Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Na Cristiano stać tylko United i PSG

RonaldoBack

Dodano: 18.06.2017, 12:47
Tak brzmią tytuły gazet a że od dziś nie wiadomo to Ronaldo kocha United on wraca i ja wracam razem z Ronaldo z 2 transfery Alaba na lewą obronę i Coleman i powrót Ibry po kontuzji bo jak się wyleczy to podpisze kontrakt to tak:

Kupujemy:
Ronaldo 110 mln - żeby był najdroższym transferem bo sie zdenerwuje jak nie
Alaba 40 mln
Coleman 25 mln

Sprzedajemy:
dziadka Rooneya do chin - 40 mln
Fellainiego do Evertonu spowrotem - 30 mln
De Gea - 60 mln bo jest nie lojalny i Romeo wygląda lepiej z wyglądu i w grze

Ronaldo------Ibra---Rashford---Martial
-------------Pogba------Herrera-------
Alaba-------Baily----Lindelof-------Coleman
-------------------Romeo--------------------

I dziekuję dobranoc wszystko zgarniamy w następnym sezonie Najlepsza paka świata ale się cieszę
kondzik

Dodano: 18.06.2017, 13:18
Zapodaj namiary na dilera bo widzę masz dobrego.Ibra kontuzja to raz DDG zostaje to dwa trzy Ronaldo nie wróci nie za 400 milionów euro.
Sideswipe

Dodano: 18.06.2017, 13:41
Ronaldo Mały Troll is Back Dobrze, że jesteś! Brakowało nam Ciebie!
PanWolodyjowski
Dodano: 18.06.2017, 19:23
Mysle, ze Billa Gatesa też by było stac na Ronaldo.
hooligans8
Dodano: 18.06.2017, 20:32
Ronaldo ma niby odejść z Realu to nagle nowi kibice United się pojawiają
bani
Dodano: 18.06.2017, 20:55
HAHAHHAHAHAHA.
RonaldoBack

Dodano: 18.06.2017, 21:07
hooligans8 napisał: Ronaldo ma niby odejść z Realu to nagle nowi kibice United się pojawiają

HAHAHA konto masz od miesiąca i wielki kibic ja już mam trzecie tutaj dzieciaku więc jesteś sezonowcem

Aha i proszę nie spamować niech ktoś się wypowie wszyscy mówiom że przyjdzie tylko nie wy wielcy z was kibice nie ogarniacie rynku
hooligans8
Dodano: 18.06.2017, 21:26
A to ,że jak mam konto od miesiąca to oznacza to ,że jestem sezonowcem? Nie uznaję się za wielkiego kibica United, gdyż byłem tylko na 3 meczach ,generalnie na tyle ile mi czas pozwala i możliwości staram się kibicować United od 8 lat. Ale nie pisz do mnie dzieciaku bo na żywo bys dostał klapsa, dzieciaka robisz z siebie ty skoro masz tu już trzecie konto i jeszcze się tym chwalisz tutaj publicznie, mało tego zakładasz temat i wypisujesz tu "propozycje" wyssane z gimnazjum tam, gdzie uczęszczasz więcej pokoryni realnego Świata.
czapens
Dodano: 18.06.2017, 21:48
^up

naprawdę nie warto się produkować
hooligans8
Dodano: 18.06.2017, 22:00
Szczególnie ,gdy ktoś pisze do Ciebie dzieciaku ,a następnie pisze ,że "niech ktoś się wypowie wszyscy mówiom" widać,na jakiej lekcji w gimnazjum najmniej uważa "mówią ,że gierek komunista...."
RonaldoBack

Dodano: 19.06.2017, 08:27
Fajnie, że 3 mecze united tylko widziałeś fajny kibic od 8 lat....

Nowa cena za Ronaldo ma kosztować niby 180 mln
jassaj

Dodano: 19.06.2017, 10:29
Dobra, było śmiesznie ale prośba do adminów o zamknięcie tematu bo nie ma on nic wspólnego ani z Ronaldo ani z MU tylko jest on klasyczną gówno burzą
RonaldoBack

Dodano: 19.06.2017, 12:48
jassaj napisał: Dobra, było śmiesznie ale prośba do adminów o zamknięcie tematu bo nie ma on nic wspólnego ani z Ronaldo ani z MU tylko jest on klasyczną gówno burzą

Yyy gościu to przestań spamować? Po co piszesz jak nic nie wnosisz ?
Tymczasem
"Cristiano Ronaldo w rozmowie z Zinedinem Zidanem potwierdził, że chce odejść z Realu Madryt - informuje radio Cadena COPE"

Czyli ostatni który mógł mu przemówić nie dał rady haha
Czyli na 100% już u nas czekamy na oficjalne info
Ariell
Dodano: 20.06.2017, 14:48
Za 180 mln to bym go nie chciał nawet z Moratą lub Jamesem.
RonaldoBack

Dodano: 20.06.2017, 15:39
Ariell napisał: Za 180 mln to bym go nie chciał nawet z Moratą lub Jamesem.

Ciekawe serio ?
Daj mi za 180 mln lepszych zawodników niż
Cristiano Ronaldo
Morata
James

Ciekawe kogo wytypujesz
hooligans8
Dodano: 20.06.2017, 17:15
Wawrzyniak
Kapustka
Olisadebe

A tak serio to WYPIERDALAJ.
RonaldoBack

Dodano: 20.06.2017, 17:57
Brawo jakiś Ty dojrzały xD nie ma argumentów to sobie powyzywam Typowe dzieciaki
kondzik

Dodano: 20.06.2017, 18:52
Dzieciak to ty jesteś gimbie
grafi

Dodano: 20.06.2017, 19:42
dlaczego tak jedziecie po sobie.
Mojes 77
I LvG 195mln
II LvG 156mln
Mourinho 185mln

Przez 4 lata wydaliśmy 613mln euro, niech teraz każdy spojrzy w lustro i zada sobie proste pytanie, czy warto było?. Kupujmy dalej takich piłkarzy, którzy może wypalą jak Morata i Perisic. Płaćmy za nich 130mln, podbijmy sobie statystyki wydanych kwot, a grajmy dalej tak samo. Oni nie gwarantują, że nasz poziom się zmieni. Przykład Mchitarjana, który przychodził jako gwiazda Bundesligi, a póki co tak nie gra. Ronaldo można kupić w ciemno, to jedyny zawodnik, który z miejsca gwarantuje podniesienie naszego poziomu. Nie ma co patrzeć na wiek, bo drugiego takiego jak on nie ma. Skoro chcieliśmy kupić za 100mln Griezmanna, dlaczego nawet nie dołożyć troszkę i nie kupić Cristiano. Tylko według mnie, prędzej Real opłaci jego podatki, niż Ronaldo będzie do kupienia.
Danieeel

Dodano: 20.06.2017, 21:23
Post zedytowany dnia 20.06.2017 21:26 przez Danieeel

dlaczego tak jedziecie po sobie.
Mojes 77
I LvG 195mln
II LvG 156mln
Mourinho 185mln

Przez 4 lata wydaliśmy 613mln euro, niech teraz każdy spojrzy w lustro i zada sobie proste pytanie, czy warto było?.

Przez ułamek sekundy pomyślałem, że tyle wydaliśmy na zarobki LvG i Mou. Co nie zmienia faktu, że nie warto było.

Ronaldo można kupić w ciemno, to jedyny zawodnik, który z miejsca gwarantuje podniesienie naszego poziomu. Nie ma co patrzeć na wiek, bo drugiego takiego jak on nie ma. Skoro chcieliśmy kupić za 100mln Griezmanna, dlaczego nawet nie dołożyć troszkę i nie kupić Cristiano.

Dokładnie. Cristiano to tytan pracy i symbol sukcesu. Stać go na "bieganie" po 8 latach w jednym klubie i otoczeniu, w dodatku rok po zdobyciu LM. Zdobywa ją ponownie, dokłada mistrzostwo. Zalicza wyśmienite pół roku, gdy wszyscy go skreślili i nie wierzyli w możliwość przerobienia CR7 na klasycznego lisa pola karnego. Plan się powiódł, on znów udowodnił swoją wielkość. To jak? W Manchesterze może być lepiej czy gorzej? Powrót do miejsca dorastania, powiew świeżości po 8 latach i bardziej doświadczony zawodnik w nieustającej formie.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Na Cristiano stać tylko United i PSG

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania