Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Koszulka z tego sezonu z nazwiskiem

AJ44
Dodano: 26.06.2017, 22:31
Cześć, ponieważ kocham przywiązanie Patrice'a Evry do naszych barw, jego zaangażowanie jak i również jego filmiki motywacyjne chciałem sobie kupić koszulkę z TEGO SEZONU z jego nazwiskiem, pytanie gdzie taką dostanę z oficjalnym nadrukiem BPL najlepiej!
qbek73
Dodano: 27.06.2017, 12:19
Ostatni raz odpowiadam na takie pytanie. Myślenie nie boli. W internetowym sklepie Manchesteru United. Wybierasz "gołą" koszulkę, z menu wybierasz własny napis i numer. Wpisujesz "EVRA", dobierasz naszywki z BPL, podajesz adres do wysyłki i płacisz. Musisz się spieszyć bo zaraz zakończy się sprzedaż koszulek z ubiegłego sezonu. Większości rozmiarów już nie ma. Jak nie ma Twojego, to sprawdź koszulkę z długim rękawem. http://store.manutd.com/stores/manutd/en
AJ44
Dodano: 27.06.2017, 13:29
owszem "myślenie nie boli" przeszukałem allegro/strone United/ebaya i nie mogłem znaleźć nic albo życzą sobie 400 zł za koszulkę z już zeszłego sezonu albo nie ma rozmiarów więc po prostu grzecznie spytałem czy ktoś ma może jakąś stronę którą zna. Ale dziękuję bardzo za wskazanie, żeby mnie coś nie bolało!
qbek73
Dodano: 27.06.2017, 14:19
Ok. Może niepotrzebnie się uniosłem.
Bobson834
Dodano: 27.06.2017, 14:20
Zobacz może na SportsDirect, nie mogę sprawdzić aktualnie czy takową tam znajdziesz więc rzuć okiem
Lingardinho
Dodano: 27.06.2017, 16:43
Jak chcesz to mogę Ci sprzedać koszulkę United z nazwiskiem Yaya Banana z tyłu. Jak coś pisz priv.
sisinho

Dodano: 01.07.2017, 18:31
@AJ44

Bo taka jest normalna cena za oryginalną koszulkę. Są opcje tańsze ale nie będzie to oficjalka.
AJ44
Dodano: 01.07.2017, 22:26
A wiecie, gdzie w Polsce (Poznaniu) można zdobyć oryginalny nadruk PL?
mattCK

Dodano: 03.07.2017, 08:30
Niskobudżetowe koszulki z wybranym przez siebie nadrukiem polecam przejrzeć na aliexpress. Wiadomo, są to podróbki ale ich jakość na prawdę jest bardzo dobra w stosunku do ceny a i wyglądem niewiele różnią się od oryginału. Chyba, że komuś zależy na oficjalnej koszulce to pozostaje jedynie manutd.com
qbek73
Dodano: 03.07.2017, 11:28
HALO? Jest tu jakiś administrator? Rozumiem, że ten koleś wyżej, który promuje podrabiane koszulki UNITED, właśnie zakończył karierę na tej stronie? Czy też nic się z tym nie stanie, ponieważ jesteście tak głupi, że przeszkadza Wam np. wyraz "pupa" a nie przeszkadza oszukiwanie klubu, któremu kibicujecie?
Baltona

Dodano: 03.07.2017, 18:23
KOLEGO qbek73, jak tak czytam Twoje komentarze ( a przeczytałem wszystkie), to uważam, że powinieneś się już zamknąć i zgłosić sprawę do prokuratury (to Twój komentarz). Uważasz, że tak wszystko wiesz? Powinieneś aplikować na doradcę w MU, może by Cię zatrudnili. Pozdrawiam i nie odpowiadaj bo mi się już chce (...) jak Cię słucham.
qbek73
Dodano: 03.07.2017, 20:41
Nie jesteśmy kolegami i wątpię żebyśmy nimi zostali. Dlatego proponuję żebyś wiadomości do mnie zaczynał od słów: "Panie Jakubie...". Ponieważ jednak udało Ci się powiązać w jedno: sprzeciw przeciwko podróbkom, prokuraturę, z aplikacją do MU, to wolałbym żebyś do mnie w ogóle nie pisał. Bo prawdopodobnie masz jakieś uszkodzenia mózgu a ja nie nadaję się do rozmów z takimi osobami.
Baltona

Dodano: 03.07.2017, 21:09
gamoniem jesteś dzieciaku, na pana trzeba mieć wygląd i wiedzę, a także nieco rozumu. chcesz się spotkać ?
2OLEgend

Dodano: 03.07.2017, 21:12
qbek73 napisał: Nie jesteśmy kolegami i wątpię żebyśmy nimi zostali. Dlatego proponuję żebyś wiadomości do mnie zaczynał od słów: "Panie Jakubie...".

Z takiego Pana to mój ojciec na konia wsiadał.
jassaj

Dodano: 03.07.2017, 22:34
to ja polecam poczytać netykiete- w necie ludzie zwracają się do siebie per "ty" i nikt na pan Ci nie musi mówić. Pozatym nawet w prawdziwym świecie na pana to trzeba sobie zasłużyć
rps91
Dodano: 04.07.2017, 22:45
Jeśli ktoś chce koszulkę ze swoim nadrukiem za jakieś 115-120 zł piszcie na priv.
mattCK

Dodano: 06.07.2017, 08:31
qbek73 PANIE sympatyczny, czy ktoś promuje podróbki?! Trzeba najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem żeby prowadzić z kimś jakikolwiek dialog ...dla twojej wiadomości napisałem, że są dwa wyjścia z sytuacji...jedna to chińskie PODRÓBKI (dla tych którzy nie mają bądź też nie chcą wydawać kroci na bądź co bądź jedynie t-shirt sportowy), druga OFICJALNE z klubowego sklepu więc to do kupującego należy decyzja jaką kieszeń zasili.

P.S. gwoli ścisłości, gdybyśmy mielibyśmy już się dochodzić to jeśli miałbym kogoś oszukiwać kupując chińskie "repliki" to nie klub a Adidasa bo z tego co się orientuję to cała kasa ze sprzedaży trafia właśnie to nich (choć tu pewności nie mam).

Serdecznie NIE pozdrawiam PANA Jakuba
AJ44
Dodano: 11.07.2017, 19:29
ech no i się wywiązała jakaś dziwna dyskusja zwana gównoburzą.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Koszulka z tego sezonu z nazwiskiem

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania