Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Fantasy - liga polska, wybór strony

M83M
Dodano: 04.07.2017, 14:43
Zakładam, że wśród forumowej braci jest grupa osób bawiących się już w przeszłości również w jakąś fantasy ligę polską.
Moglibyście polecić którąś ze stron? Z tego co wiem, na pewno jest więcej niż jedna wersja.
Strona oficjalna eklasy, do tego bodajże wp miało swoją fantasy ligę i weszło również.
Macie jakieś porównanie? A może graliście/gracie w którąś i możecie ją polecić?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie/sugestie.
Lingardinho
Dodano: 04.07.2017, 15:48
HooligansGame. Proste i jasne zasady, szeroki arsenał broni (takich jak race czy maczety) i specyficznych boiskowych taktyk. Wciągająca rywalizacja i zacięta walka w lidze na pewno przyciągnie cię do monitora na dłuuugie godziny. Jest też możliwość gry z innymi nacjami takimi jak Turcy, Serbowie czy Grecy. Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem
champione2013
Dodano: 04.07.2017, 23:10
czytanie ze zrozumieniem się kłania
M83M
Dodano: 16.07.2017, 22:21
Post zedytowany dnia 16.07.2017 22:21 przez M83M

Dzięki chłopaki.

Nieudolnie, bo nieudolnie, ale zawsze jakoś próbowaliście pomóc/odpowiedzieć.

To i tak lepiej niż administracja forum w temacie: Dublowanie postów w tematach.

ps tak, pewnie nie powinienem się czepiać, ale z drugiej strony nic tak nie razi, jak ignorowanie kulturalnych i sensownych jak się wydaje zapytań użytkowników forum.
A wystarczyłoby napisać: nie ma takiej technicznej możliwości (przykładowo).
Pławcie się dalej w tym co jest. To do administracji, nie do wypowiadających się w tym temacie.
TheOne

Dodano: 29.07.2017, 22:59
...żeby nie zakładać nowego tematu.

Gracie w oficjalną fantasy naszej sympatycznej Ekstraklasy? Jakieś ligi do polecenia?
M83M
Dodano: 31.07.2017, 11:56
Gram w oficjalną wersję, ale w taką mocno prywatną ligę, do której niestety nie jestem upoważniany do dzielenia się kodem.

Jak z punktacją do tej pory?

U mnie przeciętnie - 155 punktów póki co.

Fajna opcja z dwoma darmowymi transferami. Niefajnie, że z tego co widzę, nie ma automatycznych zmian.
TheOne

Dodano: 01.08.2017, 09:59
189 pkt (Angulo na kapitanie miałem w ostatniej kolejce...)

Gram pierwszy raz, póki co wciąga okrutnie.
kuiba221
Dodano: 01.08.2017, 10:57
No to prawda, strasznie wciąga.
___
Pozdrawiam Anna
M83M
Dodano: 02.08.2017, 17:11
@TheOne,

ładna punktacja, ile Angulo zdobył na kapitanie?

Mój problem w Fantasy Liga polega na tym, że nie potrafię określić kręgosłupa swojej drużyny.
O ile w FPL mam 4-5 nazwisk w głowie, bez których ekipy sobie nie wyobrażam, o tyle w lidze polskiej ciężko mi takowych wyszukać. A może inaczej - kiedy wydawało mi się, że takich znalazłem, to nie punktują oni póki co tak dobrze, jakbym sobie tego życzył.

Póki co w swojej lidze prowadzę, ale konkurencja nie jest daleko.
Dlatego cały czas głowa pełna. Wszelkie sugestie mile widziane.
TheOne

Dodano: 07.08.2017, 15:51
@M83M
Angulo dostał wtedy 17 punktów, więc na kapitanie x2, czyli... 34 punkty
M83M
Dodano: 08.08.2017, 12:36
A jak obecnie wygląda u Ciebie punktacja?

U mnie 211 punktów. Prowadzę w małej, prywatnej lidze, ale nie jestem do końca zadowolony.
Irytuje mnie w polskiej wersji brak automatycznych zmian, przez co przy tych rotacjach w początkowej fazie sezonu uciekają punkty.
Ponadto chyba czas zrezygnować z Sadiku, choć jak znam życie - właśnie przeciwko Piastowi się obudzi
kari17
Dodano: 08.08.2017, 15:47
Post zedytowany dnia 08.08.2017 15:49 przez kari17

Ja też gram i chyba w ten sam i jak zawsze ten sam problem, nie wiadomo na kogo postawić by wypaliło to też jak zawsze pierwsze kolejki sprawiają, że daleko mi do czołówki ligi, a starty wynoszą od 50 pkt w górę. Ten kto od początku postawił na Angulo ten teraz triumfuje, sam o nim myślałem, ale postawiłem na niby lepszych, obeznanych z ligą, a Hiszpan miał grać z Legią to też myślałem nie strzeli, a tu niespodzianka. Do fantasy i tych wszystkich gier trzeba mieć albo łeb i bardzo dużo wiedzieć o lidze i piłkarzach, albo mieć dużo szczęścia. Pozdrawiam

Dotychczasowe wyniki moich trzech drużyn to 197, 209 i 182 pkt.
TheOne

Dodano: 08.08.2017, 22:01
Teraz mam 233 punkty. Słaba ostatnia kolejka, bo ledwie 44 pkty uciułałem... Muszę się odbić w kolejnej rundzie, bo spadłem na czwartą lokatę w prywatnej lidze (ponad 50 uczestników). Damy radę
stachu432
Dodano: 09.08.2017, 06:52
mało punktów masz jak na teraz

Dodano: 09.08.2017, 21:00
@kari,
muszę szczerze powiedzieć, że nigdy nie rozumiałem sensu posiadania w tego typu grach więcej niż jednego zespołu.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » Fantasy - liga polska, wybór strony

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania