Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Logo po lewej?

Olo

Dodano: 08.08.2017, 15:41
Czemu przestawiliście logo na lewo? Jakoś teraz kłuje w oczy. Może ktoś powiedzieć co stało za tym pomysłem? Żeby piłkarzy nie zasłaniać?
cnk

Dodano: 08.08.2017, 16:50
To nie jest istotne, ogolna szata graficzna i tak jest slaba co mnie dziwi od dawna bo inne serwisy mimo,ze praktycznie nie maja spolecznosci takiej jak tutaj (liczba komentow) maja ladniejsze strony o united i w sumie chetnie dawno bym sie przeniosl tylko po prostu nie ma tam kogo czytac a czasami mozna sie posmiac z komentarzy
matheo

Dodano: 08.08.2017, 18:59
Olo, wstawisz screena? Bo pozycja logo nie była zmieniana
Olo

Dodano: 09.08.2017, 13:02
Post zedytowany dnia 09.08.2017 13:04 przez Olo

Kliknij, aby powiększyć obrazek

Proszę; dałbym głowę że było po drugiej stronie.
Baltona

Dodano: 09.08.2017, 14:44
mało tego, kilka razy, co najmniej dwa, pisałem do adminów, że strona jest nie aktualna, konkretnie chodzi o historię i temu podobne zakładki. Olali mnie, żadnego kontaktu, żadnej poprawy i aktualizacji, a teraz to pewnie dostanę ostrzeżenie za to, że publicznie o tym mówię.
matheo

Dodano: 09.08.2017, 19:07
@Olo - od 5 lat to logo jest po prawej stronie. Nic się nie zmieniło
Olo

Dodano: 09.08.2017, 23:32
Haha, to widać jaki jestem spostrzegawczy

Dzięki za info i wybaczcie zamieszanie. A poza tym - nie przejmuj się komentarzami, robicie super robotę z tą stroną. Tym bardziej że to wszystko za free. Dziękuję
degim

Dodano: 10.08.2017, 17:39
Też zawsze wydawało mi się, że logo jest po lewej. Spiskowcy nazywają to "Efektem Mandeli", a naprawdę to zwykła zdolność człowieka do pomijania takich szczegółów
cnk

Dodano: 10.08.2017, 20:56
Olo napisał: nie przejmuj się komentarzami, robicie super robotę z tą stroną. Tym bardziej że to wszystko za free. Dziękuję

nikt nie musi sie przejmowac komentarzami bo kazdy tu jedynie wyraza subiektywna opinie jednym sie podoba innym nie, normalna w swiecie rzecz !
jassaj

Dodano: 10.08.2017, 22:59
Post zedytowany dnia 10.08.2017 23:00 przez jassaj

Może przeglądarka coś zle Ci wczytała i stąd cały bałagan. Zdarza się ale co jak co do DP nie można się za bardzo przyczepić. Pare razy miałem ochote sobie odpuścić wizyty tutaj, głównie ze względu na niektóre ameby umysłowe które skutecznie psuły humor ale jako portal informacyjny DP jest super. Zawsze świeże newsy, zebrane na 1 stronie,bez przestojów czy przeoczeń, czasem pojawiają się jakieś niepotwierdzone informacje jak plotki transferowe z angielskich mediów co może niektórych irytuje- ale wait, tu ma być wszystko związane z klubem więc plotki też a jak ktoś ich nie lubi może nie czytać, ja czasem się irytuje na taką paplanine ale to nie są ataki pod adresem redakcji tylko redaktorzyn oryginalnych tekstów którzy piszą 3po3 a potem cieszą się atencją przez jakiś czas. Jeżeli ja bym mógł jakąś zmiane zaproponować to miłoby było zobaczyć więcej artykułów/felietonów czy czegoś nawet na kształt subiektywnych blogów o historii United z zawodnikach, rekordach, wiem, że są od tego zakładki ale fajnie by było poczytać od czasu do czasu z okazji jakiś ważnych dat, np w rocznice rezygnacji Fergiego jakiś obszerny artykuł o jego osobie albo wspomnienia sezonu 08, troszke więcej takich artykułów czysto ciekawostkowych np, zdobywcy jakis osiągnięć (np najszybsze hat tricki czy najdłużej zachowane czyste konta w historii, tak wiecie, nie tylko wypisać data od do, tylko przybliżyć sylwetke gracza, ogólną sytuacje wtedy, takie wspomnienia z porcją statystyk). Dla mnie to spoko opcje na lekture i nie mówie, że to tak codziennie ale czasami, jakby ktoś z redakcji miał czas i chciał się bawić to myśle, że to by urozmaiciło strone
cnk

Dodano: 13.08.2017, 12:21
wystarczylo napisac,ze mi sie strona nie podoba i od razu nowa zrobili
Martinezz89
Dodano: 13.08.2017, 19:40
Jak tak za free, to niby skąd te banery wszędzie? Strona jest niedopracowana i generalnie słaba..

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Logo po lewej?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania