Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Real Madryt zrezygnował z transferu De Gei?

Kamilcia89
Dodano: 10.06.2017, 18:24
Real Madryt zadecydował, że David de Gea nie będzie celem transferowym klubu podczas letniego okienka – przekazał dziennik “Marca”. Podobne informacje publikują dziś pozostałe hiszpańskie media. Jest to zatem świetna informacja dla Manchesteru United.

Doniesienia hiszpańskiej gazety jednoznacznie wskazują na fakt, że w ekipie “Królewskich” w nowym sezonie nie będzie żadnych zmian w kwestii obsadzenia pozycji bramkarza. To miejsce ponownie zarezerwowane będzie dla Keylora Navasa i Kiko Casilli. Taka miała też być już wcześniej decyzja Zinedine’a Zidane’a.

Nazwisko De Gei już trzeci rok z rzędu było przymierzane do Realu Madryt, ale tym razem cała sprawa wyjaśniła się na początku letniego okienka. “Marca” twierdzi, że nawet za rok kandydatura golkipera Manchesteru United może nie być brana pod uwagę, ponieważ celem klubu może być wówczas Gianluigi Donnarumma z AC Milan.
kondzik

Dodano: 10.06.2017, 18:58
Nie byłbym taki pewny.Jeżeli przejdzie do nas Morata, to może pójść DGG możliwa jakaś transakcja łączona my dajemy wam Moratę a wy nam taniej sprzedacie DGG
Kamilcia89
Dodano: 10.06.2017, 19:46
Post zedytowany dnia 10.06.2017 19:46 przez Kamilcia89

Szczerze to też w to wątpię
Piechutus

Dodano: 10.06.2017, 21:51
Jaki byłby sens tego, że my sprzedamy taniej De Geę jeśli kupimy Moratę? Te około 70 milionów euro za Hiszpana nie jest jakąś promocją, powiedziałbym nawet, że za dużo jak na niego (wiem, wiem, rynek wariuje ale nawet 50 baniek za niego już się wydaje sporą sumą) więc nie wiem w jaki sposób ma to wpłynąć na transfer Davida to Królewskich.

A co do zainteresowania Realu De Geą - plotki mówią, że spuścili z tonu i ten transfer nie jest już dla Pereza priorytetem. Podobno rozważali transfery Courtoisa czy Llorisa, Donnaruma też był im proponowany, a w bramce mają już przecież Navasa, który może najlepszy w swoim fachu nie jest ale zdecydowanie pokazał, że można na niego stawiać i szczerze moim zdaniem Real nie potrzebuje nowego golkipera.

Zapewniliśmy sobie Ligę Mistrzów w następnym sezonie, DDG podpisał nowy kontrakt, mamy na ławce Mourinho, który tworzy ciekawy projekt i także przyciąga nowe nazwiska powoli wyciągając nas z kryzysu więc nie obawiam się już tak bardzo (tak jak jeszcze za van Gaala np.), że będziemy musieli się martwić o obsadę bramki w najbliższej przyszłości. Co prawda nie wiadomo co Perezowi nagle może strzelić do głowy ale skoro De Gea sam mówił jakiś czas temu, że na tę chwilę czuje się u nas dobrze to mam nadzieję, że potwierdzi to i zostanie. A sytuacja wskazuje na to, że tak będzie.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Real Madryt zrezygnował z transferu De Gei?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania