Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

James Rodriguez

mataderPL

Dodano: 16.05.2017, 20:26
Jak myślicie, czy zawodnik o takim profilu jest nam teraz niezbędny?
Czy - bądź co bądź - kolejna "10" powinna zostać zakupiona? Bo jak szybki, dynamiczny skrzydłowy to on raczej nie gra, a tacy najlepiej sobie dają radę w PL (Hazard, Pedro, Willian, Son, Mane itd.).

Jak widać, nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do wydawania ~ 50 mln na tego grajka, choć wiem, że chłopka ma potencjał (25 lat).

Zauważmy, że kupno Jamesa może być początkiem "wymiany" za DDG (np. Real dopłaca ~ 30 mln i ma naszego bramkarza...).

Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

Pzdr
Krystiano98
Dodano: 16.05.2017, 20:39
Przyda się, jak złapie forme to jest sporo lepszy od Maty moim zdaniem. Nie jest niezbędny, ale byłaby to jedna z lepszych opcji na tę pozycje.
Kilerek7

Dodano: 17.05.2017, 01:24
James? 10 powodów dlaczego jestem na NIE:

1. Gdy byliśmy nim zainteresowani, to nas olał i wybrał Real
2. On nie chce odejść z Realu, tylko Real go nie chce, nie chcę więc kolejnego płaczka jak Di Maria
3. Daleko mu do formy z przed gry w repie, teraz to jedna wielka niewiadoma
4. Cena
5. Mamy nadmiar 10 tek, a na skrzydło wolałbym kogoś lepszego, tym bardziej, że myślimy o Griezmannie
6. Jeśli on kosztem Griezmanna, to nie mam słów!
7. Robimy za supermarket dla Realu a oni traktują nas jak komis, gdzie można oddać za gruby hajs szrot, bo w końcu my jesteśmy zdesperowani.
8. Pewnie grałby z 10 tką po Wazzie, chyba sobie robicie jaja!
9. Gość więcej grzał ławy i był na L4 niż grał, w PL to chyba wcale nie powącha murawy tak szybko go zmasakrują.
10. Jeszcze dajcie Bale do tego i możemy zmienić nazwę z MU na Real Madryt C
RedWu
Dodano: 17.05.2017, 08:33
Jak uda się go ściągnąć do 40 mln euro to by był bardzo dobry transfer a do 50 to też jeszcze ujdzie a wszystko powyżej to za dużo.
Diabloo797

Dodano: 17.05.2017, 11:20
Żadnych wymian za DDG, jeśli Jose chce go kupić to niech wykłada hajs i zero wymian.
Rooney97
Dodano: 18.05.2017, 08:50
My kupmy Jamesa, Real od nas De Gea. Romero zasłużył swoją grą na pierwszą 11. Pamiętam jak pare lat temu wielu kpiło sobie z umiejętności Argentyńczyka, teraz pokazuje, że jest naprawdę solidnym bramkarzem, który jak będzie grał regularnie, będzie jeszcze lepszy.
A James to naprawdę świetny zawodnik, tylko Zidane wystawia tych, co nie trzeba.
rizx
Dodano: 19.05.2017, 18:28
Jedyna opcja, żeby James do nas przyszedłto sprzedaż Maty, a na to się raczej nie zanosi
khz
Dodano: 20.05.2017, 09:05
Kazdy manager przed sezonem ze swojej kadry sklada Najsilniejsza jedenastke, ale pytanie brzmi: ile razy tą Najsilniejsza jedenastka zagra? moze 15/20 spotkan max, reszta to rotacje(kontuzje, kartki, zmeczenie). Wiec nie widze problemu w posiadaniu w kadrze Jamesa i Mate.
gaworek353

Dodano: 21.05.2017, 20:59
Ja jestem za, w przypadku awansu do LM czeka nas dużo meczów i porządni zawodnicy zawsze będą mile widziani.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » James Rodriguez

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania