Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Premier League » 20 kolejek do końca. Dla kogo mistrz, dla kogo top4

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

20 kolejek do końca. Dla kogo mistrz, dla kogo top4

Diabel16

Dodano: 29.12.2016, 00:07
1. Chelsea - 46 pkt ( różnica bramkowa + 27 )
2. Liverpool - 40 pkt ( rb + 24 )
3. City 39 pkt ( rb + 19 )
4. Arsenal - 37 pkt ( rb + 20 )
5.Tottenham - 36 pkr ( rb +20 )
6.Manchester United -33 pkt ( rb + 9 )

1 ) Kto nie zmieści się do top 4 ?
2 ) Kto wygra PL ?
3 ) Na którym miejscu rozgrywki zakończy MU ?
jassaj

Dodano: 29.12.2016, 00:25
Cięzko prorokować więc wyraznie zaznacze, że moja opinia jest na podstawie obecnej formy bo przez 20 kolejek dużo moze sie zdarzyć
Ale gdyby tak sztywno przyjąć że forma czołówki nie będzie jakoś diametralnie skakać no to na mistrza niestety dla nas ale oczywiście Chelsea
Z Top 4 wywaliłbym Arsenal albo City, najlepiej oboje, ale to nie przez antypatie tylko Arsenal niby coś gra, niby punktuje ale jak sie spojrzy jak czasem uda im sie przyfarcić i strzelić cos w końcówce jak np ostatnio z WBA czy z nami co im remis dawało to można tak niesmiało myśleć, że fart kiedyś sie skończy, City też miało mocarny początek bodajże 5 kolejek 15 pkt gdzie ludzie już ich koronowali ale potem Pepinho przekonał sie że PL to nie bajka i myśle że zbliżymy sie do City a nawet powalczymy z nimi o lokate. No i przechodząc płynnie do nas- sezon wzlotów, upadków ale teraz lecimy so high, z meczu na mecz widać postęp. Nie łudze sie z mistrzostwem, wice mistrz w zasięgu punktowym jest bo te 7 pkt to szybko może sie zamienić np w 5 gdyby City z Live zremisowało a to już naprawde prawie kontakt, ale powiem że Top 3, żeby sie nie podpalać. Jeżeli taki trend będzie sie trzymał to spokojnie o 4 może własnie 3 miejscu możemy rozmawiać.
Ale podkreśle na sam koniec raz jeszcze- to bardzo ryzykowna zabawa i nie ma co sie za bardzo jarać- równie dobrze możemy mieć znowu mikro kryzys i drżeć o 4 miejsce, równie dobrze Chelsea może złapać dołek i stracić ten komfort lidera- to wszystko jest jeszcze bardzo płynne
mantup89

Dodano: 04.01.2017, 12:35
Moim zdaniem Chelsea już nie odpuści i wygra ligę. Co do innych zespołów to zdarzyć się może wszystko. Wydaje mi się, że mamy silniejszą drużynę niż City, Liverpool, Arsenal czy Tottki i to United zajmie drugie miejsce. To by było coś i wg. mnie jest to bardzo możliwe.
Ekspertinio

Dodano: 04.01.2017, 12:59
1. Chelsea
2. Manchester United
3. Liverpool
4. Arsenal
5. Tottenham
6. Manchester City

Taki jest mój typ.

Chelsea ma świetną defensywę, Conte odwalił kawał dobrej roboty i nie wyglądają na zespół, który może wpaść w kryzys. Nawet jak grają słabo to i tak zgarniają 3 punkty.

My z każdym miesiącem wyglądamy coraz lepiej i jestem przekonany, że druga połowa sezonu będzie lepsza od tej pierwszej. Zlatan z Pogbą rozumieją się coraz lepiej, Mkhitaryan i Martial zaczynają się rozkręcać. Myślę, że zajmiemy drugie miejsce.

Liverpool zrobił niesamowity postęp, ale mają niepewną defensywę i przez to będą gubić punkty. Ich zawodnicy biegają najwięcej i jak zaczną łapać urazy to się nie zdziwię. W dodatku praktycznie nie mają ławki rezerwowych.

Arsenal wiadomo jakoś doczłapie się na 4 miejsce.

Tottenham ma fajną ekipę, ale myślę, że do top 4 nie wejdą. Mają niezłego trenera i młody skład, mogą być bardzo groźni w przyszłości. W poprzednim sezonie wykorzystali sytuację, czołówka grała słabo i głównie dzięki temu zajęli 3 miejsce. Teraz będzie inaczej.

6 miejsce jest dla City. Guardiola powoli zaczyna się gubić. Jak się czyta jego wypowiedzi to wydaje się, ze gość już ma dosyć tej ligi. Z każdym meczem będą się coraz bardziej męczyć, przez co nie wejdą do top 4.
Cartman
Dodano: 04.01.2017, 19:19
Chelsea ma dla mnie jedna przewage nie maja ligi mistrzow ani ligi europy do grania wiec moga sie glownie skupic na Premier league dlatego mysle ze jak nie dopadnie ich zadnen powazny spadek formy to majster w tym roku moze byc ich co do united mysle ze top 3 jest realne ale wszystko moze sie jeszcze zdarzyc pozyjemy zobaczymy. Ciekawe jak nam pojdzie mecz z Liverpoolem dopiero to zweryfikuje w jakiej formie na prawde jestesmy w tym momencie
Vampiro
Dodano: 04.01.2017, 20:12
1. Chelsea
Pewne jest, że Chelsea straci jeszcze punkty, ale nie sądzę żeby było ich na tyle dużo, żeby mogli stracić lidera, ktoś musiałby naprawdę wystrzelić i nie przegrywać ani nie remisować praktycznie nic do końca sezonu.
2. Manchester United
Wygląda to co raz lepiej, wygrywamy to jest najważniejsze, a inni tracą przewage nad nami, wiec moim zdaniem bedziemy grali pewnie do konca i wykorzystamy kazda szanse na zniwelowanie strat punktowych i oczywiście przegonienie tylu drużyn ile się tylko da.
3. Liverpool
Wygrali z Chelsea, Arsenalem i City, zremisowali z nami i kogutami, tracili głupio punkty, zresztą tak jak my, ale wydaje mi się, że uda im się zostać w top4, więc dałbym im 3 lokate.
4. Arsenal
Wierze w Wengera, co tu dużo mówić. 4 pozycja jest dla nich i jestem tego tak samo pewny jak to ze Chelsea bedzie miala mistrza.
5, Manchester City
I tutaj taka sama sytuacja jak u nas, mogą wyprzedzić Arsenal jeżeli troche poprawią swoją grę.
6. Tottenham
Nie wiem co tutaj dodać. Po prostu nie widze ich w top5 w tym sezonie.
trezegram
Dodano: 05.01.2017, 17:49
Post zedytowany dnia 05.01.2017 17:50 przez trezegram

Ja wiem tyle, że w tym roku wygra Chelsea (chociaż wiadomo, mam nadzieje ze United ich dogoni) a przyszły rok mamy majstra bankowo.
Pady

Dodano: 05.01.2017, 19:12
Ja tam marze ze City wypadnie z TOP 4 ,no i Tottenham to dla mnie druzyna nie na TOP4 wiem sa mocni ledwo z nimi wygralismy, ale ja to sie wychowalem na:
Manchester United, Arsenal, Liverpool, Chelsea (kolejnosc nie przypadkowa i tak tez bylo by fajnie jaby sezon sie zakonczyl, tesknie za tym ostatnio tak zakonczyl sie sezon 2009.

Koguciki i MY w gazie no i Chelesa, a City Arsenal i Liverpool oczywiscie nieodpuszczaja i nieodpuszcza, szkoda ze Jose nie zrobi bomby transferowej Douglasa Coste kupic za Depaya w zime, ale by rywale poczuli respekt.
vanderToki

Dodano: 06.01.2017, 13:45
Ja tam najbardziej chciałbym, żeby z czwórki wypadł Arsenal. Grają w tej LM bez przerwy najdłużej ze wszystkich angielskich klubów, już prawie dwadzieścia lat, mogliby sobie zrobić sezon przerwy.
FergusonGuy

Dodano: 08.01.2017, 00:28
Ciekawe co by powiedzial Wenger jakby zostali bez LM.Ja przewiduje United 3-4 miejsce.Mistrzostwo daje w ciemno Chelsea(pomimo wszystko najlepsza gra aktualnie w PL).Wicemistrzostwo życze Tottenhamowi ale czuje walke z Liverpoolem.Król strzelców to bedzie bitwa Costa vs Ibrahimović.
PanWolodyjowski
Dodano: 09.01.2017, 14:11
Przed sezonem typowałem Chelsea na mistrza i United na wicemistrza. Ciekawe czy to się sprawdzi.

Mecz z Liverpoolem jest cholernie ważny i da nam sporo odpowiedzi. Mam nadzieję, że City wypadnie z TOP 5.

TOP 4 typuje Arsenal,Chelsea,United,Liverpool (kolejność obojętna, choć wcześniej jak pisałem, typuję CFC na majstra od początku sezonu i nas w optymistycznym wariancie na drugim miejscu)
czapens
Dodano: 09.01.2017, 19:01
@panwolodyjowski
Mecz z Liverpoolem jest cholernie ważny i to jest fakt. Ale nie da nam żadnych odpowiedzi to tylko jeden mecz.
MichelNN
Dodano: 19.01.2017, 09:23
Od 15 lat jestem fanem Chelsea. Wiem, nie powinienem tu wchodzić, ale zaciekawiła mnie po prostu wasza dyskusja na temat majstra w tym roku . Jest mi niezmiernie miło, że fani, kibice United potrafią docenić klasę swojego rywala, nie obrażając go itp . Takie coś się szanuje. Można sobie czasem docinać, żartować z rywala gdy mu nie idzie (w tamtym sezonie się nasłuchałem jaka ta Cwelsi jest ch....a ), ale szacunek do przeciwnika trzeba mieć i go doceniać gdy naprawdę jest dobry. Życzę wam udanej walki o TOP4 i ciekawego spotkania z nami na Old Trafford.
United45

Dodano: 23.01.2017, 14:31
1. Chelsea
2. Tottenham
3. Arsenal
4. Man Utd
5. Liverpool
6. Man City
Róbcie screeny
iMarMU
Dodano: 23.01.2017, 22:55
1. Chelsea
2. Man Utd
3. Tottenham
4. Liverpool
5. Man City
6. Arsenal
TheOne

Dodano: 24.01.2017, 08:39
Jedziemy mocno subiektywnie

1 ) Kto nie zmieści się do top 4 ?
Liczę, że City...
2 ) Kto wygra PL ?
Co Wam powiem to Wam powiem ale jeżeli nie ManUtd, to chciałbym żeby byli to... Kanonierzy. Trochę czekają na ten tytuł a jak nie teraz to kiedy?
3 ) Na którym miejscu rozgrywki zakończy MU ?
Top3.
AmEsDo

Dodano: 26.01.2017, 12:06
1. Chelsea
2. Tottenham
3. Manchester United
4. Arsenal
5. Liverpool
6. Manchester City

Nawet nie próbujcie z tym handlować ; )
wrobel1992

Dodano: 28.01.2017, 08:18
Zakładam jak większość, że mistrzem zostanie CFC . Prowadzenie w tabeli zasłużone i robią to co mistrzowi przystaje, czyli nawet mimo słabego meczu zdobywają w mękach 3 pkt. Wg mnie to cechuje drużyny mistrzowskie. Jeśli ktoś z nimi ma szansę powalczyć to chyba Tottenham, grają super piłkę, no i punktują. Reszta stawki gra bardzo chimerycznie i ciężko cokolwiek przewidzieć... Mam nadzieję, że PL zgwałci Pepa i to on wyląduje na 6 miejscu. Cd. United to obyśmy zagwarantowali sobie miejsce w Lidze Mistrzów, a z którego miejsca to mało już ważne.
Pady

Dodano: 28.01.2017, 10:33
Zostalo 16 kolejek do konca obstawiam :
Chelsea
Arsenal
Man United
Spurs
LFC
Man City
MikiMU
Dodano: 02.02.2017, 17:46
1.Chelsea