytnika. Czyli jeśli nie masz karty a ja mam(z nabitymi na nią biletami) to pożyczam Ci kartę (oczywiście ja już wtedy nie wejdę, 1 karta=1bilet), Ty zwracasz mi za bilet plus zwyczajowo 5 do 10 funtów. Po meczu oddajesz mi kartę. Tak to się załatwia między przyjaciółmi. Ale takie sprawy ogarnia się dużo wcześniej (zwłaszcza na Premier League). Jest też możliwość otrzymania papierowego biletu. Bilety papierowe drukują na Old Trafford w osobnym budynku (ticketing) za dopłatą 5 funtów. Nigdy tego nie praktykowałem, więc nie wiem ale podejrzewam, że wtedy wystarczy włożyć do czytnika sam bilet.
Alaan

Dodano: 04.10.2017, 18:20
W takim razie wybacz, bardzo chaotycznie to napisałeś i zrozumiałem jakbyś chciał wejść na stadion bez biletu.
szarosc
Dodano: 05.10.2017, 09:29
qbek73 Rozumiem że masz bilet już na ten mecz tak? Jeśli tak to czy jest jakaś szansa że zostaniemy przyjaciółmi ? Mogę nawet dopłacić 15-20f. Jest to moja 1 wizyta w Anglii i naprawdę jestem mocno zdeterminowany by wejść na ten mecz bo następna okazja nie trafi mi się zbyt prędko. Btw. mieszkasz w Manchesterze?

Alaan sorki, tak to jak się pisze przed 1 kawą w pracy..

Czy wiecie jakie średnio ceny u koników przed meczem
Na Fb słyszałem MUPolska mi napisali że na 3/4 tygodnie przed jest jeszcze resale na stronie głównej MU czy to prawda?
qbek73
Dodano: 05.10.2017, 16:43
Post zedytowany dnia 05.10.2017 16:47 przez qbek73

Mieszkam w Zachodniopomorskim. Można dostać bilety ze zwrotów, które pewnie będą. Ale i tak trzeba mieć wtedy membera.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Bilety na mecz z NEWCASTLE 18.11

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania