Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Premier League - Ogólna Dyskusja

Macheda94

Dodano: 09.09.2017, 15:37
Siema
Z góry mówię szukałem takiego tematu i nie mogłem znaleźć takiego, przechodząc do sedna, chciałem założyć temat do ogólnej dyskusji na temat BPL wszystkich wyników w kolejce(komentowania ich) etc. , przykładowo jak wam podobał się 1 pierwszy mecz kolejki MC 5:0 LFC. Zapraszam do dyskusji pozdrawiam
bajuu
Dodano: 14.09.2017, 20:32
Najbardziej wyrównana liga na świecie, dlatego najlepsza do oglądania.
Co nie znaczy, że z najlepszymi drużynami. Ostatnio angielskie drużyny nie radzą sobie w LM, ale mam nadzieje, że ten rok będzie przełomowy. Co do PL to wie ktoś gdzie legalnie oglądać mecze za niewielką opłatą, bo na nielegalnych słaba jakość. A nie chce bulić 80 zł miesięcznie za nc+ jak nie oglądam TV.

Co do ostatniej kolejki to szkoda trochę tego remisu. Po golu na 2:1 liczyłem na kontrę i podwyższenie prowadzenia.
Davide

Dodano: 23.09.2017, 15:35
Dobre widowisko na London Stadium, ciekawe czy Bilić poleci po takim meczu. Szkoda by było, zaczęli się rozkręcać w tym sezonie, ale może rzeczywiście coś się wypaliło w jego relacjach z zespołem. Przez pierwsze pół godziny meczu byli lepsi, potem kontuzja Antonio i ofensywne trio Tottenhamu zrobiło swoje. Czerwona kartka niedoszłego piłkarza MU Auriera i West Ham w przewadze zdołał się podnieść, zdobyli dwie bramki, ale punktu nie ma.
ferdas

Dodano: 23.09.2017, 20:32
Lester na własne życzenie przegrało, mieli remis w zasięgu ręki, sfrajerzyli się po całości według mnie. Tragiczna gra ich obronców wołała o pomstę do nieba a "wisienką na torcie" był kompletnie sfrajerzony rzut karny. Szkoda bo liczyłem że lfc znowu pogubią punkty jak na nich przystało.
ziutek09
Dodano: 24.09.2017, 17:51
Jeżeli chcesz niedrogą stronę do oglądania to polecam tą http://pierwsza.tv/account/register?ref_id=277411 20 zł na miesiąc wszystkie mecze w hd lub sd bo to są streamy wrzucane przez innych użytkowników nie zacina się możesz również oglądać na tele bardzo lubię tą stronkę bo spędzanie czasu na szukaniu darmowych streamów i jeszcze w dobrej jakości to strata czasu oprócz meczów lecą także np ksw zamiast płacić w polsacie od razu tu będzie leciało

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Premier League - Ogólna Dyskusja

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania