Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Zawodnicy do sprzedania

RedSknerus
Dodano: 05.04.2017, 08:42
Fellaini, Young, Lingaard, Darmian, Blind

Jesli mourinho nie kupi kogos normalnego to wspolczuje. I niech w koncu gra normalna formacja i nie rotuje skladem bo nigdy sie nie zgraja. City gra tym samym skladem od kilku lat prawie i gra o wiele lepiej.
PanWolodyjowski
Dodano: 05.04.2017, 16:50
...Rooney,Varela,Wilson i niestety chyba też Jones (szklanka)
gaucho2015
Dodano: 05.04.2017, 17:12
Varela, Wilson, Lingard, Januzaj, Young, Jones, Fellaini, Darmian
Hoodys
Dodano: 05.04.2017, 17:48
przede wszystkim do wyrzucenia jest mourinho
do sprzedania Darmian, Blind, Fellaini, Young
leon90
Dodano: 05.04.2017, 21:00
Ty jesteś na sell. Od SAF'a nie było lepszego menadżera i przestań się prężyć bo i tak nie odejdzie i tak po tym sezonie. Ogólnie to jak oceniasz Mourinho po pierwszym sezonie gdzie przez poprzednie 3 nie było topowego transferu to widzę już jaki znawca z Ciebie. Robisz dużo hałasu a tak jakby na bakier z wyciąganiem wniosków, pozwoliłem sobie przestudiować kilka twoich wpisów Hoodys i jak taki z Ciebie kibic to daj sobie lepiej spokój bo robisz za trolla. Kibicuję temu klubowi od 97 roku i powiem Ci tyle cierpliwości SAF też miał nienajlepsze sezony a i liga była słabsza. Mourinho wszedł w słaby zespół bez ambicji bez planu działania i bez chęci do wygrywania. Ty się ciesz, że jest jak jest, bo mogło być o wiele gorzej z tym składem. I wrzuć na luz albo idź do City.
Kilerek7

Dodano: 05.04.2017, 23:08
Do sprzedania: Darmian, Blind, Young, Fellaini, Lingard, Smalling, Rooney, Carrick.
Prawda jest jednak taka, że wszyscy dostaną nowe kontrakty:/
Hoodys
Dodano: 05.04.2017, 23:13
Falcao, di Maria,
Bez planu działania to akurat przyszedł mourinho grając długie piłki na fellainiego. Po cholerę w takim razie przyszedł Mkhitaryan albo Pogba skoro mają grać na główkę Ibrze czy Mikrofonowi. Czemu nie ma prostopadłych piłek, czemu nie ma biegania, gry na 1-2 kontakty. Bo Mourinho ich tego nie potrafi nauczyć więc każe im grać futbol jak u Allardyce . Bronić się w 10 i długie piły super.
A wiesz co mnie ciekawi najbardziej.? Nowy sezon zaczyna się za 3 miesiące i tydzień mniej więcej. Jak ten cudotwórca w magiczny sposób nauczy ich grać jak klasowa drużyna + wykańczać akcje
Kilerek7

Dodano: 05.04.2017, 23:23
Mourinho niczego z nich nie wyciśnie, on sam dobrze o tym wie. Robi dobrą minę do złej gry, nawet nie reaguje, bo poprostu widzi kto jest na jakim poziomie i mam nadzieję, że letnie okienko zweryfikuje moje słowa i będą wielkie czystki i przyjdą gracze na miarę tego klubu. Narazie zespół wygląda jak zlepek indywidualności, mam wrażenie, że nic tutaj się ze sobą nie łączy. Fellaini a Rashford to jak struś pędziwiatr i Kojot. Aby grać piłkę na 1 kontakt, płynnie i szybko, trzeba mieć graczy o takie charakterystyce, a jak u nas jest samo drewno to jak Jose ma wycisnąć z drewna nagle wirtuozerie? Wydaje mi się, że Mourinho skupia się głównie na LE i jak jakimś cudem awansuje do tej LM to ogarnie wszystko w oknie transferowym. Jeśli jednak sprowadzi znowu dryblasów, a Fellki i Blindy nadal będą grali, to ja nie widzę nadziei dla tego zespołu. Teraz rozumiem Mourinho, który czeka poprostu na koniec sezonu, narazie go nie oceniam, dopiero po letnim oknie, gdy zobaczę jak odchodzi Fellaini, Carrick, Rooney, Lingard, Young, Blind, Darmian a przyjdą np. Griezmann, Douglas Costa, Lukaku, Bakayoko, Mbappe, Rose, Gimenez itp. to uwierzę, że Mourinho ma plan na tą drużynę, ale jeśli przyjdą jakieś wynalazki a szrot zostanie to ciężko to widzę.
Pady

Dodano: 05.04.2017, 23:45
Fellaini,Blind,Darmian,Rooney jesli Ibra zostanie.
khz
Dodano: 19.05.2017, 16:01
De Gea to nr 1 na świecie. Ale nie rozumiem dlaczego tak sie wzbraniamy przed sprzedażą go do Realu.
Potrzebujemy zawodników, ktorzy beda potrafili szybko odzyskac pilke po stracie i kontrolowac gre, a nie czekac na bramki Fellainiego z glowy i kontry...to prowadzi do wynikow 1:0, 0:0, 1:1. Tak gral Arsenal przed Wengerem. Zeby wygrac lige potrzeba nam gry ofensywnej. Zaryzykujmy. Potencjal z przodu jest, czas zbudowac dynamiczna linie obrony.
Sprzedaz De Gei pozwoli wydac troche wiecej grosza na zawodnikow z pola.
rizx
Dodano: 19.05.2017, 18:26
Potrzebujemy grosza na zawodników z pola? Jesteśmy jednym z najbgoatszych klubów na świecie i jeśli Ed będzie miał taką fantazję to bez problemu rzuci na stół 100mln za zawodnika. Nie jesteśmy klubem który musi sprzedawać, żeby mieć środki na transfery co pokazały ostatnie okienka gdzie szastaliśmy kasą na lewo i prawo (czy mądrze to inna sprawa)
khz
Dodano: 20.05.2017, 07:38
To prawda co piszesz, ale jakis bilans tez by nie zaszkodzil.
zbanowany5x
Dodano: 20.05.2017, 13:27
Post zedytowany dnia 20.05.2017 13:28 przez zbanowany5x

Przykrym jest to iż do wywalenia jest tak około 10 zawodników + Mou niestety.
Po sezonie widac jaki styl preferuje gość i nic tu nie zmieni zakup nawet Neymara czy Messiego skoro ma byc beton z tyłu szczególnie w meczach z silnymi.

Wszyscy wymienieni powyżej tylko out + ze dwóch innych.

Ale oczywiście to niemożliwe nawet w 2 okienkach + bo przecież Mou dopiero co dał nowy kontrakt Lingardinho a póki co to nigdy, przenigdy nie czytałem newsa aby ktoś złozył za niego ofertę.
Nawet sredniaki nie wyrażają zainteresowania.
Kilerek7

Dodano: 20.05.2017, 14:37
Wywalenie to jedno, ale jak patrzę na nasze cele: Keane czy James to lepiej to nie wróży.
vanderToki

Dodano: 20.05.2017, 16:18
Nie przejmuj się tymi celami, toż to ploty. Jeden na dziesięć się może okazać prawdą, już miał być Lindelof i nie wiadomo, kto jeszcze.
gaucho2015
Dodano: 20.05.2017, 19:44
Jose zrobił cztery udane transfery (Miki, Ibra, Pogba, Bailly). Dajmy mu spokojnie wydać te 200-300mln. Do opuszczenia - Jones/Smalling, Lingard, Fellaini, Darmian, Januzaj, Wilson, Varela, Johnstone i ... Rooney (z całym szacunkiem).
gaworek353

Dodano: 21.05.2017, 20:57
Jones - za dużo kontuzji
Fellaini - zbyt dużo nabroił
Januzaj - niespełniony talent

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Zawodnicy do sprzedania

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania