Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Podsumowanie sezonu 2016/2017

kondzik

Dodano: 25.05.2017, 12:03
Sezon dobiegł końca czas na podsumowanie

na plus:

Transfery Ibry i Bailly'ego dwa solidne transfery jeden za darmo drugi gotówka za to soldiny obrońca
Przyjście Mourinho
Za danie szansy Mata'cie i nie skreślenie go przez Jose
Wygranie Ligi Europy

Na minus:

Przepłacenie Pogby
Mniej szans dla Martial'a
Remisy.....gdyby nie to...
Odpuszczenie walki o top4

Ogólnie sezon średni gdyby nie wygrana w LE to byłby słaby,szkoda tych remisów bo można było by się spokojnie zakręcić w okolicach top 3.Głównie jestem zły, za murowanie bramki w niektórych meczach, odpuszczeniu niektórych meczów oraz marnowaniu okazji liczę na dobre transfery

Dyskutujemy!
karpiu2201
Dodano: 25.05.2017, 13:51
Ocena sezonu 4/6 (skala ocen w szkole). Transfery Mou również oceniam 4/10. To pierwszy sezon Naszego Menago więc uważam, że w miarę obiektywnie. Fakt liga poszła w odstawkę (moim zdaniem słusznie) by wygrać BARDZO ważne trofeum jakim jest LE. Jestem z tych którzy wolą (tylko w przypadku tego sezonu) niższą lokatę w lidze i tryumf w LE niż pozycję w TOP3. LM jest!, puchar ligi jest, puchar LE jest, tarcza to w sumie też zawsze coś. Jedynym mankamentem poza pozycją w lidze bywał czasem styl gry. Ale... Kontuzje to raz, rotacje to dwa, ja natomiast widziałem kilka fajnych meczów. A co najważniejsze to wielki Mou chyba nieco spokorniał, pewnie dopadła Go karma i częściej ugryzie się w język zanim palnie głupotę. To bardzo dobra cecha. Troche skromności i lecimy od nowa. Nie zgodzę się, ze UTD będzie grało mało widowiskowo. W Realu za Mou często były tęgie lania i chyba kwestia czasu, aż skompeltujemy kadrę i odzyskamy prym w Anglii i być moze LM. Pozdro. Sezon naprawdę wyszedł ok Glory, glory Czerwone Indory!
Tykariew

Dodano: 25.05.2017, 21:26
"Średni sezon" ? Ja bym go nazwał - historyczny którym jest od wczoraj. 6. miejsce w lidze przestaje mieć znaczenie, jeżeli wygrywa się puchar UEFA i awansuje do LM. Oczywiście irytujące były te remisy w premier league, stanowczo ich za dużo było. Ale koniec końców uważam sezon za udany, historyczny właśnie. Teraz liczy się przyszłość, żeby tego nie roztrwonić, pokazać się w LM, powiem śmiało: Stać nas na grę w finale Ligi Mistrzów za rok, jakieś dobre zakupy, mało kontuzji i trochę szczęścia (zawsze się przyda) i wrócimy na szczyt europejskiej piłki, zdaje się że Mourinho wygrywał pUEFA z Porto w 2003 r. a LM w 2004. Z pewnością On chciałby powtórzyć taki wyczyn
Rooney97
Dodano: 05.06.2017, 17:07
Post zedytowany dnia 05.06.2017 17:08 przez Rooney97

Zdobyliśmy awans do Ligi Mistrzów i to jest najważniejsze.

Na PLUS zakup Bailly'ego. Chłopak pokazał swoje umiejetności i już teraz jest dla mnie jednym z najlepszych obrońców w Lidze.
Ibra - za którego nic nie zapłaciliśmy, nastrzelał nam bramek, Rashford przy nim troche się czegoś nauczył.
Herrera - zawodnik sezonu.
Romero - bramkarz, który przed MŚ 2014 był już skreślony, pokazał co potrafi, dla mnie nr 1, jeżeli DDG odejdzie.
Ogólnie gra naszego zespołu trochę się ożywiła pod wodzą Mourinho.

Minusy:
- Miki - miał kilka świetnych meczów, jednak wiele razy zawodził, ale ja w niego wierzę.
- Martial - pokazał mało w tym sezonie. Widać u niego umiejętności piłkarskie, drybler z niego świetny, jednak często mu nie wychodziło.
- Smalling - sezon 15/16 geniusz obrony, teraz spadek formy
- REMISY - potrafiliśmy wygrać na wyjeździe z Chelsea, a zremisować u siebie ze Swansea... gdybyśmy wygrali chociaż 2 mecze z tych remisów, byłoby bardzo dobrze w lidze.

Trzeba liczyć na dobry sezon, mamy LM, uzbroić się, zakupić paru grajków, żeby nie było braków w kadrze i dawać szanse młodym
vanderToki

Dodano: 05.06.2017, 18:46
potrafiliśmy wygrać na wyjeździe z Chelsea, a zremisować u siebie ze Swansea...
Eeee...? Ty na pewno o tym sezonie piszesz? Wiesz, kiedy United ostatnio wygrali na Stamford Bridge? Był październik 2012, a bohaterem meczu został Mark Clattenburg.
Rooney97
Dodano: 05.06.2017, 20:34
@vanderToki

Faktycznie, pomyliło mi sie, zapomniałem ze graliśmy u siebie. Dzięki za uwagę, bo dalej bym myślałem ze to bylo na wyjeździe

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Podsumowanie sezonu 2016/2017

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania