Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Transfery » Kylian Mbappe

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Kylian Mbappe

kemek777
Dodano: 20.03.2017, 22:28
Co o nim myślicie? Jest szansa na transfer do nas ? Już teraz widać, że z niego może być świetny grajek. Mógłby grac na napadzie jak i na skrzydłach. Według mnie bardzo by nam się przydał ten graj poprzez jego dynamikę i łatwość wchodzenia w drybling. Podobny do Martiala
PanWolodyjowski
Dodano: 20.03.2017, 22:55
Standardowo - Jak z overallem w FIFIE?
Bobson834
Dodano: 21.03.2017, 07:18
Post zedytowany dnia 21.03.2017 07:18 przez Bobson834

PanWolodyjowski napisał: Jak z overallem w FIFIE?

Zaledwie 71, nie opyla się
ElectroRD

Dodano: 21.03.2017, 16:21
Nic nie wnosicie do konwersacji tymi idiotyzmami o FIFIE...

Co do transferu... Na dobrą sprawę to nam potrzeba kilku graczy, budżet pewnie będzie na 150 mln. I sprawę ze wzmocnieniem kadry trzeba dobrze przemyśleć... I do taksy też dopasować, bo jak mamy grać 4-3-3, to przydałby się DMC - Carrick już wbija kołek na odwieszenie butów. Jeżeli Królewskim się uda kupić De Geę - GK. DR - bo kontuzja Valencii i mamy autostradę na prawej. DL - wciąż nie wiadomo co z Shawem, a na dobrą sprawę to jest jedyny DL u nas. DC niby mamy 4 stoperów, ale... Smalling to nie ten poziom, życiówka w 1-wszej części zeszłego i to by było na tyle. Jones w każdym momencie meczu może się połamać, Rojo z Baillym mogą nie wystarczyć (niby mamy TFM, czy innych, ale czy to ten poziom...?). Pogba i Ander wydają się nie do ruszenia, niezależnie od obranej taksy. LF(LW) mamy - Martial z Rashem. CF - Zlatan i na dobrą sprawę nikt. Roo jest pomijany, Rash przypomina Sterlinga z LFC, a Tony nie grał od stuleci na CFie. RF(RW) - Miki, Mata - pozycja bez wzmocnień, mimo, że to nie są nominalne pozycje dla tych grajków.
Dlatego - jak dla mnie - do kupienia DL, DR, DC, DMC. W pierwszej kolejności. A jak coś tam jeszcze będzie brzęczeć na dnie sakiewki, to CFa. Ale takiego, który nadaje się do gry kombinacyjnej i wykończy większość tego co mu się pod butem znajdzie... A czy Mbappe by się do tego nadawał?
Ewentualnie - załatwić sobie na prawe skrzydło gościa w stylu Edena, bo przez taką przebojowość musiałby zostać podwajany przy kryciu (a nawet i więcej zawodników do takiego gracza oddelegować), co by otwierało inne drogi do bramki.
kolor

Dodano: 21.03.2017, 16:48
Moim zdaniem żadnego stopera nie kupimy standardowo.
Pady

Dodano: 21.03.2017, 18:58
A poco nam srodkowy obronca? nam potrzeba szybkiego skrzydlowego do duetu z Martialem, zeby Miki stal sie stala 10 np. Costa z FCB jesli nie Griezmann i lewego silnego szybkiego obronce jak Valencia na prawej np.Luis,Alaba lub Rose, bo Blind i Darmian to dobra zapchajdziura, Rojo srodkowy obronca, a Shaw odstrzelony. Na koniec napewno srodkowego pomocnika, bo ich pozegnalismy duzo i napastnika po odjeciu Ibry.
Krystiano98
Dodano: 21.03.2017, 19:32
Post zedytowany dnia 21.03.2017 19:32 przez Krystiano98

Pytanie Mbappe a ten wyjeżdża, że mamy grać 4-3-3, jeszcze od razu dobiera każdego zawodnika do odpowiedniej pozycji, a w dodatku upomina poprzednika, że nic nie wnosi do dyskusji. Geniusz
I tak, przydałby się, jeśli nie wypali Sanchez.
ElectroRD

Dodano: 21.03.2017, 20:18
@Krystian
Dzięki, że mnie doceniasz. Mało osób mi w życiu powiedziało, że jestem geniuszem, ale mniejsza...
Z Mou i tak pewnie wrócimy do diamentu, ale 4-3-3 to funkcjonowało najlepiej w tym sezonie, szwankowała tylko skuteczność (ale to jest znak firmowy MU 2016/17)
Poza tym, to nie ja dobierałem tak zawodników, tylko Mou, który teraz gra 3-5-2, żeby nie było, że mój wymysł

@Pady
CB - po to, że jak Jones wypadnie (już wypadł z repry...), to zostajemy z 3 defami, którzy nigdy nie wiadomo, kiedy odwalą jakiegoś babola (stawiam, że pierwszy z babolem będzie "Mike"), bądź złapią uraz. A jeśli będzie powtórka z pierwszego sezonu LvG z defensywą, to już będzie dramat. Chociaż... Fosu za LvG grał świetnie jak na takiego młodzika...
DL - no właśnie..., jakby Shaw nie był odstrzelony, to tylko kogoś na jako takim poziomie do uzupełnienia... A tak to trzeba DL, być może nawet dwóch, jak Shaw odejdzie. W Alabę i Rose'a nie wierzę, jeszcze kilka lat wstecz, to może i Rose byłby do wyciągnięcia za stosunkowo niską cenę...
A jeżeli mamy grać z "10", to gramy na 2 CMów - Pogba + Herrera/Fellaini/Carrick. Szkoda, że Carras nie jest młodszy, bo wtedy środek by był Paul + Michael..., których by mogli luzować w mniej ważnych meczach Bask z Belgiem.
Więc tak jak mówiłem - DL, DR, DMC, a nawet ten mój wymysł z CB - to musi być. A jak zostanie hajs wtedy myśleć o formacji z przodu...

Sam się cieszyłem na niusy o Griezzmannie u nas, ale patrząc na to, że mamy takie braki kadrowe w bocznych sektorach, na DMC, to na atta może nie starczyć. A za tego Mbappe zapłacimy nie mniej niż za Martiala... Przydałby się, fakt, ale nie za cenę naszej "11".
Krystiano98
Dodano: 21.03.2017, 21:22
Nie zauważyłeś, że każda dyskusja tutaj sprowadza się do wypisywania swoich wizji składu? Moim zdaniem powinniśmy cwiczyć 3-5-2, które do tej pory spisuje się dobrze. Wtedy przydałoby się kupić kogoś szybkiego na skrzydło.
ElectroRD

Dodano: 21.03.2017, 21:50
3-5-2 nie jest złe, ale nie idzie nam to aż tak dobrze, nie dominujemy tą taktyką. Rostov, CFC, teraz M'boro.
I przy 3-5-2 przyda się ktoś jak Antek, na lewą stronę. Żeby ganiał cały mecz.
No i wtedy Mbappe mógłby się przydać, ale mamy Martiala, więc nie wiem. Ktoś kto Francję obserwuje musiałby się wypowiedzieć, zestawić tych graczy
Może faktycznie przy 3-5-2 mamy najmniejsze braki w kadrze, ale nie wiem czy u Mou to przejdzie jako długofalowy plan gry
Krystiano98
Dodano: 21.03.2017, 22:18
Post zedytowany dnia 21.03.2017 22:18 przez Krystiano98

Chętnie bym podyskutowal o formacjach, ale nie w tym temacie Trzeba jakiś stary odkopać
kattax1337
Dodano: 24.03.2017, 16:06
Post zedytowany dnia 24.03.2017 16:07 przez kattax1337

Nie chce być niemiły, ale Electro jak już używasz angielskich pozycji to używaj ich poprawnie bo aż w oczy kuje jak się czyta DL DR DC...

Co do Mbappe, przyda się, ale czy już w następnym sezonie, według mnie nie. Mógłby jeszcze polatać w Monaco jeden sezon. Dobrze im idzie, grają dalej w LM, walczą o mistrzostwo, mógłby się jeszcze ogrywać tam.
ElectroRD

Dodano: 24.03.2017, 18:25
Spoko, za późno zauważyłem, że pomieszałem...

Jeśli wierzyć wymysłom pismaków, to Monaco weźmie za niego większy hajs niż za Martiala, a w takiej sytuacji wydawać kolejne 60 baniek chyba się trochę mija z celem...

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Kylian Mbappe

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania

MECZE

Old Trafford
Manchester United 2 : 0 Crystal Palace
21 maja 2017 (16:00), Old Trafford

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Chelsea 38 93 +52
2. Tottenham 38 86 +60
3. Manchester City 38 78 +41