Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Olo

Dodano: 18.05.2017, 15:43
Jakość piłkarzy. Krótko i na temat

Nie mamy ciekawego napastnika na już. Martial I Rashford nie są starymi wygami i miewają gorącą głowę. Brak im tego wyrachowania pod bramką, które tak pieknie prezentował nam np. 29-letni Robin van Persie.

Ibra się pozrywał. Rooney nie ma już nic do zaoferowania na murawie. Mam też wrażenie że chłopak zaczął się gubić poza boiskiem. Oby nie skończyło się to jeszcze bardzo źle.

O to chodzi. Nie ma akcji kombinacyjnych między HIPERKREATYWNĄ pomocą (Mata & Miki magic + Pogba & Herrera craft) a atakiem. Jest ogromny potencjał, ale chłopaki z ataku muszą dojrzeć. Dzieciakami jeszcze nikt nic nie wygrał jak wiadomo czasem się nie sprawdza, ale myślę że tym razem niestety tak.

Brakuje nam wyrachowanego napastnika.
MatiasXD

Dodano: 19.05.2017, 20:10
Temat wałkowany milion razy. Mourinho stosuje taktykę: wszyscy bronią - jeden atakuje.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » »

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania