Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przeprosiny dla Fellainiego

arbiter
Dodano: 12.09.2017, 23:22
Temat zedytowany dnia 12.09.2017 23:22 przez arbiter

A teraz wszyscy którzy jechali Fellę robią rząd i przepraszają Kudłatego . Gra fenomenalnie a hejtowany był niemiłosiernie, rośnie nam legenda OT
arbiter
Dodano: 12.09.2017, 23:34
I ja tez chcialbym go przeprosic bo przyznam ze troche po nim jechalem
wmatpl

Dodano: 13.09.2017, 13:49
Wyślijcie list do niego bo na forum raczej nie wejdzie
NemoQeco888
Dodano: 13.09.2017, 14:54
Do hejtowania pierwsi, a do przepraszania niekoniecznie
Galina
Dodano: 13.09.2017, 15:10
sorry Fella ...
KRYSTIAN
Dodano: 14.09.2017, 21:50
Nigdy nie obrażałem felka i zawsze go broniłrm gdy mój brat mówił o nim drewniak piz#a i teraz czuje satysfakcje że wierzyłem w tego zawodnika
Ariell
Dodano: 16.09.2017, 12:29
"Rośnie nam legenda na OT" - Dobry żart. Gra bardzo dobrze, ale z legendą to kogoś poniosło chyba... I nazwanie go "Kudłatym" też nie wskazuje na jakiś wybitny szacunek dla tego piłkarza
Maxwell
Dodano: 16.09.2017, 15:29
Zaczyna się znowu.... W tamtym sezonie też miał początek fenomenalny a potem wrócił do swojej normalnej dyspozycji. Więc nie zdziwię się jeżeli tak się stanie i tym razem.
Alaan

Dodano: 16.09.2017, 18:48
Ja nigdy nie byłem fanem Fellainiego i nie będę, nawet jeśliby w statystykach gole/asysty wiódł prym oraz wybrano go najlepszym zawodnikiem miesiąca/roku - doceniam jego starania i dobre spotkania, ale po prostu irytują mnie jego zachowania, i nie jest to związane z hejtem z zasady.

Podania do najbliższego zawodnika lub do tyłu - szlagier w wykonaniu Belga, czasami wygląda jakby wyjęli go z podwórka okręgowej ligi marokańskiej.

Brak wyskoku do pojedynków powietrznych - nie potrafię zrozumieć dlaczego piłkarz, który mógłby wygrywać pojedynek z każdym rywalem o te 10-15cm niższym, w głupi sposób zapuszcza korzenie w murawę i nie odrywa stóp do główki, klasykiem był chyba Marcelo, który ściągał mu piłki z czoła. O latających łokciach nie wspomnę.

Głupie faule - lekki stres i Marouane zostawia mózg w szatni, no ale to już specyfika wielu piłkarzy. Potrafi także zmarnować sytuacje stuprocentowe i to dosyć często poprzez braki techniczne, czasami mam wrażenie, że De Gea byłby bardziej skuteczny.

Doceniam naszego zadaniowca, bo zostawia serce i ostatnio daje dobre zmiany, ale uważam, że gdyby mierzył 1,75cm to nigdy nie zaszedłby tak daleko, ba - zaryzykuję stwierdzenie, że nie opuściłby Belgii. Czekam na kontrargumenty
Kalina
Dodano: 17.09.2017, 19:58
Post zedytowany dnia 17.09.2017 19:59 przez Kalina

Lekki stres? Nie wiadomo, ale z tego co mowia zawodnicy to stres towarzyszy im caly czasy i to nie lekki. Co do skutecznosci. Piszesz ze potrafi zmarnowac sytuacje 100% a kto nie potrafi? Podaje do najblizszego i do tylu - chyba jednak niekoniecznie, juz w tym sezonie popisal sie prostopadlym podaniem ktore rozpoczelo akcje bramkowa. Nie wiem wlasciwie w jakim celu to wszystko napisales, temat troche dziwny, zeby przeprosic felka za ogromny hejt w nagrode za dobry start tego sezonu. Nikt go tu nie gloryfikuje, niech sie Belg nacieszy ze go na dp w koncu choc troche docenili
arbiter
Dodano: 18.09.2017, 09:57
Malina racja , tez dla mnie dziwny ten temat jest, nie wiem po co go założyli przecież on i tak tego nie przeczyta.
Alaan

Dodano: 19.09.2017, 00:18
@Kalina poważnie, myślisz, że Fellainiemu zależy na pochwałach płynących z DP? Wiem wiem, czepiam się słówek, ale to po prostu odbicie piłeczki Napisałem to wszystko dla tezy z ostatniego akapitu, bo kontekst całego tematu na forum właśnie zahacza o gloryfikację piłkarza, który, gdyby nie wzrost - jest zawodnikiem po prostu przeciętnym. Lekki stres jako boiskowy slogan, wiadomo przecież, że nikt nie ma czystej głowy wychodząc na murawę stadionu takiej pojemności, po prostu gdy sytuacja zaczyna być bardziej nerwowa to Belg przeżywa wszystko mocniej, przez co wyłącza mu się myślenie. Sytuacji stuprocentowych, w których wystarczy dołożyć nogę a futbolówka odbija się jak od kłody nad poprzeczką... No marnować nie wypada i nawet jak się komuś zdarzy, to nie tak często jak Fellainiemu.

Lubię gościa, ale czysto piłkarsko jako zadaniowiec od pojedynków powietrznych nie rozumiem i nie zrozumiem jak może nie wyskakiwać do główek w sporej ilości przypadków, o kreatywności boiskowej nie wspominając.

Trochę odjechałem (chyba z racji godziny ) ale pamiętam, że byłem pierwszą osobą, która niekorzystnie wypowiadała się o Belgu gdy był chwalony za główki (a wygrywał ich wtedy mniej niż 50%), nawet miałem fazę żeby liczyć mu na własną rękę statystyki. Aktualnie Fellaini dał w tym sezonie jedną genialną zmianę i rozegrał jeden przyzwoity mecz, nic więcej, więc gdy czytam o fenomenalnej grze... No nie mogę.
asart
Dodano: 19.09.2017, 20:55
Zawsze Fella pozostanie drewnem w moich oczach, teza że gdyby nie wzrost.. jest bezsensowna, gdyby nie prawa noga to Valencia nie grałby w piłkę, gdyby nie kontrola nad piłką to messi byłby nimkim,(gdyby nie żel na włosach to Kryśka byłby dalej w Manchesterze)... chodzi mi o to, że jest jego atut i jak u każdego innego piłkarza to właśnie atuty i zalety sprawiają, że grają w Premier League albo w Rokita Rokitnica. Niestety ten swój atut wykorzystuje czasami lepiej czyli tak jak powinien, a czasami niezrozumiale tak jak w przypadku z Marcelo. Gdy do nas przychodził miałem nadzieje, że będzie świetnym defensywnym pomocnikiem, niestety tak nie było, jego miejsce jest bliżej pola karnego rywali, w końcu przez gre w ofensywnie Evertonu do nas przyszedł. Mimo że uważam go za drewno, bo wybitnym pomocnikiem nie jest!, nie ma genialnych podań i słabo czyta gre to jednak cieszę się, że mamy takiego zawodnika na ławce, który jak to już Jose kilka razy pokazywał, może zrobić różnice i po wejściu z ławki wygrać dla nas mecz strzelając farfocla głową.
mycka86
Dodano: 19.09.2017, 21:37
Zdecydowanie jest przydatnym zawodnikiem i Mou umiejętnie wykorzystuje jego atuty. Nigdy nie odpuszcza i pewnie strzeli jeszcze kilka ważnych bramek za co należy mu się szacunek, ale nie jest i nie będzie piłkarzem, który na dłuższą metę będzie ciągnął ten klub do przodu.
FergusonGuy

Dodano: 19.09.2017, 23:51
Mou po prostu potrafi go wykorzystać.Fella to walczak i ducha gry nie można mu odmówić.Ciesze się że Afro gra dla naszej drużyny.Pogba-Matić-Fella-Herrera-Carrick to wygląda naprawde przyzwoicie.
Alaan

Dodano: 21.09.2017, 23:00
asart napisał: teza że gdyby nie wzrost.. jest bezsensowna, gdyby nie prawa noga to Valencia nie grałby w piłkę, gdyby nie kontrola nad piłką to messi byłby nimkim,(gdyby nie żel na włosach to Kryśka byłby dalej w Manchesterze)... chodzi mi o to, że jest jego atut i jak u każdego innego piłkarza

Widzisz, dla mnie jest różnica między cechami wrodzonymi a nabytymi. "Talent to dziesięć procent, reszta to morderczy trening", jak mawia klasyk - Valencia wypracował prawą nogę długimi godzinami, Messi to ewenement na skalę historii futbolu tak samo jak Ronaldo, więc pominę temat. Fellaini? Po prostu jest wysoki, nic więcej. Jeżeli teraz potrafi przegrać główki z mniejszymi od siebie o głowę to co gdyby mierzył te 1.80 cm? Wolę oglądać Belga w United niż u rywali, ale wybitnym pomocnikiem to on nie jest i nie będzie, bo brakuje mu kreatywności i wyskoku w pojedynkach powietrznych.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Przeprosiny dla Fellainiego

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania