Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Kupno 2 biletów na mecz - PYTANIE

Matkiel
Dodano: 08.09.2017, 11:42
Witam, chciałem spełnić marzenie i wybrac się wreszcie na Old Trafford.
Powiedzcie proszę czy jest opcja zakupu biletów przez osobę, która posiada memebershipa dla mnie (sam nie posiadam)? Czy jedyne co zostaje to kupno memebershipa + biletu na pojedynczy mecz?

Pozdrawiam,
Mateusz
qbek73
Dodano: 08.09.2017, 18:30
Post zedytowany dnia 08.09.2017 18:31 przez qbek73

Powiedziałem. Usłyszałeś? Nie? Więc chyba chciałeś, żeby napisać, nie powiedzieć? Zasady są proste: 1 member = 1 bilet. Bez membera (lub większą ilość biletów na jednego membera) można było kupić bilet w zeszłym sezonie, na niektóre mecze ligi europy. W tym sezonie jest liga mistrzów więc zapomnij. Na mecz z Burton w pucharze ligi, jak na razie bilety słabo się sprzedają, więc może kilka dni przed meczem zaczną sprzedawać bez membera. Czyli podsumowując, jeśli chcesz kupić bilet na premier league lub ligę mistrzów musisz kupić membera. Oczywiście jest inne wyjście. Znajdujesz kogoś z memberem, on kupuje bilet na mecz i pożycza ci swoją kartę (bilety są nabijane na kartę). Ty po meczu mu ją zwracasz.
Mariuszkier
Dodano: 13.11.2017, 08:21
Witam. Podłącze się do tematu. Otóż 5 grudnia spełniam marzenie z dzieciństwa i lecę na mecx przeciwko CSKA. Na ten mecz można bylo kupić 6 biletów na jedną kartę. Zakupiłem wiec kartę, oraz 2 bilety. Mój znajduję sie na karcie, a ten drugi Kartę dostałem po 2 tygodniach. Czy drugi bilet również przyjdzie pocztą? Mailem? Czy trzeba może odebrać go w dniu meczu przy stadionie?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Kupno 2 biletów na mecz - PYTANIE

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania