Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Final Ligi Europy w Sztokholmie

krokers
Dodano: 08.04.2017, 02:56
Witam wszystkich forumowiczow.Tak jak wiekszosc fanow MU mam nadzieje, ze nasi pilkarze wygraja tegoroczna edycje Ligi Europy . Pozwili to nam grac w Lidze Mistrzów za rok.We wtorek okazalo sie , ze mam juz bilet na ten mecz.Czy ktokolwiek z forumowiczów wybiera sie na ten mecz ?Z mojej strony dodam ze bede lecial do Sztokholmu z Londynu.
qbek73
Dodano: 09.04.2017, 23:25
Źle trafiłeś. Jeśli interesują Cię wyjazdy na mecze drużyn z poza Polski, czy to United czy innych albo mecze naszej reprezentacji na wyjeździe to wejdź sobie na stronę fly4free forum i tam znajdź temat piłkarski. Linka nie podaję bo nie wiem czy tu wolno. Tutaj jest co prawda forum United ale sami kanapowi ultrasi. I to nawet nie telewizyjni, bo oglądają mecze na jakiś gimbusiarskich streamach. Ciężko im odłożyć na abonament Canal+ a co dopiero o wyjeździe na mecz mówić. I nie, że mam zamiar kogoś obrażać ale sam się o tym przekonałem jak zadawałem kiedyś proste pytania w tematach biletowych. Jakbyś np. szukał lepszego trenera od Mourinho, albo chciał zarządzać takim klubem jak United, ooooo to wtedy tu zadawaj pytania. Sami fachowcy.
19tomala76
Dodano: 14.04.2017, 09:58
trojka91

Dodano: 14.04.2017, 11:52
Ktorego wogole jest final? ja bym byl zainteresowany wyjazdem mieszkam w uk tak ze do londynu nie daleko mam. I ile by to wynioslo taki wyjazd? : >
sisinho

Dodano: 14.04.2017, 16:14
@qbek73

Myślę ze 15 czy 17 latkowi pewnie ciężko odłozyć na abonament C+ bo go nie dostanie od tej firmy A jak widać takich jest tu wiele

Ja np nie wykupuje bo mi nie potrzebny, rzadko bywam w weekendy w domu więc nie ma sensu dopłacać do kablówki kolejne 35 zł skoro praktycznie z TV nie korzystam.
krokers
Dodano: 17.04.2017, 19:28
Final jest 24.05 ,wyjazd raczej tani nie bedzie, jakies 300 £ wliczajac przelot i hotel.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » Final Ligi Europy w Sztokholmie

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania