Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przerwa zimowa w Anglii?

Neymar12
Dodano: 10.01.2017, 20:16
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,fa-chce-wprowadzic-zimowa-przerwe-w-premier-league,artykul,749195,1,423.html

Co myślicie?

Mimo, że lubię obejrzeć mecz w święta to ten pomysł wyszedł by na dobre klubom i piłkarzą. Więcej odpoczynku, więcej sił i mniej głupich strat punktów
vanderToki

Dodano: 10.01.2017, 21:59
Dla mnie to jest element tradycji, z którym ciężko będzie mi się pożegnać, choć racjonalnie rzecz ujmując może rzeczywiście wyjść drużynom na dobre. I tak się to zmienia - kiedyś np. w Boxing Day był mecz z jakimś nieodległym rywalem, w przypadku MU dajmy na to Burnley albo Sheffield Utd, a już dwa dni potem albo nawet na drugi dzień był rewanż, i to też miało swój urok i smak, tak jak półfinały FA Cup na neutralnych boiskach oraz ich powtórki. Ale cóż, wszystko się zmienia i trzeba się przyzwyczaić do nowego czasem. Może ta przerwa zimowa jest koniecznością... A być może pójdą na kompromis i np. ostatni mecz w roku będzie 26 grudnia?
mycka86
Dodano: 11.01.2017, 10:50
SAF będąc managerem co roku o to apelował, bo dla sztabów szkoleniowych okres świąteczno-noworoczny to koszmar. Z kolei dla kibiców to wielka frajda, a dla stacji telewizyjnych żyła złota, więc wątpię żeby władze ligi wprowadziły przerwę zimową.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Przerwa zimowa w Anglii?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania