Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Dublowanie postów w tematach

M83M
Dodano: 07.07.2017, 10:16
Jestem prawie pewien, że kiedyś coś już na ten temat pisałem, ale nie mogę się doszukać tego tematu.

Chodzi o sytuację, gdy w danym temacie na forum pisałem ostatni post i teraz chciałbym napisać kolejny. Rozumiem, że jest opcja edycji, ale ona działa tylko w określonym czasie.
Po tym okresie brak jest możliwości dodania postu, dopóki inna osoba w temacie się nie wypowie.
Czy uwzględniając soft forum możliwe jest rozwiązanie takiej sytuacji?
mally
Dodano: 16.07.2017, 23:59
Forum leży i kwiczy. Nie tylko to swoją drogą. Niestety fora poupadały. Jakiś czas temu wróciłem do pisania na manusite, ale tamto forum w ogóle wymarło.
A szkoda. pisanie na fb jest uciążliwe, chętnie popisałbym na klasycznym fourm. Jeżeli znasz takie to daj znać, chętnie powymieniam opinie w "old schoolowy" sposób.
M83M
Dodano: 17.07.2017, 08:12
Czyli stara, dobra gwardia żyje jednak i ma się nieźle z tego co widzę

Chętnie sam bym zlokalizował takie miejsce. Fb nie posiadam i nie zamierzam.
Zatem w grę wchodzi właśnie taki typowy klimat forumowy.
Sentyment do miejsca jest, ale tu już nie ma praktycznie prawdziwych dyskusji.
Jakby co @mally, pisz na priv. W dobrym towarzystwie przyjemnie zamienić kilka słów.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Dublowanie postów w tematach

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania