Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Letnie okno transferowe 17/18

RedDevils4life

Dodano: 20.04.2017, 17:11
Witajcie drodzy użytkownicy. W tym roku to ja pozwolę sobie dostąpić zaszczytu założenia najbardziej gorącego tematu każdego lata. Wiem, że przed nami najbardziej oczekiwana końcówka sezonu, ale od pisania o spekulacjach transferowych oraz wymianie wspólnych poglądów na temat danych zawodników, którzy mieliby zasilić naszą kadrę nie da się uciec.

Już powoli wszystko zmierza do końca i karuzela zaczyna się rozkręcać. Dzisiaj pojawiły się plotki o rzekomym zainteresowaniu z naszej strony graczem PSG, mianowicie Aurierem.
Francuskie media podają, że już nawet dopięliśmy ten transfer.

Również pojawiła się informacja o wycenieniu Matuidiego na 15 milionów euro. Rok temu wielu go chciało kiedy miał przyjść Pogba. Szczerze to transfer byłby dobry, ale pod warunkiem, że Carrick nie miałby już dla nas grać w przyszłym sezonie. Jednak liczę, że Michael zostanie.

A więc... 3, 2, 1, zaczynamy!
1996kutno

Dodano: 20.04.2017, 19:24
Matuidi 15 mln ok
vanderToki

Dodano: 20.04.2017, 19:44
Jones, Smalling, Rojo, Blind, Darmian, Fellaini, Carrick, Lingard, Martial, Rooney, Herrera, Mychitarian out, kupić tak ze dwudziestu, w tym koniecznie Neymara, Bale'a, Ronaldo, Naniego, Bakayoko, Chicharito, Lidelofa, Verrattiego, Lacazette i będzie git. No i na pewno jakiegoś Chorwata, od 2013 r. rok w rok wygrywają LM, od 2012 jest zawsze jakiś w finale, w tym roku też co najmniej jeden wygra (Vrsaljko/Mandžukić & Pjaca/Modrić & Kovačić/Subašić).
N17

Dodano: 21.04.2017, 00:06
Na napad Lacezette, do pomocy na rotację Tolisso. Nie jesteśmy łączeni z tymi zawodnikami, to tylko moje widzimisię.
RuReR
Dodano: 21.04.2017, 00:18
Dla mnie potrzebny jest :
- Lewy obrońca, tutaj chciałbym Mendy'ego z Monaco, bardzo podoba mi się gra tego zawodnika, ofensywny, dobry drybling, młody i w tyłach też porządnie. Ewentualnie Ghoulam.
- ŚPD, zastępcy Carricka nie widzę, więc chciałbym Bakayoko, kolejny z Monaco, wątpie, żeby sprzedali dwóch do nas, ale za marzenia nie karają. Dużo się mówiło o tym zawodniku
- Napastnik, tutaj obowiązkowo Griezzman, Lukaku lub Lacazette. Potrzebujemy młodego napastnika klasy światowej.
- Prawy obrońca, godny zastępca Valencii, który już się starzeje. Darmian nie daje rady, więc może Hysaj albo Aurier.
Kilerek7

Dodano: 21.04.2017, 00:28
Na LO - Mendy lub Rose
Za Carricka - Bakayoko albo Dier
Griezmann na tak, ale Lukaku? Hmm niby fajnie ale Rashford się rozkręca.
PO - Semedo lub Aurier

cichy bonus: Mertens
gaucho2015
Dodano: 21.04.2017, 11:20
Post zedytowany dnia 21.04.2017 11:23 przez gaucho2015

i tak znając życie jeszcze tysiąc razy zmienie zdanie, ale na chwile obecną chciałbym takie wzmocnienia:

Keane, Matuidi, Griezmann, Mertens, Aurier
Hoodys
Dodano: 21.04.2017, 15:05
Wzmocnienia są potrzebne ale i zastępstwa również. Valencia ma już 32 lata, mam nadzieje że Carras zostanie ale cholernie chciałbym Diera lub Milinkovicia-Savicia albo jeszcze Gagliardiniego jako zastępców. Rooney jak odejdzie to powinno kupić się jakieś zastępstwo żeby było kim rotować. W ataku też przydałby się jakiś szybki koleś. W każdym razie trzeba realnie wzmacniać + szukać zastępstw dla coraz starszej gwardii Fergusona, ale w 1 okienko letnie sie tego nie zrobic no chyba że znowu nakupujemy dużo, ale nie patrząc na jakość
janpal1
Dodano: 21.04.2017, 16:15
Nie wiem czy Griezmann może na co dzień grać na PS, chociaż na EURO 2016 tam grał i na pewno jego kupiłbym na prawego skrzydłowego, wtedy Ibra zostaje na napastniku, a Rashford jest zamiennikiem. Nie kupowałbym Lukaku jak mamy przyszłą gwiazde.

Dalej potrzebny jest defensywny pomocnik. Można sprowadzić Bakayoko. Tylko tu jest problem, bo według mnie Mkhitaryan lepiej gra na ŚPO niż PS więc po kupnie dobrego pomocnika brak dla niego miejsca. Dobra opcja również Matuidu. Bardzo dobry gracz, a ponoć za 15 mln można go dorwać. Napiszcie o tej sprawie z Mkhitaryanem, o której mówiłem.

Potrzebny też dobry LO żeby Shaw miał konkurencję i się spinał. Genialnym kupnem byłby Rose, ale Tottenham tak łatwo nie sprzeda.

ŚO też trzeba kogoś dokupić np. Keana, który jest wychowankiem MU, ma za sobą dobry sezon. I wg mnie tyle.

Sprzedałbym: Blinda, bo nie gra fantastycznie nawet jak na zmiennika; Jonsa, bo wiecznie kontuzja; Darmian też nie cuda; Younga, chociaż ma teraz formę to już nie młodzieniaszek.

Z wypożyczenia wróci Pereira i jego zostawiłbym jako zmiennika dla Martiala na LS.
TheRipper

Dodano: 21.04.2017, 21:32
ŚO: Gimenez/Lindelof
ŚPD: Fabinho/Dier/Bakayoko
Skrzydłowy: Hmm... tutaj bym widział Bernardo Silvę/Lemara/Griezmanna?
Napadzior: Lukaku
janpal1
Dodano: 21.04.2017, 22:38
Co wy macie z tym Lindelofem?
TheRipper

Dodano: 21.04.2017, 23:42
Co wy macie z tym Lindelofem?

Dobry, obiecujący obrońca. Jak Benfica zaśpiewa sobie za niego rozsądną cenę a nie jakąś kwotę z kosmosu to czemu nie? Aczkolwiek wolałbym Gimeneza.
janpal1
Dodano: 22.04.2017, 11:55
Z tego co pamiętam to za Lindelofa chcieli coś ok 50 mln.
RedWu
Dodano: 22.04.2017, 12:24
Co powiecie na Lukaku za Ibre podobny profil zawodnika,no i Zaha bo według mnie brakuje nam dobrego prawego skrzydłowego do rozbijania obrony przeciwnika jak grają autobus, a jak Carrick odejdzie to proponuje nikogo nie kupić tylko grać Herrerą,Pogba,Fella no i mamy przecież młodych którzy mogą być próbowani, nie dowiemy się co potrafią jak nie dostaną szansy a nie dostaną szansy jak będziemy kupować po kilku piłkarzy na pozycje . Ogólnie chciałbym trochę żeby wrócić do dawania szans młodym w pucharze albo z drużynami bez formy w PL nigdy nie wiadomo czy któryś nie odpali
janpal1
Dodano: 22.04.2017, 17:16
Niech Mourinho nie kupuje Lukaku, bo mamy Rashforda, który się zmarnuje. A po co nam gość w stylu Ibry. Nasza gra powinna wyglądać jak dawniej za SAFa, albo jak teraz Monaco czyli duża dynami. Takie jest moje zdanie.
SkuzikRedDevil1
Dodano: 22.04.2017, 23:31
Lepiej się nad bramkarzem zastanówmy bo De Gea już dom sprzedał.
janpal1
Dodano: 23.04.2017, 08:19
Według mnie brakuje nam dobrych grajkow, którzy jak będzie można rotować to zagrają na bardzo dobrym pozio, a na co dzień mogli by grzać ławę. Dobrym transferem byłoby kupno SIGURDSSONA. Gość ma dużo asyst i goli, a w dodatku możliwe, że Łabędzie spadną i można go kupić za grosze. Byłby z niego taki Park Ji-sung.
odbyciarz
Dodano: 23.04.2017, 12:07
Keane, Dier, Oblak, Griezmann ale to tylko marzenia, w ogóle co wy tutaj samych czarnych zawodników przedstawiacie, to jest angielska drużyna, nie ''francuska'' bez obrazy, bo rasistą nie jestem, ale no kurcze.
RedDevil24
Dodano: 23.04.2017, 14:50
Chciałbym zobaczyć u nas Delle Aliego, ale podobno Bayern ma na niego straszną ochotę i może się nie udać
dominik1122
Dodano: 23.04.2017, 17:47
ŚO - A.Laporte/J.Gimenez/M.Keane osobiście preferuje Laporte
LO - A.Sandro/B.Mendy/D.Rose osobiście chciałbym Alexa Sandro
ŚPD - T.Bakayoko/B.Matuidi/Casemiro mój fawory Bakayoko
N - R.Lukaku/A.Griezmann/Aubameyang tutaj z każdego byłbym zadowolony

Na Sprzedaż - M.Fellaini za niego ewentualnie kupić Tielemansa z Anderlechtu
- D.Blind jego sprzedać koniecznie on się nienadaje na ŚO i na LO może i grałby dobrze w środku pola ale tam mamy zawodników
- No i można sprzedać Rooneya ale to nie jest konieczne jeśli będzie chciał odejść to niech odchodzi
- Jeśli nie będzie miejsca w ofensywie to można sprzedać J.Mate ale lepiej go zostawić przyda się jako zmiennik
jaca111
Dodano: 23.04.2017, 19:18
Moim skromnym zdaniem:

OUT: Darmian, Blind, Young, Rooney, Zlatan

IN: Aurier, Rodriguez (Z Wolsburga), Michael Keane/Lindelof, Griezmann, Belotti/Icardi/Lukaku

I bedzie kompletna paka na dluugi sezon miejmy nadzieje z ligą misiów

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Letnie okno transferowe 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania