Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

RedDevils4life

Dodano: 14.08.2017, 15:57
Patrząc na transfery itp. daje temu trenerowi Barcelony max. sezon.

Myślicie, że jeszcze ktoś zawita w nasze progi?
wider
Dodano: 14.08.2017, 16:35
Ciekawe czym kierowała się Barca kupując paulinho. Gość za 40mln jest delikatnie mówiąc przecietny
RedSknerus
Dodano: 14.08.2017, 20:49
Przyznam, ze do teraz nie wiedzialem kim jest ten Paulinho, a te ich "transfery" sa smieszne. Iniesta, Messi, Suarez nie beda miec wiecznie 27 lat Ciekawi mnie co bedzie z barca jak odejdzie Messi oraz kilku innych. Od kilku lat Real siedzi na ich tronie, w sumie z dwojga zlego wole Real, bo nurkow nie cierpie (wiem w Realu tez nurkuja)
Davide

Dodano: 14.08.2017, 20:55
A propos Barcy:

Według hiszpańskich mediów Manchester United ma być gotowy zapłacić klauzulę odstępnego 25-letniego pomocnika FC Barcelony, Sergi Roberto. Zawodnikiem ma być zainteresowany także turyński Juventus.
Według najnowszych doniesień, reprezentant Hiszpanii nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji i może odejść z klubu, jeżeli ktoś aktywuje klauzulę w jego kontrakcie wynoszącą zaledwie 40 milionów euro.
Pady

Dodano: 14.08.2017, 23:35
A idź mi z tymi panienkami nie chce nikogo z Barca tym bardziej średniaków jak Roberto, już wole bez transferów zostać. Sanchez lub Mahrez to by byli piłkarze którzy załatali by nasze prawe skrzydło i zmusiło Jose do wystawiania Mikiego w jego ulubionej pozycji na 10 gdzie miałby dobra konkurencje Mate.
Davide

Dodano: 15.08.2017, 14:22
RedSknerus napisał: Przyznam, ze do teraz nie wiedzialem kim jest ten Paulinho

Przecież nie tak dawno grał w Tottenhamie.
czapens
Dodano: 17.08.2017, 00:17
Czy myślicie, że odejście Sigurdssona ze Swansea ułatwi nam ogranie tego zespołu w nadchodzącą sobotę? Chłop chyba tam ciągnął grę, więc chyba dla nas do dobrze.
Macheda94

Dodano: 17.08.2017, 13:42
Uwaga Hit Francuskie Media "PSG musi pozbyć się kilku zawodników, by wypełnić wymagania Finansowego Fair Play. Według mediów na wylocie z klubu są Blaise Matuidi, Serge Aurier, Lucas Moura, Hatem Ben Arfa i Grzegorz Krychowiak."

"Nieco bardziej skomplikowana jest przyszłość Moury, który obecnie leczy kontuzję. Szefowie PSG mają nadzieję, że nie odstraszy to potencjalnych kupców, wśród których wymienia się przede wszystkim Romę i Liverpool."
Jezeli Lucas jest na sell to w ciemno go brać
janpal1
Dodano: 17.08.2017, 21:10
Jak kupimy Lucasa to kadra jest w pełni gotowa na mistrza.
Davide

Dodano: 18.08.2017, 13:09
Jose Mourinho znów chce współpracować z Arjenem Robbenem.

aily Mail” podaje, że wspomniany menadżer przed końcem okna zamierza za wszelką cenę dokonać jeszcze jednego transferu. Ma to być skrzydłowy, o którym w Manchesterze United mówi się od początku lata.

Po trudnych negocjacjach w sprawie Ivana Perisicia, który najprawdopodobniej zostanie w Interze, Portugalczyk zaczął rozglądać się za innymi opcjami. Najnowszą jest właśnie Holender, który grał pod jego wodzą w Chelsea w latach 2004-2007.

Sneijder znalazł nowy klub, więc kolejny sympatyczny łysy Holender ponownie łączony z MU.
RedDevils4life

Dodano: 18.08.2017, 15:40
Eee tam. Robben to wciąż poziom, ale na moje to jakoś mało prawdopodobne.
Michal1504
Dodano: 19.08.2017, 17:49
Według mnie Robben jest nam w zupełności zbędny. Wolałbym już zobaczyć w naszych szeregach typowego wahadłowego, bądź bardziej ofensywnego bocznego obrońcę. Rose byłby według , mnie mega wzmocnieniem, Guerrerio jest też fajną opcją. Co o tym sądzicie?
kondzik

Dodano: 19.08.2017, 18:10
Post zedytowany dnia 19.08.2017 18:10 przez kondzik

Dobrze prawisz Michal1504 obrońca lewy na wczoraj potrzebny
grafi

Dodano: 19.08.2017, 19:33
a ja uważam, że Robben bardzo by nam się przydał. Przecież nasza prawa strona nic nie gra. Mata dzisiaj bardzo słabo, a nasz Liniesta nie gwarantuje nic dobrego. Jeśli udałoby się wyciągnąć holendra nawet na jeden sezon powiedzmy za 10-20mln byłby mega wzmocnieniem. Za rok wbija Griezmann i nie zamykamy nikomu drzwi.

lewy obrońca póki co nam nie potrzebny (tego można nawet w zimie kupić). Shaw po przerwie reprezentacyjnej powinien być już dostępny dla Mourinho. Co jeśli Jose pozbyłby się anglika, a ten wypali w innym klubie?, byłby płacz i hejty.
GeorgeBest
Dodano: 20.08.2017, 01:44
Na prawą stronę idealnie pasowałby Mahrez. Zna ligę, świetny w pojedynkach 1 vs 1, dobra centra, zmysł do gry kombinacyjnej i chyba do wyjęcia z Leicester za przyzwoitą cenę jak na obecne warunki
SkoraMU

Dodano: 20.08.2017, 10:40
To już nie jest ten Mahrez, który czarował w mistrzowskim sezonie. Słaby poprzedni sezon, przeciętny mecz z Arsenalem w poprzedni weekend.
Soprano
Dodano: 21.08.2017, 12:08
Naszemu zespołowi do perfekcji brakuje naprawdę niewiele , 2 transfery z górnej półki rozstrzygną kwestie mistrzostwa w Anglii w tym sezonie,pisząc 2 transfery mam na myśli transfer PP oczywiście usposobionego ofensywnie , nie żaden wahadłowy- Lemar/Moura , oraz LO , także z ofensywnymi preferencjami Rose jest tutaj głównym kandydatem jak dla mnie.
dlabigt23
Dodano: 23.08.2017, 08:37
Mi sie wydaje ze naszemu zespolowi brakuje teraz Rojo do rotacji bo z Jones;em to nigdy niewiadomo ... Jesli chodzi o transfery to oczywiscie widzialbym tutaj kogos na wachadlo z prawej strony (za VAlencie ktos musi grac wiecznie nie bedzie gral) i oczywiscie z lewej , ale jesli Shaw odpali to bedzie dobrze .
janpal1
Dodano: 23.08.2017, 12:27
Do końca okienka pozostało niewiele czasu, ale ja na miejscu zarządu postarałbym się o Dendonckera. Teraz można go kupić za niewielką sumę, chce odejść. Kupi go inny klub i następna okazja kupna jego będzie warta 80 mln w górę.

Kupić go teraz i od razu niech zostanie w Anderlechcie na sezon. Carrick przejdzie na emeryturę i z miejsca mamy godnego następcę. Tak samo jak Real zrobił z Viniciusem Junior. Chłopak ma talent.

Nie bawić się w skrzydłowych, za rok niech przyjdzie Griezmann i po kłopocie. Myślę, że taka oferta mogłaby zadowolić Anderlecht.

Co o tym sądzicie?
Soprano
Dodano: 23.08.2017, 17:17
Moje zdanie jest takie , że jeśli Jose nie sprowadzi już nikogo w tym okienku będzie nam bardzo trudno podtrzymać obecną formę , chyba każdy zdaje sobie sprawę jak ciężki i trudny jest sezon , ile meczów mamy do rozegrania , więc i kadra powinna być jak najszersza jak nic brakuje nam przynajmniej 2 transferów ale pewka , lepiej czekać do zimowego okienka a potem płakać , że przez kontuzje nie zdobędziemy mistrzostwa w tym sezonie.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Letnie okno transferowe 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania