Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Jak zostać zawodnikiem Manchester United?

Borco
Dodano: 27.07.2017, 15:52
Siemanko! pytanie jak w tytule: jak to zrobić by zostać zawodnikiem Manchesteru United gdy skauci pomineli Twój talent? Kurde tak siedze czasami w domu czy to w pracy i zaczynam myśleć co zrobiłem źle w swoim życiu, że moje największe marzenie jest co raz trudniejsze do zdobycia. Lata lecą a United dalej mnie nie zaprosili na testy. Myślałem żeby jechać do Carrington i jakoś złapać Jose po treningu i mu szczerze powiedzieć: Trenerze słuchaj mam złoty biznes dla Ciebie. Widze, że Edziu średnio ogarnia w tym okienku transfery. Ewidentnie Blind i Darmian to nie sa LO, a mój ulubieniec Shaw jeszcze sie poleczy troche. Jestem rodowitym lewym obrońcom ze starym powiedzeniem: piłka może przejść ale zawodnik już nie. Moim boiskowym idolem jest każdemu znany: Roy Keane. Nie było wiekszęgo zabijaki jak on. Jak patrzę na połowe tuptusiów i lalusiów bojących sie dostawić nogi czy brać odwet za resztę drużyny to szlak mnie trafia. Ja przyjde do was za darmo, agent też nic nie weźmie a co do pensji sie dogadamy. Forma jest, buty mam moge juz zaczynać od Superpucharu.

Co wy na to przejdzie taka gadka?
Tomasson1204

Dodano: 27.07.2017, 16:11
Post zedytowany dnia 27.07.2017 16:12 przez Tomasson1204

Hej,

Sprawa nie jest taka trudna i wbrew pozorom Twój plan jest jak najbardziej ok. Ja mniej więcej tak samo zaczynałem... zagadałem do trenera, przedstawiłem swój plan na siebie, a potem poszło już z górki.

Pozdrawiam
Gary Neville

Tłumaczono przy użyciu Translate Google
Olo

Dodano: 27.07.2017, 16:39

A tak w sumie serio, bo temat ciekawy: myślicie że jakiś polski nastolatek miałby szansę gry w Utd? Zakładam ofc. że ma ogromny talent i zdrowo się prowadzi, ale pochodzi z jakiejś małej wsi gdzie nie ma skautów, nie ma kamer etc.

Wiadomo, że w Anglii tacy chłopcy mają więcej szans, ale serio - jak Waszym zdaniem potoczyłaby się kariera mega brylantu, ale z polskiej wsi?

Jak wyglądałaby taka droga z KS Pipidovia do Manchesteru United?
Copy
Dodano: 27.07.2017, 20:27
@Olo
Myslę, ze były by 2 drogi.
1x- przez Pipidówek, do rezerw Legii/Lecha, główny skład/ niemcy / Anglia- Utd
2x- "Trenerze. Jestem diabłem od urodzenia, daj mi 2 dni testów, a nie pożałujesz"
Biorac pod uwage, ze masz talent co najmniej Fellainiego
Krystiano98
Dodano: 27.07.2017, 20:51
Post zedytowany dnia 27.07.2017 20:52 przez Krystiano98

Podejrzewam, że trzeba by było wysłać list do Manchesteru. Porobić filmiki z meczów, nagrania sam na sam z piłką, pokazać może swoją dietę, pracę na siłowni. Moooże by od razu tego nie wyrzucili.

No albo zdobyć numer do Raioli.
jassaj

Dodano: 27.07.2017, 21:16
Moim zdaniem z takiej polskiej wśi to raczej- brutalnie- ale nie ma czego szukać. Tu chodzi o cały etap kształcenia. Sam mieszkam w małym mieście i widze jak to wygląda. Mimo, że to Śląsk i z każdej strony klub Ekstraklasy lub conajmniej 1 ligi, mimo, że każdy ma jakąś szkółke to jednak dzieciaki z mojej miejscowości konkretnie trafiają na "rekreacje" na treningach "trampkarzy" drużyny okręgowej. Rodziców zwyczajnie nie stać, żeby dowozić dzieciaka na treningi w "jakiś" klubach albo jest to zbytni problem w relacji szkoła-pasja, żeby codziennie poświęcać czas na trening+ 2-3 godziny na dojazdy. Pozatym o czym my mówimy, takie United ma pod lupą już grupki 12 latków jak nie młodszych gówniaków, u nas w wieku 12 lat to jest orlik i pan w-fista który dorabia po godzinach. Tylko ułamek trafia do szkółek porządnych polskich klubów a jeszcze mniejszy ułamek z tych szczęśliwców robi jako taką kariere z wyjazdem na zachód włącznie. Z wysyłaniem filmików to nie wiem czy żarcik, czy jak ale przecież dziennie na OT przychodzi pewnie z milion takich filmików - a to jakiś dzieciak podeśle bo ma fantazje, a to jakiś tatuś a to jakiś pseudo agent desperat, dodając do tego listy od fanów i całą mase poprostu spamu związaną z takim klubem to prędzej policzysz wszystkie włosy na głowie, łącznie z brodą niż ktoś ten filmik obejrzy
Niestety, smutne ale prawdziwe. Jeżeli nie masz dużo szczęścia i nie urodzisz się gdzieś, gdzie już jest jakaś ogarnięta szkółka, albo nie masz rodziców którzy są w stanie dużo zrobić żeby ci pomóc to nawet nie mamy po co rozpoczynać tematu talentu i umiejętności
Krystiano98
Dodano: 27.07.2017, 23:05
Nie, pisałem serio, ale zdaje sobie sprawe, że klub dostaje takich wiadomości multum. Jednak czasami jakaś odpowiedź się pojawia od klubu. U nas w miejscowości jeden chłopak miał talent do gry w piłkę, trenerzy z większych miast przyjeżdzali do niego, żeby zagrał u nich, nawet byli gdzieś wysoko w tych juniorskich ligach, ale ostatecznie pyka w B-klasie. A wiec zostaje tylko ogarnięty agent, który jakoś by dzieciaka wkręcił.

A co to dzieci- Manchester United trenuje dzieci od 4-go roku życia, także trzeba być naprawdę w czepku urodzonym

Swoją drogą, Krystian Bielik zaczynał w IV ligowym Górniku, a jest w Arsenalu
tracer11
Dodano: 28.07.2017, 08:41
najprosciej dla młodych mających takie marzenie to namówić starych na przeprowadzkę do Manchesteru lub niedaleko, zapisać się do jakiejś szkółki a potem to już tylko talent małolata i praca go zaprowadzi tam gdzie marzy lub w przeciwnym kierunku.
Szkółek w aglomeracji jest z pewnością bez liku, a na miejscu tez pewnie szanse ciut większe.
Choć liczy sie tylko talent połączony z pracą. Jak mło dy to posiada to znajdą go nawet w dżungli
M83M
Dodano: 28.07.2017, 10:16
Ja tak troszkę off-topu zrobię, ale powiem, że bardzo nietypowo ten temat wyewoluował.
Na ogół tematy tutaj przechodzą drogę od "poważnego" do w najlepszym wypadku "śmiesznego", a ten temat przebył drogę jakby odwrotną.

A skoro już tu jestem - moim zdaniem oczywistym jest, że nie ma jednej uniwersalnej drogi.
Upraszczając - jeden wchodzi na taki poziom z przeszłością w fawelach, a inny, bo go tata od 6 roku życia przeprowadzał przez ulicę na trening. Jedno jest pewne - i w jednym i w drugim przypadku talent talentem, ale głowa - a zatem dyscyplina pracy i nastawienie na cel, jest z pewnością najważniejsza.
Zezak0076
Dodano: 31.07.2017, 14:33
http://twitter.com/jb_8521/status/891980261365297152
Olo

Dodano: 31.07.2017, 15:10
O fak, ale news! No to oby mu się udało
United45

Dodano: 31.07.2017, 20:52
Powiem tak, jeśli ktoś ma naprawdę kosmiczny talent do gry w piłkę i przede wszystkim chce w nią grać to zachowując oczywiście odpowiednie proporcje nie jest to taka niemożliwa droga do osiągnięcia. Sam mieszkam w 40 - tysięcznym mieście na Śląsku i tutaj nie wiem jak w innych województwach ale droga rozwoju dla młodych chłopców stoi na coraz większym poziomie. A to Chorzów, a to Gliwice, a to Zabrze czy w końcu dwa Katowickie kluby 1 i 2 - ligowe. Sam trenuje w Katowicach dojeżdzając z małego miasteczka obok i nie jest to jakiś wielki problem jeśli chodzi o finanse i czas na nauke, mając dodatkowo na uwadze fakt że obecnie jest coraz więcej szkół współpracujących z klubami dzięki czemu bez problemu da się połączyć pasje z nauką. Jeśli chodzi o sam fakt dołączenia z takiego klubu do wielkiej europejskiej potęgi w nastoletnim wieku, cóż jak wspomniałem sam trenuje, osobiście z piłką wielkich nadziei nie wiąże bo w życiu obecnie mam inne cele. Jednak mam w drużynie dwójkę zawodników, roczniki 2001 i 2000 którzy swoim talentem dawno przebili rówieśników i już teraz dostają oferty z zespołów z Anglii, czy to Chelsea czy West Ham, o United nic jak na razie nie słyszałem. Tak więc paradoksalnie nawet z małej wioski da się przebić na piłkarskie salony w młodym wieku.
kuiba221
Dodano: 01.08.2017, 10:57
No i tu się z Tobą zgodze.
____
Pozdrawiam Anna
DlaPanaTo
Dodano: 02.08.2017, 12:01
Biorąc pod uwagę że w pierwszym składzie United grają tacy "wymiatacze" jak Lingard czy Fellaini którzy poziomem nie odstają jakoś bardzo od dzieci z Orlika myślę że jakiś tam procent dzieciaków z okręgówki miałby spokojnie szansę na grę w pierwszym zespole United. Inna sprawa że w Polsce jak w lesie i wybić się tutaj to jak trafić 6 w totolotka.
JohnyKukurydza

Dodano: 04.09.2017, 11:24
Post zedytowany dnia 04.09.2017 11:29 przez JohnyKukurydza

Potwierdzam, porównanie mistrzowskie.
Kalina
Dodano: 05.09.2017, 16:14
Dokladnie, trafiles w sedno tym porownaniem
januszkolo
Dodano: 18.09.2017, 22:28
Lepiej się nie dało porównać.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Jak zostać zawodnikiem Manchester United?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania